Pátek 17. prosince

BASKETBAL

Oblastní přebor Střední Moravy: Valašské Meziříčí B – SK UP Olomouc A (18.15). Jihomoravský oblastní přebor mužů: Zlín C – Vyškov B (20).

BENCH PRESS

Vánoční pohár-bench cup v bench pressu (17, sportovní hala v Uherském Hradišti).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: Zlín – Kometa Brno (ZS Luďka Čajky, 17). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Hradec Králové (16.30), Zlín – Pardubice (PSG Aréna, 18).

ŠACHY

Techem Cup – 2. partie finále turnaje (19, Společensko-kulturní centrum ve Starém Městě).

Sobota 18. prosince

BASKETBAL

Jihomoravský oblastní přebor mužů: Zlín C – Ždánice (15).

FOTBAL

Women’s Pepsi Cup – 3. ročník mezinárodního halového turnaje žen (8.15 – 16.30, hala Spartaku v Uherském Brodu).

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Benfika – Argentina (15), Galaktikos – Recal (16.30).

FUTSAL

Krajská liga: Bystřice p. H. (8).

KUŽELKY

Divize: Kroměříž – Slavičín B (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Uherské Hradiště – Šumperk (17), Valašské Meziříčí – Havířov (17). Krajská liga mužů: Uherský Brod – Velké Meziříčí (17), Brumov – Plumov (17). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Hradec Králové (ZS Luďka Čajky, 12.30), Vsetín – Pardubice (14). Liga juniorů: Vsetín – Brno (17.30). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Hodonín (9.15).

Neděle 19. prosince

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Litoměřice (14). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Uherský Brod (10), Kroměříž – Šlapanice (11). Jihomoravský oblastní přebor žen a starších dorostenek: Zlín – Uherský Brod (9 a 10.45).

FLORBAL

I. liga žen – divize II: TJ MEZ Vsetín – FbC Aligators Moutnice Nesvačilka (10), FbK Svitavy – Panthers Otrokovice (11.30), FbC Aligators Moutnice Nesvačila – FbK Svitavy (14), Panthers Otrokovice – TJ MEZ Vsetín (15.30) – vše SH Na Lapači Vsetín.

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Lešení – Oknaři (15), Mikel – Poskládaní (16.30).

FUTSAL

Okresní ligy: Holešov (8).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Storm Otrokovice – Carpo Zlín (8.30), Orel Malenovice – HBC Stator (10), Rangers Zlín – HC 94 Malenovice (11.30), Tigers Malenovice – Renegades (13), HK Otrokovice – Rivermen Malenovice (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Břeclav (17.30). Krajská liga mužů: Uherský Ostroh – Kometa Úvoz (17), Kroměříž – Boskovice (17). Okresní hokejová liga mužů: Moravian Ducks – Shooters (18, ZS v Uherském Hradišti). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Havířov (13). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Třebíč (10). Krajská liga junorů: Uherský Ostroh – Studénka (12.15), Valašské Meziříčí – Kopřivnice (13), Uherský Brod – Nový Jičín (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměřížsko, II. třída: Morkovice B – SK Spartak Hulín F, Kostelec u Holešova B – Rymice A, SK Spartak Hulín E – Bystřice pod Hostýnem D (9).

VOLEJBAL

Mezinárodní turnaj žákyň (9, SH v Uherském Hradišti).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz