Pátek 14. září

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Mladá Boleslav (19).

FOTBAL
I. B třída: Halenkov – Hovězí (17).

HOKEJ
Extraliga mužů: PSG Berani Zlín – Třinec (17.30).

Sobota 15. září

ATLETIKA
Charitativní běh v Lukově (15).

BIATLON
Superkvalifikační závod ve sprintu Českého poháru v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (12.45).

FLORBAL
Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Svitavy (19). Divize: Vsetín – Uničov (15), Zlín Lions – Šumperk (17). Zlínská liga mužů: Strání+Květná – Valašské Meziříčí (9), Počenice – FBC Slovácko (10.30), Valašské Meziříčí – Počenice (12.30), FBC Slovácko – Strání+Květná (14, vše SH ZŠ T.G. Masaryka Bojkovice).

FOTBAL
MSFL: Uh. Brod – Uničov, Hulín – Rýmařov, Val. Meziříčí – Frýdek-Místek (15.30). Divize: Strání – Ždírec n. D. (15.30). Krajský přebor: Baťov – Provodov (10), Luhačovice – Hluk (10.15), Bystřice p. H. – Boršice, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl., Morkovice – Skaštice, Juřinka – Nevšová (16). I. A třída: Vigantice – Brumov B, Vlachovice – Nedašov, Ořechov – Kvasice, Napajedla – Koryčany (16). I. B třída: Luhačovice B – Drslavice (13.30), Semetín – Horní Lideč, Choryně – Ratiboř, Veselá – Kostelec u Hol., Louky – Příluky, Jaroslavice – Chropyně (16). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Jasenná, Mladcová B – Slušovice B (16). Zlín III. třída: Hvozdná – Velký Ořechov, Dolní Lhota – Bratřejov, Nedašov B – Šanov (16). Zlín IV. třída: Fryšták B – Provodov B, Horní Lhota – Příluky B (16). Okresní přebor Kroměříž: Zdounky – Záhlinice, Břest – Těšnovice (16). Kroměříž III. třída: Hlinsko p. H. – Žeranovice, Tučapy – Ludslavice, Rymice – Martinice, Loukov – Míškovice, Pravčice – Dřínov (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Březová, Nezdenice – Topolná (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B – Prakšice (16). Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – Střítež, Valašská Bystřice – Jablůnka, Ústí- Zubří (16). Vsetín III. třída: Halenkov B – Kladeruby (10), Ratiboř B – Branky (16). Vsetín IV. třída: Krhová B – Huslenky B (15). MSDŽ: Uh. Brod – Mutěnice (13).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: Zubří – N. Veselí (18). I. liga žen: Kunovice – UP Olomouc (11).

HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín – Havířov (17.30). Krajská liga: Uherské Hradiště – SHKM Hodonín (10), HK Kroměříž – Boskovice (17), Uherský Brod – Uničov (17). Kroměřížská amatérská liga: Troubky – Jiskra Chropyně (19.30), Buldok Otrokovice – Tovačov (21.15).

NOHEJBAL
Krajský přebor družstev: Val. Meziříčí – Vlčnov (9), Climax Vsetín C – Otrokovice (9), Bajda Kroměříž – S. Prštné (9).

Neděle 16. září

ATLETIKA
Slopenská desítka – 14. ročník (13.30, start hl. závodu na fot. hřišti ve Slopném).

CYKLISTIKA
Kašavský Bajk-Kap – závod horských kol, 1. ročník (13, start před ZŠ v Kašavě).

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Střešovice (18). I. liga žen: Vsetín – Třinec (12). Divize mužů: Zlín Lions – Uničov (15), Vsetín – Šumperk (16). Zlínská liga mužů: Hluk B – Orel Uh. Brod (9), Hluk C – 1. AC Uh. Brod (10.30), Holešov B – Hluk B (12), Orel Uh. Brod – Hluk C (13.30), 1. AC Uh. Brod – Holešov B (15, vše SH TJ Sp. Uh. Brod).

FOTBAL
Fortuna:liga: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (18). MSFL: Otrokovice – Dolní Benešov (10.15). Divize: Slavičín – Nový Jičín (10.15). Krajský přebor: Brumov – Holešov (10). I. A třída: Val. Příkazy – Vidče (10), Kunovice – Buchlovice (10.15), Val. Meziříčí B – Podlesí (14.30), Val. Klobouky – Hrachovec, Kateřinice – Rožnov p. R., Slušovice – Kelč, Žalkovice – Újezdec, Bojkovice – Osvětimany, Nivnice – V. Otrokovice B, Nedachlebice – Dolní Němčí (16). I. B třída: Prlov – Lidečko, Val. Polanka – Hutisko, Franc. Lhota – Slavičín B, Prostř. Bečva – Poličná, Malenovice – Tečovice, Slavkov p. H. – Holešov B, Lužkovice – Admira Hulín, Fryšták – Mladcová, Staré Město – Zlechov, 1. FC Slovácko B – Havřice, Nedakonice – Březolupy, Morkovice B – Šumice, Uh. Ostroh – Ludkovice, Tlumačov – Březnice (16). Okresní přebor Zlín: Újezd – Nedašova Lhota, Bylnice – Slopné, Poteč – Pozlovice, Návojná – Kostelec, Mysločovice – Štípa (16). Zlín III. třída: Lípa – Zlín SK (10), Napajedla B – Doubravy (10.15), Rokytnice – Drnovice (15.30), Spytihněv – Pohořelice, Žlutava – Vizovice, Kašava – Lukov, Březová – Tečovice B, Halenkovice – Březůvky, Biskupice – Vysoké Pole, Petrůvka – Bohuslavice n/Vl., Štítná n/Vl. B – Rudimov (16). Zlín IV. třída: Jestřabí – Lipová, Mysločovice B – Tichov (10), Smolina – Loučka (14), Trnava – Všemina, Lhota – Louky B, Neubuz – Lužkovice B, Zádveřice – Kudlov, Racková – Veselá B, Komárov – Hřivínův Újezd, Lutonina – Mirošov (16). Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Skaštice B (15), Lubná – Zborovice, Počenice – Kvasice B, Střílky – Mrlínek, Němčice – Chvalčov (16). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Zlobice (13.30), Prusinovice – Rusava, Roštín – Litenčice (15), Zahnašovice – Roštění, Troubky – Rataje, Lutopecny – Bezměrov, Záříčí – Kyselovice, Šelešovice – Bařice (16). Okresní přebor Uh. Hradiště: Vlčnov – Strání B, Jarošov – Polešovice, Bánov – Jankovice, Ostrožská Lhota – Bílovice, Horní Němčí – Slavkov (16). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Drslavice B – Mařatice (10), Částkov – Dobrkovice (10.15), Uh. Ostroh B – Hradčovice (13.30), Suchá Loz – Přečkovice, St. Hrozenkov – Žítková, Podolí – Záhorovice (15), Stříbrnice – Velehrad, Sušice – Huštěnovice, Kněžpole – Jalubí, Babice – Kostelany, Kudlovice – Traplice, Mistřice – Boršice u Blatnice, Popovice – Hluk B, Komňa – Bystřice p. L., Rudice – Bojkovice B – Pitín, Korytná – Orel Uh. Brod (16). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Jarcová (15), Horní Bečva – Nový Hrozenkov/VKK B, Lhota u Vsetína – Krhová, Zašová – Dolní Bečva (16). Vsetín III. třída: Střelná – Choryně B (15), Liptál – Lačnov, Huslenky – Janová, Leskovec – Valašská Polanka B (16). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Valašská Senice, Loučka – Študlov, Police – Mikulůvka (16). MSDŽ: Fastav Zlín – Brumov (10).

HÁZENÁ
MOL liga žen: HC Zlín – Plzeň (18).

HOKEJ
Krajská liga: Uh. Ostroh – Rosice, Brumov – V. Bíteš (17). Kroměřížská liga: HC Reds – Vikings Sl. (17), Chomýž – Vážany (18.40), Plačkov – Hol. Gates (20.30).

Pondělí 17. září

FOTBAL
Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Třinec (11, hřiště Kunovice).

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Rymice – Morkovice (20).