Pátek 10. dubna

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů I: SBK Valašské Meziříčí A – Prostějov B (18).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Zábřeh (18)

Sobota 11. dubna

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Zlín Lions – Sokol Bystřice p/H. (10), Panthers Otrokovice C – Spartak Hluk C (11.15), Zlín Lions – Sokol Val. Klobouky B (12.30), Spartak Hluk C – Valašské Meziříčí B (13.45), Sokol Val. Klobouky B – Panthers Otrokovice C (15), Sokol Bystřice p/H. – Valašské Meziříčí B (16.15) – vše SDS Bystřice pod Hostýnem.

FOTBAL

Divize: Napajedla – Polná (15.30, ul. Sadová), Valašské Meziříčí – Rýmařov (15.30). Krajský přebor: Luhačovice – Bystřice p. H. (15), Morkovice – Rožnov pod R., Holešov – Provodov, Kelč – Vizovice, Vsetín – Baťov (15.30). I. A třída: Slušovice – Val. Příkazy, Osvětimany – Jaroslavice (15.30). I. B třída: Janová – Francova Lhota, Jablůnka – Kateřinice, Veselá – Tlumačov (15.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Štípa, Březůvky – SK Vizovice B, Sehradice B – Rokytnice, Vlachovice B – Jestřabí (15.30), Luhačovice B – Štítná n. Vl. B (18). Zlín IV. třída: Březnice B – Dobrkovice, Lukov B – Neubuz, Lutonina – Vlčková (v Bratřejově), Horní Lhota – Bohuslavice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Střílky, Skaštice B – Rataje (15.30). Kroměříž III. třída: Míškovice – Prusinovice, Chvalčov – Ludslavice, Zborovice B – Šelešovice (hř. Troubky), Bařice – Zlobice, Bezměrov – Pravčice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí B – Slovácko C, Drslavice A – Kudlovice, Slavkov – Košíky (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Strání B – Popovice, Orel Uh. Brod – S. Loz (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Jankovice, Bystřice p/L. – Hradčovice (15.30). Okresní přebor Vsetín: Střítež A – Huslenky A, Poličná – Kelč B, FC Vel. Karl. + Karol. B – Valašská Bystřice A, Hutisko B –Bynina (15.30). Vsetín III. třída: Krhová A – Loučka (15), Branky – Nový Hrozenkov, Růžďka – Hošťálková, Juřinka B – Lužná (15.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Študlov (15.30).

HALOVÝ FOTBAL

Mezinárodní halový turnaj o pohár IPA Uh. Hradiště – 15. ročník (9, SH v Hluku).

HÁZENÁ

I. liga žen: J. Otrokovice – Poruba B (17). Zlínská liga mužů: Uh. Hradiště – Uničov A (12), Holešov – Tatran Litovel B (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: 1. čtvrtfinále: Rivermen Malenovice – Stator (9), Rangers Zlín – Tečovice (11).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Vrchlabí (9.30), Luhačovice – Červený Kostelec – Náchod (10). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Česká Třebová (13), Zlín – Zábřeh (14).

MOTORISMUS

Valašská rally – 34. ročník automobilové soutěže: start na náměstí ve Valašském Meziříčí (9), cíl tamtéž (17.30).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – Český Brod (14).

PÉTANQUE

Hakman Cup o pétanqueového krále Uherskohradišťska – 7. turnaj (13, hřiště v Buchlovicích).

SOFTBALL

Moravská liga žáků: Kunovice – Otrokovice (9.30), Kunovice – Brno (13), Kunovice – Břeclav (15.20, hřiště Na Mlatevni v Kunovicích).

Neděle 12. dubna

BASKETBAL

I. ligy mužů – čtvrtfinále play-off: Zlín – Opava B (14, SH Zelené).

CYKLISTIKA

RPM Stav wood bike series – závod ve sjezdu na horských kolech (11, v Otrokovicích).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Náchod (10.30). I. liga žen: Zlín B – Havl. Brod (17.30). II. liga mužů: Napajedla – Ivančice (10.30), Lesana Zubří – Rožnov p. R. (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga – 2. čtvrtfinále: Rangers Zlín – Tečovice (9), Rivermen Malenovice – Stator (11).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FBK Spartak Hluk B – Sokol Val. Klobouky (10), Kozel Počenice B – 1. AC Uherský Brod (11.30), Spartak Hluk B – Kunovští Orli (13), 1. AC Uherský Brod – FbC Slow Shoes Holešov C (14.30), Kunovští Orli – Kozel Počenice B (16), Sokol Val. Klobouky – FbC Slow Shoes Holešov C (17.30) – vše Gymnázium Valašské Klobouky.

FOTBAL

Divize: Slavičín – Velké Karlovice (10.15, ul. Školní). Krajský přebor: Boršice – Vigantice, Fryšták – Chropyně (15.30). I. A třída: Val. Meziříčí B – Hrachovec, Brumov B – Vidče (10), Štítná nad Vl. – Podkopná Lhota, Val. Klobouky – Juřinka, Zubří – Nedašov, Podlesí – Vlachovice, Nedachlebice – Strání, Žalkovice – Hluk, Nivnice – Bojkovice, Újezdec – Kvasice, Mladcová – Ostr. N. Ves, Březolupy – Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Kunovice – Ořechov (10.15), Lidečko – Lhota u Vsetína, Hovězí – Zašová, Ratiboř – Horní Lideč, Dolní Bečva – Hutisko, Lužkovice – Příluky, Skaštice – Sehradice, Admira Hulín – Slavičín B, Tešnovice – Kostelec u Hol., Roštění – Tečovice, Malenovice – Lukov, Morkovice B – Sušice, Koryčany – Prakšice, Nedakonice – Buchlovice, V. Otrokovice B – Vlčnov, Staré Město – Jalubí, Havřice – Zlechov (15.30), Prostř. Bečva – Val. Polanka (16, UT Rožnov p. R.). Okresní přebor Zlín: Návojná – Ludkovice, Jasenná – Mladcová B, Březnice – Lípa, Nevšová – Nedašova Lhota, Újezd – Dolní Lhota, Bratřejov – Bylnice, Vysoké Pole – Slopné (15.30). Zlín III. třída: Všemina – Pohořelice, Spytihněv – Žlutava, Mysločovice – Halenkovice, Kašava – Hvozdná, Fryšták B – Štípa, Kostelec – Tečovice B, Březová – Louky, Pozlovice – Příluky B, Poteč – Šanov, Trnava – Rudimov (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Doubravy (10), Tichov – Nevšová B, Divnice – Smolina (10.15), Provodov B – Kudlov, Biskupice – Komárov, Lhota – Velký Ořechov, Racková – Veselá B, SK Zlín 1931 – Lužkovice B (UT Paseky), Zádveřice – Jaroslavice B, Loučka – Petrůvka, Lipová – Mirošov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Záříčí – Zdounky, Slavkov p. H. – Holešov B, Kyselovice – Lubná, Němčice – Loukov, Mrlínek – Zborovice (15.30). Kroměříž III. třída: Kyselovice B – Kvasice B (12.30), Hlinsko p. H. – Bystřice p. H. B, Rajnochovice – Kostelec u Hol. B, Tučapy – Martinice, Rymice – Zahnašovice, Komárno – Žeranovice, Dřínov – Lutopecny, Břest – Litenčice, Počenice – Záhlinice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: O. Lhota – Nezdenice, Hluk B – Zlámanec, Bílovice – Traplice, Šumice – Jarošov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Nedakonice B (10.15), Záhorovice – St. Hrozenkov (15), Vážany – Kněžpole, Tupesy – Topolná, Huštěnovice – Uh. Ostroh A, Mařatice – Polešovice, Mistřice – Kostelany, Boršice u Bl. – Bánov, H. Němčí – Komňa, Březová – Pitín (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Velehrad (10), Přečkovice – Rudice, Stříbrnice – Podolí, Tučapy – Babice, Korytná – Žítková, Drslavice B – Vlčnov B (15.30). Okresní přebor Vsetín: Halenkov A – Choryně A, Lhotka n. B – Prlov, Horní Bečva A – Dolní Bečva B (15.30). Vsetín III. třída: Lačnov – Ústí, Střelná – Valašská Bystřice B, Valašská Senice – Semetín, (15.30). Divize žen: Horní Bečva – Valašské Meziříčí (14).

SOFTBALL

Moravská liga kadetů (9.30, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).