Pátek 18. března

FOTBAL

Zimní turnaj: Fastav cup ve Vsetíně: Vsetín B – Huslenky (19).

Sobota 19. března

ATLETIKA

Josefský běh ve Zlíně – 29. ročník (10, start hlavního závodu na Burešově).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: S. Slavičín – S. Bystřice p. H. (9), Orel Uh. Brod B – Sp. Hluk C (10.15), Zlín Lions B – Kunovice (11.30), Bystřice p. H. – Uh. Brod B (12.45), Hluk C – Kunovice (14), Slavičín – Lions B (15.15) – vše SH Slavičín.

FOTBAL

I. liga mužů: Zlín – Olomouc (15), MSFL: Zlín B – Mohelnice (10.30), Hulín – Uničov (15). Divize: Velké Karlovice + Karolinka – Petřkovice, Vsetín – Krnov (15). I. liga staršího dorostu: 1. FC Slovácko – Slavia Praha (14). Zimní turnaje: Fastav cup ve Vsetíně: Semetín – Prlov (9.30). O pohár města Chropyně: O 7. místo: Bezměrov – Lutopecny (9), o 5. místo: Záříčí – Němčice B (11), o 3. místo: Němčice – Chropyně B (13), finále: Břest – Zlobice (15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Plzeň (18).

HOKEJ

Krajská liga – finále play-off, 2. zápas: Uherský Ostroh – Velké Meziříčí (17). Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Vážany (16.30), Plačkov – Reds (18.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Stator (9).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Husovice (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Přerov (13).

Neděle 20. března

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Litoměřice (14.30, SH Zelené).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Prostějov (10.15). Divize: Brumov – Hranice (10.15). Zimní turnaje: Fastav cup ve Vsetíně: Kateřinice – Ratiboř (9.30), Skupina B: Lužná – Leskovec (12.15). Gambrinus Cup v Uherském Brodě: Polešovice – Březová (12), Popovice – D. Němčí B (14, vše UT stadion Lapač).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Olomouc (11). II. liga mužů: Zubří B – Hranice B (17).

HOKEJ

Extraliga – čtvrtfinále play-off, 3. zápas: PSG Zlín – Sparta Praha (17). Finále play-off II. ligy: Vsetín – Frýdek-Místek (17.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rangers Zlín – Loozers (9), Rivermen Malenovice – Stator (11).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga staré gardy ve Fryštáku: Semifinále: Hrubá Hospoda – Poskládaní (12.30), Mladcová – Lešení (14).

SLEDGE HOKEJ

Superfinále a titul ČR: Lapp Zlín – K. Vary (10, PSG aréna)

VOLEJBAL

Extraliga mužů – čtvrtfinále play-off, 3. zápas: Fatra Zlín – České Budějovice (17).

Pondělí 21. března

HOKEJ

Extraliga – čtvrtfinále play-off, 4. zápas: PSG Zlín – Sparta Praha (17.20).

VOLEJBAL

Extraliga mužů – čtvrtfinále play-off, 4. zápas: Fatra Zlín – České Budějovice (17).