Pátek 21. října

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jameson Boys Valašské Meziříčí – BK Olomouc (19.30, tělocvična ZŠ Šafaříkova ve Valašském Meziříčí). Sdružený okresní přebor mužů: Vsetín – Poski Ostrava B (19.30, sport. hala Na Lapači), Rožnov p. R. – Hako Ostrava (20, sport. hala SŠIEŘ).

FLORBAL

Český pohár mužů, 4. kolo: Hluk – Bulldogs Brno (19).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Šumperk (19). Liga juniorů: Vsetín – Havířov (20).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Bystřice p. H. C – OÚ Lubná A, Morkovice B – Hulín C, Količín A – Bystřice p. H. D (18). Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Orel Ostrožská Nová Ves B (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Orel Ostrožská Nová Ves C (17), Hluk A – Orel Uherské Hradiště D (18). Zlínsko I. třída: Vysoké Pole A – Fryšták B (18), KST Zlín E – Rokytnice A (19.30). Zlínsko II. třída: Otrokovice E – Mysločovice B (18.30). Zlínsko III. třída: S. Jasenná B – Slušovice A (17.30), Šarovy B – Halenkovice A, Rokytnice B – Otrokovice F (18.30). Zlínsko IV. třída: Kašava B – Orel Zlín D (17.30), Mysločovice D – Bohuslavice u Zlína A (18). Zlínsko V. třída: Slopné C – Mysločovice F (18.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Univerzita Brno (18).

Sobota 22. října

BASKETBAL

Jihomoravský přebor mužů: Hluk – Ždánice (18). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Prostějov (17).

FLORBAL

Zlínská liga mužů, turnaj v Uherském Brodu: Kunovští Orli – 1. AC Uherský Brod (8.30), Slavičín – Hluk B (9.50), Hluk B – Kunovští Orli (11.35), Slavičín – 1. AC Uherský Brod (12.55, hala TJ Spartak). Turnaj v Morkovicích: Orel Uherský Brod – Zlín (10), Holešov B – Počenice B (11.20), Zlín – Vsetín (12.40), Počenice B – Orel Uherský Brod (14), Vsetín – Holešov B (15.20).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Čáslav (17). MSFL: Kroměříž – Zlín B, Hulín – Ostrava B (14.30). Divize: Napajedla – Bystrc, Spytihněv – Tasovice (14.30). Krajský přebor: Velké Karlovice a Karolinka – Dolní Němčí, Provodov – Bystřice p. H., Uherský Brod – Holešov (UT), Morkovice – 1. Valašský FC, Kateřinice – Luhačovice (14). I. B třída: Horní Lideč – Zašová, Janová – Lidečko, Míškovice – Fryšták, Louky – Admira Hulín, Slavkov – Viktoria Otrokovice B (14). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Roštění (14). Kroměříž III. třída: Kostelec u Holešova B – Komárno, Skaštice B – Tučapy, Těšnovice B – Kyselovice B, Zborovice B – Šelešovice (14). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Košíky (14). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kněžpole B – Jarošov (14). Základní třída Uherské Hradiště: Hradčovice – Bojkovice B (10.30), Drslavice B – Záhorovice (14). Vsetín III. třída: Krhová A – Leskovec (11), Choryně B – Hošťálková, Kelč B – Liptál (14). Vsetín IV. třída: FC Vsetín C – Ústí, Ratiboř B – Jablůnka B, Lidečko B – Střelná, Růžďka – Kladeruby (14). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Vysoké Pole, Veselá – Újezd, Jaroslavice – Štípa (14). Zlín III. třída: Mysločovice – Fryšták B, Příluky B – Paseky Zlín (14). Zlín IV. třída: FC Vizovice – Šanov (Zádveřice), Trnava – Hvozdná B, SK Vizovice B – Lutonina, Lužkovice B – Kašava B (14). Divize žen: Holešov – Napajedla (Všetuly), Březůvky – Hovorany (14.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Napajedla (15.30), Vsetín – Olomouc (17.30). II. liga starších dorostenců: Vsetín – Olomouc (15.30). II. liga mladších dorostenců: Rožnov p. R. – Napajedla (13.30). Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (11), Uherské Hradiště – Luhačovice (16).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Polička, Vsetín – Česká Třebová (14).

KRASOBRUSLENÍ

Slovácký džbánek (zimní stadion v Uherském Hradišti, 6.45).

KUŽELKY

I. liga žen: Valašské Meziříčí – Blansko (12.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Rosice (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Uherský Ostroh (16.30), Rožnov p. R. – Studénka (17). Okresní hokejová liga mužů: Top Moravia – Panther Hodonín (ZS v Uherském Ostrohu, 15.45). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Havířov (12.30, ZS Luďka Čajky).

MOTORISMUS

Partr Rally Vsetín (start 8.30 hodin u vsetínského zámku, cíl tamtéž v 16.39).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: Slavičín – Zlín (17), Stonava – Sádek (17.55), Zlín – Stonava (18), Slavičín – Sádek (19.55, vše hala Radostova Luhačovice).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Kunovice C – Orel Uherské Hradiště A (17), Dolní Němčí D – Kunovice B (17.30). Uherskohradišťsko II. třída: Vážany-Ořechov B – Vlčnov C (17). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice B – Komňa A (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Břestek A (10), Drslavice-Veletiny C – Bílovice D (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Dolní Němčí G, Orel Uherské Hradiště E – Vážany-Ořechov E (9), Strání B – Bánov A (13.30), Kunovice E – Velehrad D (14), Bystřice p. Lop. C – Hluk C (17). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Kostelec C (9.30), Slavičín B – Orel Zlín B, Štítná A – Bylnice C, Orel Zlín C – Val. Klobouky A (17). Zlínsko II. třída: Fryšták C – Želechovice n. Dř. A (10), S. Jasenná A – KST Zlín F (16), Napajedla A – Vysoké Pole B (17), Slopné A – Kašava A (18). Zlínsko III. třída: Luhačovice A – HUK A, Louky B – Štítná B, Bohuslavice n. Vl. A – Mysločovice C (17). Zlínsko IV. třída: Šarovy C – KST Zlín G (14.30), Újezd B – Slopné B (16.30), Val. Klobouky B – Halenkovice B (17). Zlínsko V. třída: Orel Zlín E – Racková A (13.30), Bohuslavice n. Vl. B – Želechovice n. Dř. C (14), Vysoké Pole C – Pohořelice A (17).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Univerzita Brno (17). Krajský přebor mužů: Valašské Meziříčí – Hošťálková, Uherské Hradiště – Holešov, Napajedla – Staré Město, Hulín – Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen: Slavičín – Hulín (9 a 13), Univerzita Zlín – Uherské Hradiště B, Hošťálková – Valašské Meziříčí (10 a 13).

Neděle 23. října

ATLETIKA

64. ročník Městského běhu přes Valašské kotáry ve Zlíně (start na náměstí Míru v 9.30, start hlavní kategorie mužů ve 12.00).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Liberec (15). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Proton Zlín (10).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Krnov (10.15), Viktoria Otrokovice – Polná (14.30). Krajský přebor: Valašské Meziříčí B – Vigantice (UT), Hluk – Slušovice, Boršice – Vsetín (14). I. A třída: Brumov B – Juřinka (10.15), Podkopná Lhota – Zubří (Trnava), Štítná n. Vl. – SK Vizovice, Vlachovice – Dolní Bečva, Hovězí – Vidče, Hutisko – Lukov, Val. Klobouky – Slavičín B, 1. FC Slovácko C – Újezdec (Sady), Příluky – Ořechov, Březolupy – Kvasice, Kněžpole – Mladcová, Nedachlebice – J. Otrokovice, Prakšice – Ostrožská Nová Ves, Žalkovice – Chropyně (14). I. B třída: Lhota u Vsetína – Francova Lhota, Nedašov – Jablůnka, Hrachovec – Valašská Polanka, Poličná – Choryně, Valašská Bystřice – Podlesí, Kostelec u Holešova – Tečovice, Březnice – Zborovice, Lužkovice – Zdounky, Malenovice – Lubná, Těšnovice – Kelč, Koryčany – Zlámanec, Bojkovice – Havřice, Nedakonice – Zlechov, Jalubí – Kudlovice, Sušice – Osvětimany, Šumice – Strání (14). Okresní přebor Kroměříž: Kyselovice – Střílky (11), Morkovice B – Němčice, Rajnochovice – Rataje, Mrlínek – Prusinovice, Skaštice – Slavkov p. H., Žeranovice – Holešov B (14). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Pravčice (11), Zahnašovice – Ludslavice, Loukov – Břest, Chvalčov – Hlinsko p. H., Martinice – Rymice, Litenčice – Rataje B, Bezměrov – Dřínov, Zlobice – Kvasice B, Záhlinice – Lutopecny, Počenice – Bařice, Roštín – Lubná B (14). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Drslavice, Polešovice – Kostelany n. M., Ostr. Lhota – Hluk B, Nivnice – Traplice, Horní Němčí – Uh. Ostroh, Mařatice – Břestek (14). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Ostrožská Nová Ves B – Bánov, Kunovice – Boršice u Bl. (10.15), Korytná – Huštěnovice, Buchlovice – Babice, Staré Město – Pitín, Strání B – Tupesy (14). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Uherský Ostroh B (10), Medlovice – Částkov, Slovácko-Vážany – Kostelany n. M. B, Mistřice – Bílovice, Topolná – Nedakonice B, Tučapy – Stříbrnice, Jankovice – Popovice, Žítková – Rudice, Podolí – Orel Uherský Brod, Březová – Starý Hrozenkov, Dolní Němčí B – Bystřice p. L. (14), Suchá Loz – Komňa (15). Okresní přebor Vsetín: Lhotka n. B.- Prlov, Horní Bečva – Valašské Příkazy, Huslenky A – Halenkov, Dolní Bečva B – FC Vsetín B, Ratiboř A – Nový Hrozenkov, Valašská Senice – Velké Karlovice a Karolinka B, Střítež n. B. – Prostřední Bečva (14). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Lačnov, Janová B – Lužná (10.15), Kateřinice B – Podlesí B (13.30), Jarcová – Police (14). Vsetín IV. třída: Zděchov – Študlov, Krhová B – Juřinka B, Velká Lhota – Hutisko B, Loučka – Bynina, Jasenice – Branky, Mikulůvka – Vidče B (14). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Dolní Lhota, Kašava – Tlumačov, Bratřejov – Bylnice, Napajedla B – Kostelec (14). Zlín III. třída: Březůvky – Pohořelice (10.15), Březová – Tečovice B, Komárov – Lípa, Lhota u Malenovic – Lukov B, Halenkovice – Hvozdná, Drnovice – Nevšová, Pozlovice – Nedašova Lhota, Poteč – Vlachovice B, Slopné – Štítná n. Vl. B, Rokytnice – Návojná, Biskupice – Luhačovice B, Smolina – Mirošov (14). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Petrůvka (10), Hřivínův Újezd – Provodov B (Doubravy), Veselá B – Štípa B (10.15), Racková – Velký Ořechov, Kudlov – Žlutava, Doubravy – Paseky Zlín B, Spytihněv B – Mladcová B, Jaroslavice B – Dobrkovice, Jasenná – Zádveřice, Neubuz – Všemina, Rudimov – Tichov, Sehradice B – Loučka, Lipová – Jestřabí, Bohuslavice n. Vl. – Divnice (14). MSL žen: Holešovské holky – Ostrava (14), Brumov – Horní Heršpice (15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (10.30). II. liga mužů: Zubří B – Polanka (17). Severomoravská liga mužů: Veselá B – Paskov junior (13), Veselá A – Hranice B (15).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Česká Třebová, Vsetín – Polička (10).

KRASOBRUSLENÍ

Slovácký džbánek (zimní stadion v Uherském Hradišti, 7).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Mladá Boleslav (17). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Warrior Brno (12, PSG aréna). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Uherský Ostroh (14).

RAGBY

I. liga: Zlín – Petrovice (13.30, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Hulín D – Osíčko A, Rymice A – Roštín A, OÚ Lubná B – TJ Holešov B (9). Kroměříž, okresní soutěž II. třídy: Morkovice C – TJ Holešov C, Kostelec u Hol. B – Kostelec u Hol. A, Osíčko B – Bystřice p. H. E (9), Hulín E – Kroměříž B (12). Regionální přebor Vsetínsko: TJ Karolinka A – Valašské Meziříčí C, Gumárny Zubří OST A – TJ Rožnov p. R. D, Vidče B – Vidče C, TJ Rožnov p. R. C – Oznice A, Valašské Meziříčí D – Sokol Vsetín A (9). Uherskohradišťsko I. třída: Vážany-Ořechov A – Nivnice B, Bílovice A – Strání A (9), Orel Uherské Hradiště B – Vlčnov B (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Drslavice-Veletiny A (8), Bojkovice B – Polešovice A, Drslavice-Veletiny B – Újezdec-Těšov C, Velehrad A – Nivnice C, Bystřice p. Lop. B – Dolní Němčí E (9). Uherskohradišťsko III. třída: Zlechov A – Slavkov B, Polešovice B – Újezdec-Těšov D, Vážany-Ořechov C – Bílovice C (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Zlechov B – Orel Ostrožská Nová Ves D, Kunovice D – Újezdec-Těšov E, Hluk B – Horní Němčí A (9). Uherskohradišťsko V. třída: Polešovice C – Vážany-Ořechov D (9), Horní Němčí B – Slavkov C (10.30). Zlínsko II. třída: Louky A – Újezd A (9). Zlínsko V. třída: Želechovice n. Dř. B – Mysločovice E (10).

Pondělí 24. října

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – ČZU Praha (20.35).