VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

12.10.2018
SDÍLEJ:

Házenkářky Zlína (ve žluté). Ilustrační fotoFoto: Deník / Karásek Jan

PÁTEK 12. ŘÍJNA

FUTSAL
II. liga: Zlín – Baník Ostrava (20, hala Euronics).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – SK Dobré (18).

SOBOTA 13. ŘÍJNA

ATLETIKA
Chřibský maraton – 46. ročník (10.30, start na atletickém stadionu v Kroměříži). Kašavský kros – 3. ročník (10, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

FLORBAL
Superliga mužů: Otrokovice – Pardubice (19). Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Hluk (19). Divize: Zlín Lions – Jeseník (19), Vsetín – Krnov (19).

FOTBAL
MSFL: V. Otrokovice – Rýmařov (10.15), Hulín – Uničov (15). Krajský přebor: Brumov – Vel. Karlovice (10), Luhačovice – Štítná n. Vl. (10.15), Bystřice p. H. – Skaštice, Morkovice – Provodov, Juřinka – Baťov (15). I. A třída: Buchlovice – Dolní Němčí (10), Slušovice – Vigantice, Vlachovice – Hrachovec, Vidče – Kelč, Nivnice – Újezdec, Ořechov – Žalkovice, Napajedla – Osvětimany (15). I. B třída: Luhačovice B – Březolupy (13.30), Halenkov – Ratiboř, Semetín – Lidečko, Val. Polanka – Hovězí, Hutisko – Slavičín B, Horní Lideč – Poličná, Louky – Kostelec u Hol., Jaroslavice – Tečovice, Staré Město – Šumice (15). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Kostelec, Mladcová B – Mysločovice (15). Zlín III. třída: Nedašov B – Velký Ořechov (15). Zlín IV. třída: Lhota – Provodov B, Horní Lhota – Mysločovice B, Příluky B – Loučka (15). Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Střílky, Počenice – Zdounky, Chvalčov – Zborovice (15). Kroměříž III. třída: Loukov – Prusinovice, Zahnašovice – Hlinsko p. H, Ludslavice – Roštění, Pravčice – Bařice, Rataje – Litenčice (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Polešovice – Strání B (10), Nezdenice – Slavkov, Ostrožská Nová Ves – Ostrožská Lhota (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Stříbrnice, Dolní Němčí B – Drslavice B, Hluk B – Prakšice (hřiště Boršice u Blatnice), Bojkovice B – Pitín – Bystřice p.L., Orel Uh. Brod – Záhorovice (15). Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice – Dolní Bečva, Hošťálková – Ústí, Jablůnka – Jarcová (15). Vsetín III. třída: Choryně B – Kladeruby (15). Vsetín IV. třída: Růžďka – Valašská Senice, Krhová B – Loučka, Huslenky B – Mikulůvka (15). MSLŽ: FC Vsetín – Havířov (15). MSDŽ: Fastav Zlín – Držovice (10), Březnice – Uherský Brod (10), Brumov – Vlkoš (14, hřiště Štítná nad Vláří).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Napajedla (16), Holešov – L. Zubří (17).

HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín – Slavia Praha (17.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (17). Krajská liga: HK Kroměříž – Uherský Ostroh (17), Uherský Ostroh – Velké Meziříčí (17), Uherské Hradiště – Brumov+Bylnice (18). Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Lobodice (19.30), Troubky – HC Senators (21.15).

KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Dobřany (14).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Hradec Králové (15). I. liga žen: Sokol Vsetín – Ústí nad Orlicí (10), Sokol Vsetín – SK Dobré B (15). II. liga mužů: KST Zlín – Hostinné (14). II. liga žen: Sokol Vsetín B – SK Dobré C (15). III. liga mužů: Šarovy – KST Vsetín (14), Orel Zlín – Frýdlant (14), Chropyně – KST Ostrava D (14).

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Holešov – Uherské Hradiště (15 a 18), Bojkovice – Staré Město (16 a 18), Nivnice – Vsetín (10 a 13), Napajedla – Valašské Meziříčí (10 a 13).
Krajský přebor žen: Uherský Brod – Uherské Hradiště (8 a 11), Kojetín – Slavičín (10 a 13), Uherský Brod B – Hluk (10. a 12).

NEDĚLE 14. ŘÍJNA

ATLETIKA
Slovácký běh v Uherském Hradišti – 61. ročník (12, start hlavního závodu před Domem knihy Portal na Masarykově náměstí).

FLORBAL
Divize: Vsetín – Jeseník (14.30), Zlín Lions – Krnov (15.30). Zlínská liga: FBC Slovácko – Valašské Meziříčí (9), Strání+Květná – 1. AC Uherský Brod (10.30), Valašské Meziříčí – Hluk B (12), 1. AC Uh. Brod – FBC Slovácko (13.30), Hluk B – Strání+Květná (15, vše SH Širůch St. Město). Počenice – Počenice B (9), Orel Uherský Brod – Holešov B (10.30), Holešov B – Počenice (12.30), Počenice – Orel Uh. Brod (14, vše SH Morkovice).

FOTBAL
Divize: Slavičín – Opava B (10.15). Krajský přebor: Boršice – Holešov, Hluk – Nevšová (15). I. A třída: Val. Příkazy – Podlesí (10), Kunovice – V. Otrokovice B (10.15), Val. Klobouky – Brumov B, Kateřinice – Val. Meziříčí B, Nedašov – Rožnov p. R., Nedachlebice – Bojkovice, Koryčany – Kvasice (15). I. B třída: Zlechov – Ludkovice (10), Franc. Lhota – Prlov, Prostř. Bečva – Choryně, Chropyně – Holešov B, Příluky – Admira Hulín, Malenovice – Mladcová, Slavkov p. H. – Veselá, Lužkovice – Fryšták, Drslavice – Březnice, Morkovice B – Havřice, Uh. Ostroh – Nedakonice, Tlumačov – 1.FC Slovácko B (15). Okresní přebor Zlín: Újezd – Návojná, Bylnice – Štípa, Poteč – Jasenná, Pozlovice – Slušovice B, Slopné – Nedašova Lhota (15). Zlín III. třída: Lípa – Žlutava (10), Napajedla B – Lukov (10.15), Bohuslavice n/Vl. – Vysoké Pole (14), Spytihněv – Tečovice B, Pohořelice – Březůvky, Doubravy – Zlín SK, Březová – Vizovice, Halenkovice – Kašava, Rokytnice – Dolní Lhota, Biskupice – Hvozdná, Petrůvka – Bratřejov, Štítná n/Vl. B – Šanov, Rudimov – Drnovice (15). Zlín IV. třída: Jestřabí – Lutonina (10), Lipová – Tichov, Smolina – Mirošov (14), Neubuz – Trnava, Zádveřice – Fryšták B, Racková – Všemina, Komárov – Louky B, Hřivínův Újezd – Lužkovice B, Veselá B – Kudlov (15).Okresní přebor Kroměříž: Těšnovice – Kvasice B, Břest – Mrlínek, Němčice – Skaštice B, Komárno – Záhlinice (15). Kroměříž III. třída: Tučapy – Rusava, Rymice – Rajnochovice, Martinice – Míškovice, Záříčí – Zlobice, Šelešovice – Lutopecny, Roštín – Žalkovice B, Troubky – Bezměrov, Dřínov – Kyselovice (15). Okresní přebor Uhe. Hradiště: Vlčnov – Bánov, Jarošov – Bílovice, Horní Němčí – Jankovice, Topolná – Březová (15). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Dobrkovice – Hradčovice (10), Částkov – Mařatice (10.15), Uh. Ostroh B – Boršice u Btanice (12.30), Kudlovice – Huštěnovice, Traplice – Jalubí, Vážany – Kostelany, Kněžpole – Velehrad, Babice – Sušice, Podolí – Přečkovice, Komňa – St. Hrozenkov, Rudice – Suchá Loz, Korytná – Žítková (15). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Krhová, Bynina – Lhota u Vsetína, Zašová – Zubří,N. Hrozenkov/VKK B – Střítež (15). Vsetín III. třída: Halenkov B – Janová, Lačnov – Huslenky, Liptál – Branky, Střelná – Val. Polanka B, Ratiboř B – Leskovec (15). Vsetín IV. třída: Študlov – Velká Lhota (15.30).

HÁZENÁ
MOL liga žen: HC Zlín – Písek (18). I. liga mužů: Bystřice p. Hostýnem – Náchod (11).

HOKEJ
Kroměřížská liga: Plačkov – Vážany (17), Hanák Team Kroměříž – HC Reds (18.40), Chomýž – Slušovice (20.30).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Loozers – Tečovice (13).

STOLNÍ TENIS
II. liga mužů: KST Zlín – Kolín B (10). III. liga mužů: Orel Zlín – KST Vsetín (10), Šarovy – Frýdlant (10), Chropyně – Poruba (10).

VOLEJBAL
Krajský přebor žen: VSK Univerzita Zlín – Kroměříž (10 a 13).

PONDĚLÍ 15. ŘÍJNA

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Tovačov – AHK Kroměříž (20), Žopy – Kvasice (21.40).

Autor: Martin Břenek

12.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Operátor/ka robotického svařovacího pracoviště. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - obsluha robotického pracoviště, výroba svařenců pomocí CNC robota v požadované kvalitě a kvantitě, - vyučení ve strojírenství, praxe práce na robotickém svařovacím pracovišti výhodou, základní svářečský kurz MIG/MAG - CO2, znalost výkresové dokumentace, znalost práce na PC, znalost používání základních měřidel, manuální zručnost, přesnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, - PD pondělí-pátek 6:00 - 14:30 hod., Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, - kontakt osobně v sídle firmy (7:00 - 15:30 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: motalik@lestet.cz. Pracoviště: Dr. schulze s.r.o., Hulínská, č.p. 1814, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marek Motalík, +420 602 555 642. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - vzdělání není rozhodující, požadujeme manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - práce ve stoje, práce náročná na zrak - uchazeč musí před nástupem na danou pozici absolvovat vstupní manuální testy ( Po, Stř v 8:00 hod.), na vstupní testy je nutné se hlásit 2 dny předem, - PD denní 6:00-18:00 / noční 18:00-6:00 hod., Benefity - příspěvek na stravu, výkonnostní prémie, - Kontakt osobně na pracovišti je možný po předchozí telefonické dohodě vždy v pondělí v rozmezí 8:00-9:00 hod. (pí.Tsubera - 774 739 410) . K prvotnímu kontaktu životopis s sebou., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.. Pracoviště: Ap continental s.r.o. - kroměříž - agentura práce, Jožky Silného, č.p. 2824, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Cubera György, +420 774 739 410. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavavač/ka - pokladní maso/uzeniny. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Holešov, - práce v obsluhovaném úseku maso/uzeniny, - vzdělání nižší střední odborné - nevyučené v oboru zaškolíme, pracovitost, spolehlivost, příjemné a ochotné vystupování, doba určitá 2 roky s možností přechodu na dobu neurčitou, dvousměnný provoz - PD 5:30-14:00 / 11:00-19:30 hod., - benefity: příspěvek na stravování 100,- Kč, příplatky dle směn, zvláštní prémie, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Luko, s.r.o., Grohova, č.p. 1267, 769 01 Holešov. Informace: Milada Chytílková, +420 606 909 075. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 25 000 Kč Ostatní stavební technici stavební technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž - práce v rámci celé ČR, - SŠ vzdělání - pozemní stavitelství, doložená praxe v oboru minimálně 5 let, autorizace výhodou, ŘP sk. B, práce na PC (word, excel, RTF), - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástupní mzda 20.000,-Kč + benefity, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: dohorakm@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy. Pracoviště: Temini stav s.r.o.- pracoviště kroměříž, Hlávkova, č.p. 1879, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Michal Dohorák, +420 777 161 278.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bývalý majitel Baníku Ostrava Libor Adámek pomáhá českým házenkářkám.

Bývalý majitel Baníku Adámek pomáhá házené. „Beru to jako oběť,“ tvrdí

České házenkářky (v červených dresech) prohrály ve druhém zápase základní skupiny mistrovství Evropy s Norskem 17:31.  Foto: Autor: Robert Grim/chf.cz
21

České házenkářky podruhé prohrály, přesto budou hrát s Němkami o postup

AKTUALIZOVÁNO

Kostka se stal svým pátým vítězstvím na Mikuláši rekordmanem

Zlínský pilot Tomáš Kostka se spolujezdcem Ladislavem Kučerou a vozem Škoda Fabia R5 se stali vítězi sobotní IX.Mikuláš Rally is Life ve Slušovicích.  

Luzumová plánuje svatbu. „Po sezoně začnu uvažovat o dítěti,“ přiznává

ROZHOVOR / Brest (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Vyřazení po základní skupině na mistrovství Evropy ve Francii si absolutně nepřipouští. Do posledního zápasu v Brest aréně dá všechno.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT