VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

10.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - stolní tenisFoto: Zdeněk Matura

Pátek 10. prosince

BASKETBAL

Oblastní přebor Střední Morava: Valašské Meziříčí B – Mohelnice U20 (18). Sdružený okresní přebor: Rožnov p. R. – Zbrojovka Vsetín (20, SZeŠ, Dukelských hrdinů), Jameson Boys Valašské Meziříčí – Příbor (19.30, tělocvična ZŠ Šafaříkova).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Kometa Brno (19). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Šumperk (19).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Kunovice B (18.30). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Polešovice B (17). Zlínsko II. třída mužů: Vysoké Pole A – Újezd A (18), KST Zlín F – Bylnice D (19.30). Zlínsko III. třída mužů: Kašava B – Orel Zlín D (17.30), Šarovy B – Otrokovice E (18.30). Zlínsko IV. třída mužů: Orel Zlín E – Šarovy C (17.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Nový Jičín (18, sportovní hala v Uherském Hradišti).

Sobota 11. prosince

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Univerzita Brno (18.30). Oblastní přebor mužů: Uherské Hradiště – Blansko (17, hala Gymnázia Uherské Hradiště).

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice – Počenice (17, SPŠ ve Zlíně). II. liga žen: FBC Zlín – Znojmo (9), VSK VFU Brno – Lanžhot (10.10), Lanžhot – Znojmo (11.50), FBC Zlín – VSK VFU Brno (13, vše SPŠ ve Zlíně)

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Poskládaní – Galaktikos (15), Recal – Benfika (16.30). Mezinárodní turnaj žáků U11 ve Slavičíně (8 – 18).

FUTSAL

Okresní ligy (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Gumárny Zubří – Lovosice (17.30). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Litovel (15). II. liga mužů: Vsetín – Lesana Zubří (17.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – HK Otrokovice (8.30), HC 94 Malenovice – HBC Stator (10), Orel Malenovice – Carpo Zlín (11.30), Rangers Zlín – Renegades (13), Storm Otrokovice – Rivermen Malenovice (14.30).

JUDO

Mistrovství Moravy mláďat ročník narození 2000 a mladší (10.45, sportovní hala v Uherském Hradišti)

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Technika Brno (17). Krajská liga: Rožnov p. R. – Kopřivnice (17). Okresní liga mužů: Old Stars – HC Top Moravia (16), Cyclones – Uherský Brod B (20.30, vše na ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Jihlava (ZS Luďka Čajky, 12.30). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Hodonín (9.45).

MOTORISMUS

Mikuláš Rally Slušovice 2010 (automobilový závod v okolí Slušovic, start ve 12.11, cíl před 15. hodinou).

PÉTANQUE

O pohár starosty města Uherské Hradiště – halový turnaj tříčlenných družstev (9, kulturní dům v Sadech).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Dvůr Králové B (14), Uherský Ostroh – Elizza Praha (15, Hluk). III. liga mužů: Slavičín – Holešov (16). Krajská divize: Otrokovice A – Dolní Němčí A (16), Otrokovice A – KST Zlín C (16.30), Bystřice p. H. A – Dolní Němčí A, Nivnice A – Rožnov p. R. B, Újezdec-Těšov A – Bylnice A, Dolní Němčí B – Kostelec B, Val. Meziříčí A – Otrokovice B (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: KST Zlín D – Bystřice p. H. B (10), Otrokovice C Hulín A, Vlčnov A – Fryšták A (16.30), TJ Holešov A – Dolní Němčí C, Vidče A – Kunovice A, Vsetín B – Bystřice p. H. B (17), KST Zlín D – Ostrožská Nová Ves A (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. L. A – Mysločovice A, Kostelec C – Kroměříž A, Orel Zlín A – Vidče B, Rožnov p. R. C – Bylnice B, Vsetín C – Bojkovice A, Hulín B – Otrokovice D (17). Uherskohradišťsko I. třída: Dolní Němčí D – Vážany-Ořechov A (14). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Ostrožská Nová Ves B – Drslavice-Veletiny A, Strání A – Bojkovice B (17), Vlčnov C – Nivnice C, Újezdec-Těšov C – Bílovice B (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov B – Drslavice-Veletiny B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Újezdec-Těšov E (10), Orel Ostrožská Nová Ves D – Velehrad C (14.30), Kunovice D – Slavkov B, Velehrad B – Bílovice D (17). Zlínsko I. třída mužů: Kostelec D – KST Zlín E, Orel Zlín C – Val. Klobouky A (13), Napajedla A – Rokytnice A, Slavičín B – Šarovy A, Štítná A – Napajedla B (17). Zlínsko II. třída mužů: Bylnice C – Vysoké Pole B (10), S. Jasenná A – Mysločovice B (16), Slušovice A – Kašava A (17), Slopné A – Louky A (18). Zlínsko III. třída mužů: Halenkovice – A Fryšták C, Mysločovice C – HUK A, Louky B – Rokytnice B, Štítná B – KST Zlín G, Bohuslavice n. Vl. A – Bohuslavice u Zlína A (17). Zlínsko IV. třída mužů: Želechovice n. Dř. A – S. Jasenná B (16), Újezd B – Racková A (16.30), Luhačovice A – Slopné C (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Brno (17). I. liga žen: Uherské Hradiště – Nový Jičín (17, sportovní hala v Uherském Hradišti). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Zlín (10 a 14, sportovní hala v Uherském Hradišti). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Rožnov, Valašské Meziříčí – Hošťálková, Vsetín – Hulín, Univerzita Zlín – Slavičín (10 a 13).

Neděle 12. prosince

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Pliska Pardubice B (9). Oblastní přebor mužů: Uherské Hradiště – Babice nad Svitavou (10, hala gymnázia).

FLORBAL

III. liga mužů: Gullivers Brno – Lanžhot (10), Vsetín – Ratíškovice (11.30), Bučovice – Gullivers Brno (13), Lanžhot – Ratíškovice (14.30), Vsetín – Bučovice (16, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně). Zlínská liga mužů: Zlín – 1. AC Uherský Brod (9), Slavičín – FbC Orel Uherský Brod (10.15), 1. AC Uherský Brod – Hluk (11.30), FbC Orel Uherský Brod – Zlín (12.45), Hluk – Slavičín (14, vše hala Spartaku v Uherském Brodě).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Mikel – Lešení (15), Argentina – Oknaři (16.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Olomouc (10.30), Zlín – Havlíčkův Brod (16.30, hala SPŠ), Zubří junioři – Trnávka (17). II. liga st. dorostenců: Zlín – Přerov (14.30, hala SPŠ). I. liga ml. dorostenců: Zlín – Brno (12.30, hala SPŠ). Předvánoční turnaj minižaček (9, sportovní hala v Kunovicích).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HC 94 Malenovice – Orel Malenovice (8.30), HBC Stator – HK Otrokovice (10), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (11.30), Renegades – Storm Otrokovice (13), Carpo Zlín – Rangers Zlín (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Šumperk (14). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Břeclav (16.30). Liga juniorů: Vsetín – Poruba (16.30). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Uherské Hradiště (16.15).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Elizza Praha (10), Uherský Ostroh – Dvůr Králové B (10, Hluk). III. liga mužů: Slavičín – Sokol Zlín Kostelec (10). Krajská divize: Bystřice p. H. A – KST Zlín C, Nivnice A – Bylnice A, Val. Meziříčí A – Kostelec B (10.30), Újezdec-Těšov A – Rožnov p. R. B, Dolní Němčí B – Otrokovice B (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Dolní Němčí C (8), TJ Holešov A – Hulín A, Vlčnov A – Kunovice A, Vidče A – Fryšták A, Vsetín B – Ostrožská Nová Ves A (10.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. L. A – Kroměříž A, Kostelec C – Mysločovice A, Orel Zlín A – Bylnice B, Rožnov p. R. C – Vidče B, Vsetín C – Otrokovice D, Hulín B – Bojkovice A (10.30). Kroměřížsko I. třída: SK Spartak Hulín C – Roštín A (8), Kostelec u Holešova A – OÚ Lubná B, Morkovice A – Osíčko A, KST Količín A – SK Spartak Hulín D, Slavia Kroměříž B – Holešov B, OÚ Lubná A – Bystřice p. H. C (9). Kroměřížsko II. třída: Bystřice p. H. D – Morkovice B (8), Rymice A – SK Spartak Hulín E (9), SK Spartak Hulín F – Kostelec u Holešova B (14). Zlínsko I. třída mužů: Fryšták B – Orel Zlín B (11). Uherskohradišťsko I. třída: Slavkov A – Vlčnov B, Bílovice A – Nivnice B, Kunovice C – Orel Uherské Hradiště B (9), Orel Uherské Hradiště A – Velehrad A (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Dolní Němčí E (8), Polešovice A – Bystřice p. Lop. B (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Komňa A (8), SK Zlechov A – Orel Uherské Hradiště D, Orel Ostrožská Nová Ves C – SK Zlechov B, Vážany-Ořechov C – Bílovice C (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Drslavice-Veletiny C – Spartak Hluk A (9), Vážany-Ořechov D – Břestek A (11). Vsetínsko: Rožnov p. R. D – Gumárny Zubří (8), Gumárny Zubří OST B – Růžďka A, Valašské Meziříčí B – Vidče C, Oznice A – SK Karolinka A, Růžďka B – Valašské Meziříčí C OST (9).

10.12.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Pojišťovací poradce 20 000 Kč

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví Konzultant/ka pro obchod a finance. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - Společnost NN (dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni do svého pracovního týmu pro oblast Zlína a Zlínského kraje. , Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. , - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu, získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci, stanete se odborníky v oboru financí a obchodu, - odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 20 000 Kč, - firma nabízí - možnost spravovat kmen klientů, uznání okolí, kvalitní zázemí, motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera, kvalitní zázemí pobočky, - své písemné nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: pavel.kominek@nn.cz, příp. kontakt telefonicky (po-pá, 9:00-18:00 hod., 601 087 211). Pracoviště: Nn životní pojišťovna n.v., pobočka pro českou republiku - kroměříž, Prusinovského, č.p. 113, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Pavel Komínek, +420 601 087 211.

Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 18 000 Kč

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Venkovní obsluha na čerpací stanici. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Hulín, - venkovní obsluha zákazníků u stojanů, nabízení promočních a palivových akcí, úklidové práce, - nižší střední odborné/vyučení, komunikativnost, spolehlivost, pracovní doba Po-Ne 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: shell8146@csshell.net. Pracoviště: Ing. marcela vyzinová - provozovna hulín, Záhlinická, č.p. 1280, 768 24 Hulín. Informace: Lucie Procházková, +420 777 108 359.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště Zdounky - dle zakázek v rámci celé ČR, - vyučení v oboru nebo praxe v oboru podmínkou, ŘP B podmínkou, - PD dle zakázek, zakázky v rámci okresu - každodení návrat domů, zakázky mimo okres - týdenní turnus, doba určitá s možností prodloužení, - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.). Pracoviště: Sifat s.r.o. - zdounky, 768 02 Zdounky. Informace: Marie Vítovcová, +420 778 490 874.

Obchod - Obchod Realitní makléř 20 000 Kč

Realitní makléři realitní makléř/makléřka. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - obchodník/ce pro prodej již nabraných nemovitostí, - požadujeme: SŠ vzdělání, zkušenosti v realitním oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B, obchodní talent, tah na branku, výborné komunikační dovednosti, ochotu vzdělávat se, časovou flexibilitu, zájem o realitní trh, cílevědomost,, - nabízíme: možnost nadstandardních výdělků, důkladné zaškolení na naše náklady, pružná pracovní doba, fixní plat, inzerci a marketing na náklady společnosti, vysoké odměny za zprostředkování hypotéky, právní poradenství pro každého makléře, zázemí stabilní realitní makléře, - kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: marcela.knotkova@sdk-reality.cz. Pracoviště: Real group sdk, s.r.o. - kroměříž, Komenského náměstí, č.p. 435, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marcela Knotková, +420 603 513 494.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Motorkář nezvládl u Střílek zatáčku, skončil se zraněním v příkopu

Motorkář nezvládl u Střílek zatáčku, skončil se zraněním v příkopu

Hulín - Pátrání po svědcích dopravní nehody vyhlásila kroměřížská dopravní policie. K havárii došlo uplynulý pátek 15. června ve 14.40 hodin na přechodu pro chodce u křižovatky ulic Záhlinická a Československé armády v Hulíně (na snímku): osobní auto Peug

V Hulíně srazilo auto školačku, policie hledá svědky

S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. června 2018.

Školačky ze ZŠ Zámoraví jsou nejlepší v zemi ve vybíjené

11. republikové finále žáků čtvrtých a pátých tříd ve vybíjené se minulý týden konalo v Nové Pace: a vítězství si na něm připsal tým děvčat z kroměřížské ZŠ Zámoraví.

Horko trápí řidiče, i na Kroměřížsku kvůli němu přibylo nehod

Ostré slunce do očí, dusno a únava: to jsou faktory, které s horkým počasím letošního jara způsobily nárůst dopravních nehod na Kroměřížsku. Často je spojuje také nepozornost řidičů.

Sokolové se slétli do Brodu. Zavítalo jich tam na 750

Ochutnávku toho, co uvidí účastníci 16. všesokolského sletu v Praze, mohli v sobotu zažít zájemci v Uherském Brodě. Tam se po šesti letech uskutečnil krajských sokolský slet.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT