Pátek 13. června

ATLETIKA

3. ročník závodu Zámecká pětka v Holešově (start hlavního závodu v holešovském zámeckém parku v 18.30).

CYKLISTIKA

Hostýnská časovka do vrchu (start silničního závodu jednotlivců u parkoviště v Bystřici pod Hostýnem v 18 hodin).

Sobota 14. června

ATLETIKA

33. ročník Zlínské lesní hodinovky (start krosového závodu na Lesní čtvrti v prostorách Spáleného dubu v 10 hodin).

BEACHVOLEJBAL

Afrika Beach Open – benefiční turnaj smíšených dvojic (9, kurty a aquapark v Uherském Hradišti).

BOJOVÉ SPORTY

Kickboxing Open International, mezinárodní mistrovství České republiky (9, Synot tip aréna Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

Divize: Napajedla – Vrchovina, Uh. Brod – Velké Meziříčí, Vik. Otrokovice – Nový Jičín, Slavičín – Opava B, Valašské Meziříčí – Karviná (16.30). Krajský přebor: Spytihněv – Fryšták, Vel. Karlovice – Morkovice, Luhačovice – Chropyně, Bystřice p. H. – Vizovice, Provodov – Rožnov, Boršice – Holešov, Vigantice – Kateřinice (16.30). I. A třída: Březolupy – O. N. Ves (16), Kelč – Štítná n./Vl., Podkop. Lhota – Vsetín, Vlachovice – Podlesí, Ořechov – Bojkovice, Hluk – Baťov, Nedachlebice – Nivnice, Slušovice – Újezdec (16.30). I. B třída: Sehradice – Sušice (10.15), Zlechov – Nedakonice (16), Hutisko – Choryně, Janová – Val. Příkazy, Jablůnka – Lidečko, Hrachovec – Ratiboř, Jaroslavice – V. Otrokovice B, Těšnovice – Slavičín B, Lužkovice – Malenovice, Osvětimany – Ostr. Lhota (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Zborovice (hř. Koryčany), Loukov – Kyselovice, Mrlínek – Zdounky, Rusava – Záříčí (16.30). III. třída Kroměříž: Šelešovice – Kvasice B (16), Kyselovice B – Míškovice (16.30), Zlobice – Dřínov (18). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice A – Kudlovice, Košíky – Staré Město, Slavkov – Traplice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: D. Němčí B – S. Loz (15), Částkov – Topolná, Kněžpole – Uh. Ostroh A, Nedakonice B – Bílovice, Strání B – St. Hrozenkov (16.30). Okresní přebor Vsetín: Střítež – Lhotka n. B., Dolní Bečva B – Prostřední Bečva, Huslenky – Halenkov (16.30). III. třída Vsetín: Bynina – Ústí, Růžďka – Loučka, Juřinka B – Valašská Senice (16.30). IV. třída Vsetín: Lhota B – Huslenky B (10.30), Halenkov B – Ratiboř B (12.30), Semetín – Študlov (14.30), Kladeruby – Police (15), Zubří B – Branky, Horní Bečva B – Valašská Bystřice (16.30). Okresní přebor Zlín: Veselá – Návojná (15), Dolní Lhota – Tlumačov, Bylnice – Mladcová B (16.30). III. třída Zlín: Kostelec – Paseky, Pohořelice – Fryšták B, Příluky B – Rudimov (16.30). IV. třída Zlín: Smolina – Petrůvka (10), Jaroslavice B – Velký Ořechov (12.30), Lužkovice B – Zádveřice (13.30), Březnice B – Racková (14), Tichov – Nevšová B (16), Paseky B – Lutonina, SK Vizovice – Neubuz (16.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Nezdenice (14), Březůvky – SK Baťov (16.30), Žalkovice – Lužkovice (16.30).

GOLF

Valašský pohár, druhý turnaj série (12, hřiště VGK v Rožnově p. R.)

IN-LINE HOKEJ

Extraliga: Uherské Hradiště – Devils Zlín (12), Uherské Hradiště – Přerov (15).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – Dynamo České Budějovice (14). Krajská soutěž družstev: Valašské Meziříčí – Otrokovice (9), Kroměříž – Sokol Prštné (9).

SOFTBALL

Extraliga žáků: Kunovice – Kostelec (10.30), Kunovice – Havlíčkův Brod (14.15), Kunovice – Most (18), hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

TENIS

II. liga smíšených družstev: TK Deza Valašské Meziříčí – TU Ostrava-Beskydský TK B (10). Radnice Open – otevřený turnaj amat. tenistů ve dvouhře, čtyřhře a mixu (9, kurty Zlín-Vršava).

VZPÍRÁNÍ

Mezinárodní mistrovství ČR (Holešov, 10.45).

Neděle 15. června

FOTBAL

I. A třída: Val. Meziříčí B – Dol. Bečva (10), Nedašov – Val. Klobouky, Zubří – Juřinka, Dolní Němčí – Žalkovice, Mladcová – Kvasice (16.30). I. B třída: Val. Polanka – Zašová, Franc. Lhota – Lhota u Vs., Hovězí – Hor. Lideč, Admira Hulín – Skaštice, Březnice – Kostelec u Hol., Příluky – Tečovice, Roštění – Lukov, Prakšice – Koryčany, Jalubí – Havřice, Vlčnov – Zlámanec (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Morkovice B, Lubná – Slavkov p. H. (16.30). III. třída Kroměříž: Mysločovice B – Martinice (10), Tučapy – Holešov B, Rajnochovice – Komárno, Rymice – Kostelec u Hol. B, Hlinsko p. H. – Zahnašovice, Břest – Skaštice B, Žeranovice – Záhlinice, Zborovice B – Rataje, Litenčice – Lutopecny, Počenice – Bezměrov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Buchlovice, Šumice – Mařatice, Jarošov – Bánov, Slovácko C – Hluk B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Záhorovice – H. Němčí (15), Huštěnovice – Jankovice, Polešovice – Vážany, Mistřice – Kostelany, Boršice u Bl. – Březová, Bystřice p/L – Komňa, Popovice – Pitín (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B – Babice, Žítková – Korytná (14), Tupesy – Jalubí B, Podolí – Stříbrnice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Kelč B – Hutisko B, FC Vel.Karl.+Karol. B – Nový Hrozenkov, Horní Bečva – Poličná, Valašská Bystřice – Podlesí B (16:30). III. třída Vsetín: Prlov – Hošťálková, Leskovec – Krhová, Lačnov – Lužná (16.30). IV. třída Vsetín: Střelná – Jablůnka (15.30), Zděchov – FK Vsetín B, Jasenice – Krhová B, Jarcová – Velká Lhota (16.30). Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Louky, Kašava – Nevšová, Újezd – Ludkovice, Lípa – Bratřejov (16.30). III. třída Zlín: Mirošov – Vlachovice B, Luhačovice B – Biskupice (14), Mysločovice – Březůvky, Halenkovice – Komárov, Štípa – Hvozdná, Březová – Tečovice B, Žlutava – Všemina, Štítná n./Vl. B – Sehradice B, Poteč – Nedašova Lhota, Jasenná – Rokytnice, Šanov – Slopné (16.30). IV. třída Zlín: Bohuslavice n./Vl. – Loučka (14), Drnovice – Horní Lhota (15.30), Dobrkovice – Lhota u Mal., Kudlov – Provodov B, Doubravy – Hřivínův Újezd, Trnava – Bratřejov B, Pozlovice – Divnice, Jestřabí – Lipová (16.30). Krajský přebor žen: Kroměříž – Babice (16.30).

IN-LINE HOKEJ

Extraliga: Uherský Brod – Devils Zlín (9), Uherské Hradiště – Roller Brno (12).

SOFTBALL

Extraliga žáků: Kunovice –Joudrs Praha (12, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

TENIS

2. ročník Velké ceny Zlína amatérů nad padesát let (9–18, areál na Vršavě).

VZPÍRÁNÍ

Mezinárodní mistrovství ČR (Holešov, 10.45).