VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlín - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

1.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Ostrčilík

Pátek 31. října

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Hradec Králové (19, SH Zelené). Oblastní přebor I: SBK Valašské Meziříčí – Prostějov B (18). Oblastní přebor II: Valašské Meziříčí B – Olšany (19.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Turnov (18, SH Širůch ve Starém Městě).

Sobota 1. listopadu

ATLETIKA

5. ročník Luhačovického běhu Kerteamu (10.45, start hlavního závodu na nábřeží u Městského domu kultury Elektra). 15. ročník Otrokovického půlmaratonu (11, start u Dětského lanového centra Lanáček na Baťově).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Kladno (19.30). Zlínský přebor mužů: FBC TJ Sokol Bystřice p/H – FBK Valašské Meziříčí B (9.05), Panthers Otrokovice C – Zlín Lions (10.25), Bystřice p/H – Val. Klobouky B (11.45), Zlín Lions – FBK Valašské Meziříčí A (13.05), FBK Valašské Meziříčí B – Sokol Val. Klobouky B (14.25), FBK Valašské Meziříčí A – Panthers Otrokovice C (15.45) – vše ve SH Zubří.

FOTBAL

MSFL: Hulín – Orlová (14). Divize: Uherský Brod – Vrchovina (14). Krajský přebor: Luhačovice – Boršice, Kelč – Vsetín, Bystřice p. H. – Holešov, Chropyně – Mozkovice (13.30). I. A třída: Juřinka – Štítná nad Vl., Vidče – Hrachovec, Osvětimany – Dolní Němčí, Ostr. N. Ves – Žalkovice, Jaroslavice – Nedachlebice (13.30). I. B třída: Janová – Kateřinice, Jablůnka – Hovězí, Hutisko – Lidečko, Horní Lideč – Val. Polanka, Tečovice – Veselá, Ořechov – Praktice (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Louky, Hvozdná – Pohořelice, Vlachovice B – Rudimov, Trnava – Březůvky, SK Vizovice B – Šanov (13.30), Luhačovice B – Sehradice B (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Zdounky (13.30). Kroměříž III. třída: Míškovice – Chvalčov, Bařice – Šelešovice, Zborovice B – Břest (Troubky), Kvasice B – Pravčice (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Nedakonice B (14). Okresní přebor Vsetín: Střítež A – FC Vel.Karl.+Karol. B (13.30). Vsetín III. třída: Ústí – Nový Hrozenkov, Růžďka – Krhová A, Branky – Střelná, Hošťálková – Juřinka B, Valašská Bystřice B – Lužná (13.30). Vsetín IV. třída: Zubří B – Kladeruby, Police – Jasenice (13.30).

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: Valašské Meziříčí – Droždín (11).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HK Otrokovice – Stator (9), Tečovice – Tigers Malenovice (11).

HOKEJ

Liga žen: Vsetín – Cherokees Brno (9.15). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (17), Vsetín – Poruba (17.30). Extraliga juniorů: Zlín – Kometa Brno (16.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Zlín – Havířov (13, ZS Luďka Čajky), Vsetín – Kometa Brno (12.30). Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – RHL Přerov (16.15), Žopy – Rebels (18). Okresní hokejová liga: Top Moravia – Old Stars (16, ZS v Uh. Ostrohu), Moravian Ducks – Cyclones (18.15, ZS v Uh. Hradišti).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Tatra Smíchov B (14, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů:KST Zlín B – Opava (14).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Nymburk (17, SH Širůch ve Starém Městě). II. liga žen: Vsetín – Bílovec (10 a 14).

Neděle 2. listopadu

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Hluk B – 1. AC Uherský Brod (9), Orel Uherský Brod – Holešov C (10.25), Počenice B – Val. Klobouky (11.50), 1. AC Uherský Brod – Orel Uherský Brod (13.15), Holešov C – Počenice B (14.40), Val. Klobouky – Hluk B (16.05) – vše SH v Hluku.

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zábřeh (10.15, Kunovice). Divize: Brumov – Kozlovice (10.15). Krajský přebor: Fryšták – Baťov, Vigantice – Rožnov pod R., Vizovice – Provodiv (13:30). I. A třída: Val. Příkazy – Podkopná Lhota (10), Val. Klobouky – Vlachovice, Zubří – Slušovice, Podlesí – Brumov B, Nedašov – Val. Meziříčí B, Mladcová – Újezdec, Březolupy – Nivnice, Kvasice – Strání, Bojkovice – Hluk (13.30). I. B třída: Sehradice – Tlumačov (10), Slavičín B – Příluky (10.15), Francova Lhota – Prostř. Bečva, Zašová – Lhota u Vsetína, Dolní Bečva – Ratiboř, Tešnovice – Lukov, Roštění – Admira Hulín, Malenovice – Skaštice, Kostelec u Hol. – Lužkovice, V. Otrokovice B – Zlechov, Staré Město – Nedakonice, Havřice – Kunovice, Jalubí – Koryčany, Vlčnov – Morkovice B, Buchlovice – Sušice (13.30). Okresní přebor Zlín: Újezd – Slopné, Bratřejov – Nevšová, Vysoké Pole – Březnice, Bylnice – Jasenná, Dolní Lhota – Návojná, Nedašova Lhota – Ludkovice, Lípa – Mladcová B (13.30). Zlín III. třída: Jestřabí – Pozlovice (10), Kostelec – Kašava, Březová – Mysločovice, Tečovice B – Spytihněv, Štípa – Všemina, Halenkovice – Žlutava, Štítná n. Vl. B – Poteč, Rokytnice – Příluky B (13.30). Zlín IV. třída: Bohuslavice – Lipová (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Němčice (10.15, Všetuly), Slavkov p. H. – Kyselovice, Záříčí – Skaštice B, Střílky – Mrlínek, Lubná – Zborovice, Rataje – Loukov (13.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Rymice (10), Kostelec u Hol. B – Komárno (10.30), Rajnochovice – Prusinovice, Hlinsko p. H. – Tučapy, Martinice – Žeranovice, Ludslavice – Zahnašovice, Dřínov – Kyselovice B, Lutopecny – Počenice, Zlobice – Bezměrov, Litenčice – Záhlinice (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí B – Nezdenice, Hluk B – Bílovice, O. Lhota – Drslavice A, Zlámanec – Slavkov, Slovácko C – Šumice, Traplice – Jarošov, Kudlovice – Košíky (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Stříbrnice (10), Jankovice – Podolí (13.30). Okresní přebor Vsetín: Lhotka n.B. – Huslenky A, Halenkov A – Poličná, Choryně A – Horní Bečva A, Prlov – Hutisko B, Kelč B – Bynina, Valašská Bystřice A– Dolní Bečva B (13.30). Vsetín III. třída: Lačnov – Valašská Senice, Loučka – Semetín (13.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Krhová B, Velká Lhota – Horní Bečva B (13.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rangers Zlín – Tečovice (9), Boston Zlín – Rivermen Malenovice (11).

HÁZENÁ

Kvalifikace o postup na ME mužů: Česko – Makedonie (13.30, SH Euronics). I. liga žen: Otrokovice – Slavia B (15), Zlín B – J. Hradec (17). II. liga žen: Lesana Zubří – Ostrava (15). Krajská liga mužů: Holešov – Veselá (10.30), Uherské Hradiště – Litovel B (9.30, SH v Uherském Hradišti).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Vítkovice (17, ZS Luďka Čajky). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Olomouc (12, PSG aréna). Kroměřížská liga: Barex Chropyně – Slušovice (16.15), Vážany – HC Reds (17.55). Okresní hokejová liga: Shooters – Rangers (16.45, ZS v Uh. Hradišti).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Zlín B – Jeseník B (10).

Autor: Redakce

1.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Snímek dětí z letošní první třídy Základní školy F. Vančury v Kroměříži s třídní učitelkou Mgr. Ivanou Baštincovou

Představujeme prvňáčky ze F. Vančury v Kroměříži

Kroměřížskou poslankyni Evropského parlamentu Olgu Sehnalovou vybral prestižní bruselský zpravodajský server Politico.eu do přehledu osobností, které v roce 2018 nejvíce ovlivní veřejnou debatu v Evropě a zasáhnou do mezinárodního dění.

Kroměřížskou europoslankyni zařadili do prestižního žebříčku vlivných

ANKETA: Vyberte nejkrásnější vánoční strom ve Zlínském kraji

Jaký vánoční strom je letos ve Zlínském kraji ten nejkrásnější? O tom můžete rozhodnout právě vy. Dejte hlas svému favoritu v anketě pod tímto textem.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Prvňáci ze ZŠ F. Vančury v Kroměříži v Kroměřížském deníku

V tištěném středečním vydání Kroměřížského deníku budou fotky usměvavých dětí z 1. třídy v ZŠ F. Vančury v Kroměříži.

Také Kroměřížsko bude ve středu 13.12. zpívat koledy

Po roce se opět města a obce v Česku rozezní společným zpěvem. Oblíbenou akci Deníku nazvanou Česko zpívá koledy si mohou užít i lidé přímo v Kroměříži, kde se příští středu 13. prosince v 18 hodin akce tradičně koná ve vstupní aule Domova pro seniory U Moravy.

ANKETA: Vyberte ten nejlepší dárek pod stromeček!

Redakce Deníku pro vás vybrala nejpopulárnější dárky posledních let. Které z nich byste chtěli najít pod stromečkem? Hlasujte!

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT