Pátek 9. září

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Fastav Zlín (18). Krajský přebor: Baťov – Provodov (18.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Partizánske (17).

HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Zlín – Kometa Brno (17.30).

Sobota 10. září

ATLETIKA

Strojařská desítka ve Zlíně – 33. ročník (10, start u restaurace U Hřiba na Kudlově). Běh okolo Soliska v Zubří – 17. ročník (10.40, start hlavního závodu u lyžařské chaty na Solisku). Charitativní běh v Lukově (15, start na Farní zahradě).

CYKLISTIKA

Závodu horských kol Poteč Tour – 17. ročník (14, start hlavního závodu u obecního úřadu v Poteči).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Mohelnice (16). Divize: Holešov – Uherský Brod (16).

Krajský přebor: Strání – Vigantice, Bystřice pH – Vsetín, Morkovice – Fryšták, Boršice – Chropyně, Rožnov p. R. – Luhačovice (16). I. A třída: Juřinka – Podlesí (10), Slušovice – Zubří, Vidče – Val. Meziříčí B, Jaroslavice – Brumov B, Vlachovice – Val. Klobouky, Kvasice – Vlčnov, Osvětimany – Malenovice, Koryčany – Žalkovice, Hluk – Dol. Němčí, Napajedla – Skaštice (16).

I. B třída: Hutisko – Val. Polanka, Tečovice – V. Otrokovice B, Mladcová – Veselá, Drslavice – St. Město (16). Okresní přebor Zlín: Újezd – Mladcová B, Louky – Luhačovice B (16). Zlín III. třída: Drnovice – Neubuz (15.30), Příluky B – Pozlovice (16). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Provodov B (16). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Slavkov p. H. (16). Kroměříž III. třída: Záříčí – Zlobice, Bařice – Šelešovice (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Havřice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Žítková – Pitín, Orel Uh. Brod – Přečkovice, Vlčnov – Strání (16). Okresní přebor Vsetín: Střítež – Jarcová, Jablůnka – Choryně (16), Halenkov – Nový Hrozenkov (17). Vsetín III. třída: Halenkov B – Ústí (9), Hošťálková – Lačnov, Zubří B – Janová (16). Vsetín IV. třída: Vsetín B – Študlov (17.30).

Krajský přebor žen: Nezdenice – Březnice (12.30), Brumov – Březůvky (14), DFK Holešov – Valašské Klobouky (14, hřiště Všetuly), Babice – Uherský Brod (16), Lužkovice – Žalkovice (16).

HOKEJ

Příprava: Turnaj „4" za účasti Uh. Ostrohu, Uh. Hradiště, Břeclavi a Rožnova p. R. (9, ZS v Uh. Ostrohu).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Otrokovice – Valašské Meziříčí (9), Kroměříž – Ivanovice na Hané (9).

PULLING PSŮ

Ostrožský tah – 18. ročník závodů v tahu břemen psů (10, myslivna v Uh. Ostrohu).

STOLNÍ TENIS

Turnaje ve Slavičíně – 45. ročník (9–20).

TENIS

Turnaj Masters v kategorii Cibula Cup a Medium Cup ATP Valašska v Brumově (9–18).

Neděle 11. září

FLORBAL

Pohár České pojišťovny mužů – 3. kolo: Zlín Lions – Šumperk (16).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Lišeň (10.15, v Kunovicích), V. Otrokovice – Hulín, Zlín B – Uničov (10.30). Divize: Brumov – Stará Říše (10.15).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Kelč (16). I. A třída: Val. Příkazy – Sehradice (10), Nedašov – Horní Lideč, Nedachlebice – Újezdec, Bojkovice – Nivnice (16). I. B třída: Lípa – Lukov (10), Slavičín B – Němčice, Semetín – Ratiboř (10.15), Kateřinice – Zašová, Prlov – Lhota u Vs., Prostř. Bečva – Franc. Lhota, Hrachovec – Lidečko, Hovězí – Dolní Bečva, Admira Hulín – Kostelec u Hol., Lužkovice – Tlumačov, Příluky – Nevšová, Buchlovice – Prakšice, 1.FC Slovácko C – Kunovice, Morkovice – Nedakonice, Ludkovice – Březolupy, Zborovice – O. N. Ves, Ořechov – Zlechov (16). Okresní přebor Zlín: Březůvky – Návojná (10.15), SK Zlín – Mysločovice (13. hř. Mladcová), Rokytnice – Jasenná (15.30), Březnice – Bylnice, Nedašova Lhota – Dolní Lhota (16). Zlín III. třída: Napajedla B – Březová (10.15), Pohořelice – Doubravy (hř. Baťov), Tečovice B – Halenkovice, Štípa – Slušovice B, Spytihněv – Fryšták B, Žlutava – Kostelec, Kašava – Vizovice, Vysoké Pole – Rudimov, Biskupice – Velký Ořechov, Poteč – Štítná n. Vl. B, Šanov – Slopné, Loučka – Bratřejov (16). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Hřivínův Újezd (10), Tichov – Bohuslavice n. Vl. (10.15), Mirošov – Jestřabí, Lipová – Petrůvka, Smolina – Nedašov B (14), Lutonina – Kudlov, Veselá B – Hvozdná, Komárov – Lužkovice B, Vlčková – Racková, Všemina – Trnava, Lhota – Zádveřice, Jaroslavice B – Mysločovice B (16). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Roštění (10.15, hř. Všetuly), Zdounky – Břest (13), Těšnovice – Skaštice B, Počenice – Střílky, Lubná – Mrlínek, Komárno – Chvalčov (16). Kroměříž III. třída: Chropyně B – Bezměrov (10.15), Hlinsko p. H. – Zahnašovice, Rajnochovice – Rymice, Míškovice – Prusinovice, Žeranovice – Tučapy, Ludslavice – Záhlinice, Martinice – Pravčice, Kyselovice – Roštín, Dřínov – Rataje, Kvasice B – Litenčice, Lutopecny – Zborovice B (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí – Uh. Ostroh, Sušice – Jarošov, Šumice – Bílovice, Topolná – Hluk, Bánov – Březová, Kněžpole – Jalubí (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Košíky (10.15), Záhorovice – St. Hrozenkov (15), Kostelany – Mařatice, Huštěnovice – O. Lhota, Velehrad – Popovice, Polešovice – Babice, Boršice u Bl. – Hradčovice, H. Němčí – Nezdenice (16). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí – Bystřice p/L (15), Mistřice – Vážany, Tučapy – Stříbrnice, Kudlovice – Jankovice, Korytná – Rudice, Komňa – Drslavice B (16). Okresní přebor Vsetín: VKK B – Valašská Bystřice (15), Lhotka – Poličná, Huslenky – Bynina, Horní Bečva – Krhová (16). Vsetín III. třída: Střelná – Hutisko B (15.30), Loučka – Kladeruby, Valašská Senice – Růžďka, Branky – Choryně B (16). Vsetín IV. třída: Leskovec – Velká Lhota, Krhová B – Valašská Polanka B, Liptál – Police, Zděchov – Mikulůvka (16).

TENIS

Turnaj Masters v kategorii Open ATP Valašska v Brumově (9–16).