VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

10.8.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: ČTK/AP

Pátek 11. srpna

TENIS

Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 33. ročník (13-20).

Sobota 12. srpna

ATLETIKA

Hostýnská osma – 6. ročník (8, start u obecního úřadu v Rajnochovicích).

CYKLISTIKA

Klobucká kola ve Valašských Kloboukách – 6. ročník (13, start hlavního závodu u fotbalového hřiště). Salašský drtikol v Salaši u Uherského Hradiště – 2. ročník (12, start v areálu hřiště).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Baník Ostrava (16). I. liga staršího dorostu: Zlín – 1. FC Slovácko (10.30). MSFL: Otrokovice – Rýmařov, Kroměříž – Hulín (17). Krajský přebor: Luhačovice – Štítná n. Vl. (10.15), Bystřice p. H. – Rožnov p. R., Juřinka – Holešov, Velké Karlovice – Provodov (17), Hluk – Baťov (17.30). I. A třída: Vidče – Vlachovice (16.30), Slušovice – Brumov B, Vigantice – Nedašov, Osvětimany – Bojkovice, Skaštice – Nivnice, Ořechov – Napajedla (17). I. B třída: Mladcová – Kostelec u Hol., Sehradice – Veselá, Příluky – Slavkov p. H., Drslavice – Slovácko B, Zborovice – Březolupy (17). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Poteč (13.30), Dolní Lhota – Újezd (17). Zlín III. třída: Jasenná – Napajedla B (v Lutonině, 17). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Kudlov, Louky B – Komárov (17). Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Počenice, Loukov – Lubná, Chropyně B – Chvalčov (16.30). Kroměříž III. třída: Bařice – Zlobice (15), Lutopecny – Roštín (hř. Kovalovice u Kojetína), Pravčice – Hlinsko p. H., Žeranovice – Míškovice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Topolná, Slavkov – Hluk B (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Kudlovice, Orel Uh. Brod – St. Hrozenkov, Strání B – Rudice (17). Okresní přebor Vsetín: Střítež – Krhová, V. Bystřice – D. Bečva (16.30), Poličná – Zubří B (17.30). Vsetín III. třída: V. Senice – Choryně B, Růžďka – Halenkov B, Ústí – N. Hrozenkov, Jablůnka – Branky (16.30), Střelná – Kladeruby (17).

SILOVÉ SPORTY

Klubucký silák ve Valašských Kloboukách – 5. ročník (13 – 18.30).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – SaBaT Praha (13 a 15, vše hř. na Mlatevni v Kunovicích).

TENIS

Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 33. ročník (8.30-20). ATP Valašska v Brumově – turnaj amatérů nad 20 let (9-17).

Neděle 13. srpna

ATLETIKA

Slopenská desítka – 13. ročník (13.30, start hl. závodu na fotbalovém hřišti).

DRAGONBOATING

Dračí mistrovství Moravy ONV 2017 (10, areál loděnice rychlostní kanoistiky na Kunovské tabuli v Ostrožské Nové Vsi).

FOTBAL

Juniorská liga: Fastav Zlín – Třinec (10.30). Divize: Brumov – Rýmařov (10.15). Krajský přebor: Kvasice – Chropyně (10.15), Boršice – Morkovice (17). I. A třída: Val. Příkazy – Kelč (10), Nevšová – Val. Klobouky, Zubří – Podlesí, Kateřinice – Val. Meziříčí B, Nedachlebice – Fryšták, Dolní Němčí – Buchlovice, Koryčany – Jaroslavice, Žalkovice – V. Otrokovice B (17). I. B třída: Lípa – Malenovice, Zlechov – Staré Město (10), Slavičín B – Lužkovice, Semetín – Hovězí, Kunovice – Morkovice B (10.15), Horní Lideč – Lidečko, Prlov – Ratiboř, Prostř. Bečva – Hutisko, Hrachovec – Halenkov, Val. Polanka – Francova Lhota, Zašová – Lhota u Vsetína, Březnice – Tečovice, Admira Hulín – Louky, Ludkovice – Tlumačov, Nedakonice – Havřice, Šumice – Újezdec (17). Okresní přebor Zlín: Rokytnice – Štípa (15.30), Kostelec – Pozlovice, Návojná – Mysločovice, Nedašova Lhota – Bylnice, SK Zlín – Mladcová B. Zlín III. třída: Nedašov B – Biskupice (10), Březůvky – Vizovice (10.15), Drnovice – Rudimov (14), Vysoké Pole – Bohuslavice (16.30), Pohořelice – Slušovice B, Neubuz – Lukov, Kašava – Halenkovice, Lhota – Tečovice B, Březová – Spytihněv, Žlutava – Doubravy, Šanov – Loučka, Štítná n. Vl. B – Slopné, Velký Ořechov – Bratřejov (17). Zlín IV. třída: Mirošov – Smolina (14), Petrůvka – Zádveřice (16), Všemina – Provodov B, Trnava – Fryšták B, Veselá B – Hvozdná, Racková – Jaroslavice B, Vlčková – Dobrkovice (hř. Lukov), Vlachovice B – Lipová, Lutonina – Horní Lhota, Hřivínův Újezd – Tichov (17). Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice – Holešov B (15), Zdounky – Mrlínek, Skaštice B – Komárno, Těšnovice – Němčice (16.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Záříčí (14), Prusinovice – Zahnašovice, Martinice – Rajnochovice (15), Ludslavice – Roštění, Břest – Tučapy, Rymice – Rusava, Střílky – Kyselovice, Šelešovice – Dřínov, Bezměrov – Zborovice B, Litenčice – Rataje (16.30). Okresní přebor Uh.Hradiště: Březová – Bánov (15), Vlčnov – Prakšice, Jarošov – Polešovice, Uh. Ostroh – Kněžpole, Bílovice – O. N. Ves (17). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Částkov – Mistřice (10.15), Uh. Ostroh B – Dolní Němčí B (14.30), Podolí – Mařatice, Záhorovice – Přečkovice (15), Huštěnovice – Traplice, Kostelany – Stříbrnice, Jankovice – Košíky, Babice – Sušice, Jalubí – Vážany, Popovice – Drslavice B, Ostr. Lhota – Hradčovice, Boršice u Bl. – Horní Němčí, Pitín – Suchá Loz, Korytná – Komňa, Bystřice p/L – Žítková. (17). Okresní přebor Vsetín: H. Bečva – VKK B, Lhotka – Hošťálková, Jarcová – Bynina, Choryně – Huslenky (16.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Leskovec (10.15).

TENIS

Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 33. ročník (9-17).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Joudrs Praha (11 a 13, vše hř. na Mlatevni v Kunovicích).

Autor: Martin Břenek

10.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hledáme OBCHODNÍKA DISTRIBUCE do týmu regionálních deníků

Ilustrační foto.

SOUTĚŽ: Pošli nám svou pohádku a vyhraj

ANKETA: Vyberte nejkrásnější vánoční strom ve Zlínském kraji

Jaký vánoční strom je letos ve Zlínském kraji ten nejkrásnější? O tom můžete rozhodnout právě vy. Dejte hlas svému favoritu v anketě pod tímto textem.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prvňáčci ze ZŠ v Martinicích tuto středu v Kroměřížském deníku

Ve středu 20. prosince vychází další díl unikátního seriálu Deníku, v němž se představí všechny děti, které letos nastoupily poprvé do školy. Tentokrát u nás najdete tablo školáků z první třídy ZŠ Jana Bezděka v Martinicích - nezapomeňte si proto ve středu koupit Kroměřížský deník!

DENÍK NÁM FANDÍ: Představujeme TJ Mrlínek

Nenechte si ujít další díl projektu Deník nám fandí v dnešním tištěném vydání Zlínského deníku!  

Na kluzké vozovce v Komárnu havaroval další řidič. Náledí potrápilo i hasiče

K dopravní nehodě v Komárnu vyjížděli hasiči z Bystřice pod Hostýnem v pondělí už před osmou hodinou ráno. Řidič osobního auta jedoucího po namrzlé vozovce tam narazil do sloupu elektrického vedení.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT