ČTVRTEK 18. DUBNA

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - Štítná n. Vl. (18.30).

PÁTEK 19. DUBNA

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Hlučín, Valašské Meziříčí - Rýmařov (11), Uherský Brod - Frýdek-Místek, Hulín - Vrchovina (15). Divize: Strání - Žďár nad Sázavou (16). Krajský přebor: Luhačovice - Boršice (10.15), Bystřice p. H. - Provodov (16).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Horní Heršpice (18, Měststký stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (16).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín - Dragon Brno (12, Stadion mládeže).

SOBOTA 20. DUBNA

ATLETIKA

Hložecká desítka v Brumově – 3. ročník (11.30, start hlavního závodu ve Sportovním a rekreačním areálu v Brumově-Bylnici).

Noční běh Kroměříži – 4. ročník (20.30, start závodu na kroměřížském Velkém náměstí).

FOTBAL

Krajský přebor: Juřinka - Hluk, Brumov - Nevšová, Morkovice - Holešov, Vel. Karlovice - Skaštice (16). I. A třída: Kunovice - Újezdec (15), Vlachovice - Brumov B, Slušovice - Vidče, Val. Meziříčí B - Hrachovec, Vigantice - Podlesí, Ořechov - Koryčany, Bojkovice - V. Otrokovice B (16). I.B třída: Choryně - Lidečko, Halenkov - Slavičín B, Jaroslavice - Mladcová, Louky - Chropyně, Malenovice - Holešov B, Veselá - Tečovice, Staré Město - Havřice (16).

Okresní přebor Zlín: Sehradice - Slušovice B (16). Zlín III. třída: Petrůvka - Rudimov (14), Nedašov B – Drnovice, Dolní Lhota – Šanov, Hvozdná - Bratřejov (16). Zlín IV. třída: Fryšták B – Všemina, Neubuz – Kudlov, Horní Lhota - Lipová (16).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Chvalčov, Počenice – Těšnovice, Komárno – Zborovice (16). Kroměříž III. třída: Loukov – Roštění, Tučapy – Martinice, Troubky – Pravčice, Roštín – Rataje (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves - Strání B, Nezdenice - Jankovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Traplice, Drslavice B - Hradčovice (16).

Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice – Zubří, Hošťálková - SD Nový Hrozenkov/VKK, Ústí - Krhová (16). Vsetín III. třída: Ratiboř B - Kladeruby (16). Vsetín IV. třída: Valašská Senice - Růžďka (16).

MSDŽ: Brumov – Fastav Zlín (10, hřiště Valašské Klobouky).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Loozers – Tečovice (10), Rivermen Malenovice – Boston Zlín (12), Tigers Malenovice – Stator (14).

NEDĚLE 21. DUBNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Slavia Praha (17). MSFL: Slavičín – Hranice (10.15).

I. A třída: Val. Příkazy - Nedašov (10), Kateřinice - Kelč, Val. Klobouky - Rožnov p. R., Žalkovice - Osvětimany, Nedachlebice - Kvasice, Napajedla - Buchlovice (UT Baťov), Nivnice - Dolní Němčí (16). I. B třída: Semetín - Hutisko (10.15), Lužkovice - Příluky (13.30), Prostř. Bečva - Horní Lideč, Franc. Lhota - Poličná, Val. Polanka - Ratiboř, Prlov - Hovězí, Slavkov pH - Admira Hulín, Fryšták - Kostelec u Hol., Luhačovice B - Zlechov, Tlumačov - Drslavice, Uh. Ostroh - Březnice, Morkovice B - Ludkovice, Nedakonice - Šumice, 1.FC Slovácko B - Březolupy (16).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B - Nedašova Lhota (10.30), Mysločovice – Jasenná, Návojná – Štípa, Poteč – Kostelec, Bylnice – Pozlovice, Újezd – Slopné (16). Zlín III. třída: Lípa – Doubravy (10), Napajedla B – Pohořelice (13), Rokytnice - Vysoké Pole (15.30)m Halenkovice - Zlín SK, Březová – Březůvky, Kašava - Tečovice B, Žlutava – Lukov, Spytihněv – Vizovice, Biskupice - Bohuslavice n/Vl., Štítná n/Vl. B - Velký Ořechov (16). Zlín IV. třída: Jestřabí – Mirošov, Mysločovice B - Loučka (10), Smolina - Příluky B (14), Lhota - Lužkovice B, Trnava - Louky B, Komárov - Provodov B, Racková - Hřivínův Újezd, Zádveřice - Veselá B, Lutonina - Tichov (16).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky - Skaštice B, Zdounky – Mrlínek, Lubná - Kvasice B, Němčice - Záhlinice (16). Kroměříž III. třída: Žalkovice B - Bezměrov (13.30), Prusinovice – Rajnochovice (15), Hlinsko p. H. - Rusava, Rymice – Žeranovice, Zahnašovice – Ludslavice, Šelešovice – Litenčice, Bařice – Záříčí, Lutopecny – Kyselovice, Dřínov – Zlobice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jarošov – Topolná, Vlčnov – Polešovice, Horní Němčí – Březová, Ostr. Lhota – Slavkov, Bánov – Bílovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Boršice u Blatnice (10.15), Uh. Ostroh B – Prakšice (13.30), Žítková - Suchá Loz (14, UT Lapač v Uherském Brodě), St. Hrozenkov – Záhorovice (15), Babice – Vážany, Kněžpole – Kostelany, Sušice – Jalubí, Stříbrnice – Huštěnovice, Kudlovice – Velehrad, Popovice – Dobrkovice, Mistřice – Mařatice, Korytná – Přečkovice, Rudice - Orel Uh. Brod, Komňa - Bojkovice B – Pitín, Podolí - Bystřice p.L. (16).

Okresní přebor Vsetín: Bynina - Střítež (15), Zašová – Jarcová, FC Lhota - Dolní Bečva, Horní Bečva – Jablůnka (16). Vsetín III. třída: Halenkov B – Val. Polanka B, Leskovec – Huslenky, Choryně B – Janová, Střelná – Liptál, Lačnov - Branky (16). Vsetín IV. třída: Mikulůvka - Huslenky B (15), Velká Lhota – Študlov, Loučka - Krhová B (16).

MSDŽ: Holešovské holky – Držovice (14).

HOKEJBAL

II. liga: Malenovice – Flyers Jihlava (14).