PÁTEK 15. ŘÍJNA

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Blansko (18). I.B: Slavičín B - Příluky (18.30, UT Hrádek). Vsetín III. třída: Rožnov B - Velká Lhota (18). I. liga žen: Slovácko – Slavia Praha (19, stadion Uh. Hradiště).

HÁZENÁ

EHF CUP mužů – 1. zápas: Zubří - Osam Lovech (18).

HOKEJ

Extraliga: Berani Zlín – Sparta Praha (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Vítkovice (15).

Liga juniorů: VHK ROBE Vsetín – Šumperk (19.15).

SOBOTA 16. ŘÍJNA

ATLETIKA

Chřibský maraton v Kroměříži – 48. ročník (10.30, start na stadionu AK Kroměříž).

CYKLISTIKA

Závod horských kol O krále Holého vrchu – 11. ročník (11, start u Hasičské zbrojnice v Brumově-Bylnici).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Jihlava B (10.15), Uherský Brod – Vratimov (14.30). Divize: Holešov – Skaštice (14.30). Krajský přebor: Luhačovice – Nevšová (10.15), Bystřice p.H. - V. Karlovice, Kvasice – Slušovice, Val. Polanka - Baťov (14.30). I.A: Zlechov – Koryčany (10), Vidče - Val. Meziříčí B, Juřinka - Rožnov p.R., Kelč – Vlachovice, Horní Lideč - Kateřinice (14.30). I.B: Halenkov - Prostř. Bečva, Choryně - Brumov B, Ratiboř – Jablůnka, Mladcová - Slavkov p.H., Veselá – Ludkovice, Chropyně – Kostelec, Staré Město – Ořechov, Zborovice – Slavkov, Uh. Ostroh – Tlumačov (14.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Návojná (13.30), Hvozdná – Poteč (14.30). Zlín III. třída: Louky B - Tečovice B, Petrůvka – Lačnov, Sehradice - Nedašova Lhota (14.30). IV. třída: Val. Klobouky B - Nedašov B (13.30), Lužkovice B – Všemina (14.30).

Okresní přebor Kroměříž: Spartak Hulín - Morkovice B (14.30). Kroměříž III. třída: Rajnochovice - Hlinsko p. H., Tučapy – Roštění, Žeranovice – Mrlínek, Chvalčov – Loukov, Rusava – Prusinovice, Rataje – Dřínov, Troubky – Ludslavice, Zářičí – Bezměrov, Bařice - Zlobice (14.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Otrokovice B – Stříbrnice, Bojkovice B /Pitín - Starý Hrozenkov (14.30).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Zubří, sd Střítež/Hrachovec B – Leskovec (14.30). Vsetín III. třída: Růžďka – Jarcová (14.30).

MSDŽ: Bezměrov – Mutěnice (14.30).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – Horní Suchá (19).

Regionální liga: Otrokovice B – Znojmo U23 (9), FBC Slovácko – Hodonice (10.30), Znojmo U23 – Lanžhot (12), Hodonice – Otrokovice B (13.30), Lanžhot – FBC Slovácko (15, vše Městská hala Otrokovice).

HÁZENÁ

EHF CUP mužů – 2. zápas: Zubří - Osam Lovech (18). I. liga mužů: Zlín – Litovel (18). I. liga žen: Kunovice – Hostivice (13). II. liga mužů: Rožnov p. R. - Litovel junioři (14), Napajedla – L. Zubří (15.30).

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Ústí nad Labem (17). II. liga: Valašské Meziříčí – Hodonín (17). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Olomouc (12). Krajská liga: Uherský Brod – Uherské Hradiště (17), HK Kroměříž – Uherský Ostroh (17).

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Rebels (19.30), HC Senators – Rychlov (21.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Rivermen Malenovice (16).

NEDĚLE 17. ŘÍJNA

ATLETIKA

Běh přes Valašské kotáry ve Zlíně – 73. ročník (9.30-14, Stadion Mládeže ve Zlíně).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Hradec Králové (16). MSFL: Slovácko B - Dolní Benešov (10.15, hřiště Kunovice). Divize: Strání – Přerov (10.15). Krajský přebor: Brumov – Napajedla (10.15), Boršice – Morkovice, Nedašov - Štítná n.Vl. (14.30). I.A: Podlesí - Val. Příkazy, Franc. Lhota – Vigantice, Bylnice – Hrachovec, Těšnovice – Hluk, Dolní Němčí – Kunovice, Šumice – Újezdec, Fryšták – Osvětimany, Nedachlebice – Bojkovice, Buchlovice - Nivnice (14.30).

I.B: Holešov B - Admira Hulín (10.15), Lidečko – Krhová, Hovězí – Poličná, Dolní Bečva – Prlov, Březnice – Jaroslavice, Lhota – Louky, Lužkovice – Tečovice, Topolná – Zdounky, Jankovice – Vlčnov, Malenovice - Velký Ořechov, O. N. Ves - Polešovice (14.30).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Pozlovice (10.15), Štípa – Újezd, Vysoké Pole - Val. Klobouky, Slopné - Dolní Lhota, Jasenná - Mysločovice (14.30). Zlín III. třída: Březůvky – Lipová (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Šanov (14), Žlutava - Napajedla B, Doubravy – Březová, Vizovice - Fryšták B, Pohořelice – Lukov, Halenkovice – Kašava, SK Zlín – Spytihněv, Bratřejov – Drnovice, Rudimov - Biskupice (14.30). Zlín IV. třída: Lípa - Veselá B, Dobrkovice – Smolina, Jestřabí - Hřivínův Újezd (10), Zádveřice - Jaroslavice B, Provodov – Komárov, Neubuz - Mysločovice B, Racková – Trnava, Kudlov - Příluky B, Loučka - Horní Lhota (14.30).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Břest, Rymice – Žalkovice, Lutopecny – Záhlinice, Počenice - Skaštice B, Kvasice B – Němčice (14.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B - Kostelec u Hol. (11. 30), Martinice – Komárno, Zborovice B – Zahnašovice, Roštín – Pravčice (14.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice – Bílovice, Březová – Kněžpole, Slovácko C - Strání B, Havřice – Nezdenice, Březolupy - Babice (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Mistřice (10.15), Sušice - Kostelany n.M., Jalubí – Traplice, Vážany – Velehrad, Suchá Loz – Korytná, Přečkovice – Drslavice, Bystřice p. L. - Komňa, Bánov - Rudice (14.30).

Okresní přebor Vsetín: sd Hošťálková/Kateřinice B - sd NH/VKK B, Zašová – Ústí, Lhota u Vs, - Huslenky, Valašská Bystřice - Horní Bečva (14.30). Vsetín III. třída: Val.Polanka B - sd Študlov/Lidečko B (10.15), Střelná - Huslenky B, Val.Senice – Liptál, Loučka – Kladeruby, Lhotka n.B. - Krhová B, Branky – Police (14.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Březůvky (11).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Bystřice p. H. (13). II. liga mužů: Luhačovice – Ostrava (10.30).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Chomýž – Holešov Gators (19.45), Vážany – Slušovice (21.20).

HOKEJBAL

II. liga: Vsetín – HBC Enviform Havířov (10).

Malenovická liga: Tečovice – Bulls (14).

PONDĚLÍ 18. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: HC Lobodice – Míškovice (20), UDH Panthers – AHK Kroměříž (21.40).