PÁTEK 25. LEDNA

FUTSAL
I. liga: Bazooka Uherské Hradiště – Liberec (20).

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Olomouc (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Olomouc (15).

SOBOTA 26. LEDNA

FLORBAL
Regionální liga: Lanžhot – Zlín Lions B (9), Telnice B – Kuřim (10.30), Zlín Lions B – Slavičín (12), Kuřim – Lanžhot (13.30), Slavičín – Telnice B (15, vše SH Slavičín).

FOTBAL
Příprava: Slavičín – Slovácko 19 (10, UT Hrádek), Kroměříž – Zlín juniorka (11, UT Obvodová), Uherský Brod A – Uherský Brod B (14, UT Lapač), Vsetín – Lednické Rovné (11.30, UT Pod Pecníkem), Morkovice - Želátovice (15)

HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín - Ústí nad Labem (17.30). II. liga: Valašské Meziříčí - Moravské Budějovice (17). Krajská liga mužů: Uh. Brod – Břeclav, HK Kroměříž – Sokol Březina (17), Uh. Hradiště - Velká Bíteš (18). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Havířov (15). Kroměřížská amatérská liga: Troubky – Žopy (19.30), Rebels – Tovačov (21.15).



STOLNÍ TENIS
I. liga žen: Sokol Vsetín – Děhylov (10), Sokol Vsetín – Baník Havířov B (15).
II. liga mužů: KST Zlín – Moravská Slávia Brno (14).
II. liga žen: Sokol Vsetín B – Chrudim (10), Sokol Vsetín B – Ústí nad Orlicí B (15).
III. liga mužů: Šarovy – Přerov B (14), Chropyně – Bolatice (14), KST Vsetín – KST Ostrava D (14), Orel Zlín – Přerov A (15).

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Holešov (10 a 13), Staré Město B – Bojkovice (10 a 13), Valašské Meziříčí – Napajedla (10 a 13). Krajský přebor žen: Univerzita Zlín – Uherský Brod B (10 a 13), Uherské Hradiště – Hošťálková (10 a 13)

NEDĚLE 27. LEDNA

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín - Olomouc (15).

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice - Královské Vinohrady (18). Národní liga: Hluk – Kopřivnice (18.30).

FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Tango Hodonín (16, SH Euronics Zlín).

HOKEJ
Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Vážany (18.40), Slušovice – Holešov Gators (20.30).

STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Havlíčkův Brod (10).
III. liga mužů: Šarovy – Přerov A (10), Orel Zlín – Přerov B (10), Chropyně – Vratimov (10), KST Vsetín – Poruba (10).

VOLEJBAL
Krajský přebor žen: Kojetín – Kroměříž (10 a 13).

PONDĚLÍ 28. LEDNA

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Spartak Hulín (20), Lobodice – HC Senators (21.40).