PÁTEK 9. LISTOPADU

FUTSAL
I. liga: Bazooka Uherské Hradiště – Helas Brno (20). II. liga: VŠSK Zlín – Vysoké Mýto (20, SH Radostova Luhačovice).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město – Beskydy (18).

SOBOTA 10. LISTOPADU

ATLETIKA
Kovářská pětka ve Zlíně – 5. ročník (10.11, start hlavního závodu v Baťovském areálu před budovou č 72).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Liberec (17). MSFL: Otrokovice – Hulín (10.15), Kroměříž – Rýmařov (14). Divize: Slavičín – Havířov (14). Krajský přebor: Bystřice p. H. – Morkovice (14.30). I. B třída: Březolupy – 1.FC Slovácko B (14.30). Zlín III. třída: Zlín SK – Lukov (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Němčice (14.30). Kroměříž III. třída: Roštění – Loukov (14.30).
Pohár FAČR žen – 2. kolo: Fastav Zlín – 1. FC Olomouc (16).
HÁZENÁ
MOL liga žen: Zlín – Michalovce (18). I. liga žen: Kunovice – Jindřichův Hradec (14). II. liga mužů: Luhačovice – Rožnov pod Radhoštěm (12.30), Holešov – Frýdek-Místek B (17), Napajedla – Žeravice (18).
HOKEJ
Krajská liga: Uherské Hradiště – Rosice (17), HK Kroměříž – Velká Bíteš (17), Uh. Brod – Sokol Březina (17). Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Red Devils Míškovice (19.30), Rychlov – Morkovice (21.20).


KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Sučany (14).
I. liga mužů: Val. Meziříčí – Slavoj P. (9.30).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tigers Malenovice – Stator (13).
STOLNÍ TENIS
I. liga žen: Sokol Vsetín – Blansko (10), Sokol Vsetín – MS Brno (15). II. liga žen: Sokol Vsetín B – Hodonín D (10), Sokol Vsetín B – MS Brno B (15). III. liga mužů: Šarovy – Chropyně (14), Orel – Neředín (15).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město – Tesla Brno (17). Krajská liga žen: Slavičín – Kroměříž (9 a 12), VSK Univerzita Zlín – Hošťálková (10 a 13), Kojetín – Uherský Brod (10 a 13).

NEDĚLE 11. LISTOPADU

FOTBAL
Zlín III. třída: Vizovice – Spytihněv (13.30).
FLORBAL
Divize mužů: Zlín Lions – Vsetín (17, SH SPŠ Zlín).
HÁZENÁ
I. liga mužů: Zlín – Velká Bystřice (16). II. liga mužů: Vsetín – Karviná (16.30), L. Zubří – Polanka n. O. (17).
HOKEJ
Krajská liga: Uh. Hradiště – Sokol Březina (15), Uherský Ostroh – Brumov+Bylnice (17). Kroměřížská liga: Plačkov – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (18.40), Vážany – HC Reds (20.30).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Tečovice (13).
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Šarovy – Neředín (10), Orel Zlín – Chropyně (10).

PONDĚLÍ 12. LISTOPADU

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – Jiskra Chropyně (20), Red Devils Míškovice – Buldok Otrokovice (21.40).