Pátek 18. listopadu

HOKEJ

Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (17). Extraliga st. dorostu: Zlín – Třinec (15).

Sobota 19. listopadu

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Valašské Klobouky – Hluk C (9), Orel Uherský Brod B – Počenice B (10.30), Holešov B – Valašské Klobouky (12), Hluk C – Orel Uherský Brod B (13.30), Počenice B – Holešov B (15, vše SH Morkovice).

FOTBAL

liga: 1. FC Slovácko – Hradec Králové (15, Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti).
liga staršího dorostu: Slovácko – Příbram (13.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov-Přerov – Polanka n. O. (17).

HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Technika Brno (17.30). Krajská liga mužů: Uh. Hradiště – Uh. Ostroh (18). Extraliga juniorů: Zlín – Vítkovice (12.30). Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Senators (17), Jiskra Chropyně – Rychlov (18.40), Žopy – Kvasice (20.20).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Stator (9), Tečovice – Tigers Malenovice (11), Rivermen Malenovice – Loozers (13).

STOLNÍ TENIS

Turnaj mistrů Velké ceny Masters České republiky 2016 v Hluku (9–20).

Neděle 20. listopadu

FLORBAL

Divize mužů: Hluk – Holešov (16). Zlínská liga mužů: Slavičín – Zlín Lions B (9), Hluk B – Valašské Meziříčí (10.25), 1. AC Uherský Brod – FBC Slovácko (11.50), Hluk B – Zlín Lions B (13.15), FBC Slovácko – Valašské Meziříčí (14.40), Slavičín – 1. AC Uherský Brod (16.05, vše SH Slavičín). Liga veteránů: Holešov – Psycho Brno (9), Hattrick Brno – FbC Aligators (10.10), Psycho Brno – Hattrick Brno (11.40), Holešov – FbC Aligators (12.50, vše SH Holešov).

FUTSAL

II. liga: UTB Zlín – VŠB Ostrava (19). Superfrankie liga Uherskohradišťska – 2. kolo: Partyzan Radějov – Banda (10), Ajax – Ave Bar Bar (10.30), Efekt – Banda (11.05), Ajax – Partyzan Radějov (11.40), GFC – 4Fun_Team (12.10), Terasa Bar – Superfrankie MD Team (12.45), Ave Bar Bar – Efekt (13.20), Terasa Bar – 4Fun_Team (13.55), GFC – Superfrankie MD Team (14.25).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – ŠKP Bratislava (17). I. liga mužů: Zlín – Velká Bystřice (15). I. liga žen: Zlín B – Kunovice (13). II. liga mužů: Luhačovice – Fr.-Místek B (10.30).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Chomutov (15.30). Okresní hokejová liga: Top Moravia – Shooters UH (16.30, ZS v Uh. Ostrohu). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Warrior – Brno (PSG aréna, 12). Kroměřížská liga: HC Reds – Holešov Gators (17), Hanák Team Kroměříž – Plačkov (18.40), Barex Chropyně – Chomýž (20.30).