PÁTEK 8. BŘEZNA

HOKEJ

Extraliga: PSG Berani Zlín – Kometa Brno (18)

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Bojkovice – Napajedla (18 a 20)

SOBOTA 9. BŘEZNA

FLORBAL

Play-off Superligy mužů, 3. čtvrtfinále: Otrokovice – Mladá Boleslav (18). Národní liga: 3. čtvrtfinále: Hluk – Rožnov pod Radhoštěm (13). I. liga žen: Vsetín – Dobruška (20).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Dukla Praha (15).
Přípravný fotbal: Kroměříž – Kozlovice (11), Otrokovice – Skaštice (10.15), Uherský Brod –Provodov (14, UT Lapač), Slavičín – Luhačovice (10), Brumov – Nová Dubnica (14).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Jičín (18). MOL liga žen: HC Zlín – Olomouc (17). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Karviná (16), Holešov – Vsetín (17), Napajedla – L. Zubří (17).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Vsetín – Kometa Brno (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Tečovice (13), Loozers – Rivermen Malenovice (15).

PLAVÁNÍ

Plavecká šestihodinovka Sri Chinmoy ve Zlíně – štafety (10–16).

STOLNÍ TENIS

III. Liga mužů: KST Vsetín – Přerov B (14), Chropyně – Šarovy (14).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Nivnice – Holešov (10 a 13), Uherské Hradiště – Valašské Meziříčí (10 a 13), Staré Město B – Vsetín (9 a 11.30). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště – Kojetín (10 a 13), Hošťálková – Slavičín (10 a 13), Hluk – Nivnice (13 a 15).

NEDĚLE 10. BŘEZNA

FLORBAL

Play-off Superligy mužů, 4. čtvrtfinále: Otrokovice – Mladá Boleslav (18). Národní liga: 4. čtvrtfinále: Hluk – Rožnov pod Radhoštěm (16).

HOKEJ

Kroměřížská liga: Chomýž – Holešov Gators (17), HC Reds – Hanák Team Kroměříž (18.40), Vážany – Slušovice (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Loozers (10), Boston Zlín – Tigers Malenovice (12).

FOTBAL

Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Karviná (11, UT Staré Město).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Dvůr Králové (11), Zlín – Hustopeče (12.30). I. liga žen: Otrokovice – HC Plzeň (15).

PLAVÁNÍ

Plavecká šestihodinovka Sri Chinmoy ve Zlíně – sólo plavci (9–15).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Vsetín – Přerov A (10), Chropyně – Orel Zlín (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherský Brod – Kroměříž (9 a 11).