Sobota 20. listopadu

AEROBIK

Ostrožská pastelka – 4. základní kolo VZP L-Diamonds Aerobic Tour (sportovní hala v Uherském Ostrohu, 9).

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – VŠB Ostrava, Uherský Brod – Karviná (17). Jihomoravský přebor mužů II: Uherský Brod – Břeclav (19).

FLORBAL

III. liga mužů, turnaj v Morkovicích: Vsetín – Blansko (10), Bučovice – Otrokovice B (11.30), Blansko – Lanžhot (13), Otrokovice B – Vsetín (14.30), Lanžhot – Bučovice (16). Turnaj v Bystřici p. H.: Klobouky – Pohoda VSC (14), Znojmo B – Ratíškovice (15.30), Pohoda VSC – Gullivers Brno (17), Ratíškovice – Klobouky (18.30), Gullivers Brno – Znojmo B (20). Zlínský přebor mužů: Kunovští Orli – Sokol Bystřice p. H. (8.30), Počenice C – Nivnice (9.45), Nivnice – Kunovští Orli (11), Sokol Bystřice p. H. – Počenice C (12.45, vše Bystřice p. H.).

FOTBAL

6. ročník zimní ligy v malé kopané ve Fryštáku: Argentina – Poskládaní (15), Oknaři – Mikel (16.30).

FUTSAL

Krajský přebor (Otrokovice, 8). Kroměřížsko, okresní liga (Holešov, 8).

HÁZENÁ

II. liga žen: Kunovice – UP Olomouc (13). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Sokol Poruba (15).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Jihlava (14).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Slavoj Praha (10). II. liga žen: Luhačovice – Rýmařov (13.30). III. liga žen: Otrokovice – Česká Třebová (10). Jihomoravská divize: Sl. Kroměříž – Sokol Brno (9), Slavičín B – Valašské Meziříčí B (14). Krajský přebor: Zlín C – Chropyně A (9), Vsetín A – Bojkovice A (14).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga staršího dorostu: Zlín – Olomouc (13.30, ZS Luďka Čajky), Vsetín – Havířov (14). Liga juniorů: Vsetín – Hodonín 17.30). Okresní hokejová liga: Cyclones – Old Stars (16), Top Moravia – Shooters (20.30, obě utkání na ZS v Uherském Ostrohu).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: Zlín – Větřní (11), Stonava – Větřní (11.50), Zlín – Prachatice (12.50), Stonava – Prachatice (13.40, hala Euronics).

STOLNÍ TENIS

Turnaj mistrů Velké ceny České republiky masters v Hluku (8.30 – 18). Uherskohradišťsko I. třída: Dolní Němčí D – Nivnice B (14), Vlčnov B – Kunovice C (19). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Drslavice-Veletiny A (10), Strání A – Vlčnov C (17), Újezdec-Těšov C – Polešovice A (19). Uherskohradišťsko III. třída: SK Zlechov B – Bílovice C (9), Drslavice-Veletiny B – SK Zlechov A (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Orel Ostrožská Nová Ves D – Dolní Němčí F (14.30), Velehrad C – Vážany-Ořechov D, Velehrad B – Újezdec-Těšov E, Bílovice D – Spartak Hluk A (17). Uherskohradišťsko V. třída: Orel Uherské Hradiště E – Strání B (9). Zlínsko I. třída: Štítná A – Slavičín B, Napajedla B – Kostelec D, Val. Klobouky A – Napajedla A (17), Šarovy A – Fryšták B (17.30). Zlínsko II. třída: Bylnice D – S. Jasenná A (10), Mysločovice B – Vysoké Pole B (13), Újezd A – Bylnice C (16.30). Zlínsko III. třída: Bohuslavice n. Vl. A – Halenkovice A, Bohuslavice u Zlína A – Louky B (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice C – Val. Klobouky B, Bohuslavice n. Vl. B – Vysoké Pole C (14), Želechovice n. Dř. A – Luhačovice A (16), Mysločovice D – Otrokovice F (17). Turnaj veteránů v Hluku (9).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Odolena Voda (17). Krajský přebor mužů: Holešov – Bojkovice, Vsetín – Staré Město B (10 a 13), Hulín – Uherské Hradiště (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Spartak Uherský Brod (9 a 12), Hulín – Uherské Hradiště B (9 a 13), Univerzita Zlín – Valašské Meziříčí, Hošťálková – Rožnov (10 a 13). Liga juniorek: Zlín – Znojmo, Uherské Hradiště – Šlapanice (10 a 13).

Neděle 21. listopadu

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Chomutov (14). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Karviná, Uherský Brod – VŠB Ostrava (10). Jihomoravský přebor mužů II: Uherský Brod – Znojmo (12).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Květná – Vsetín B (9), Ostrožská Nová Ves – Hluk B (10.15), Val. Klobouky – Květná (11.30), Vsetín B – Ostrožská Nová Ves (12.45), Hluk B – Val. Klobouky (14, vše Hluk).

FOTBAL

6. ročník zimní ligy v malé kopané ve Fryštáku: Lešení – Recal (15), Benfika – Galaktikos (16.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Dukla Praha (10.30). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Chodov (17). II. liga mužů: Zubří jun.- Velká Bystřice (17). I. liga žen: Jiskra Otrokovice – Astra Praha (Napajedla, 14). II. liga mužů: Napajedla – Lesana Zubří (11).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Polička, Vsetín – Jihlava (14).

KUŽELKY

Český pohár mužů: KK Kroměříž – Zlín (13). Krajský přebor: Otrokovice B – Bylnice A, Machová B – Zlín B (9). Krajská soutěž: Valašské Meziříčí C – Zlín D (10), Bylnice B – Bojkovice B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Vítkovice (ZS Luďka Čajky, 17). II. liga: Vsetín – Přerov (17.30). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Opava (PSG Aréna, 12). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Kometa (10). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Šternberk (13). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Brod – Uherský Ostroh (16.30).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uh. Hradiště B – Bílovice A (8), Velehrad A – Újezdec-Těšov B, Vážany-Ořechov A – Orel Uh. Hradiště A (9). Uherskohradišťsko II. třída: Bílovice B – Orel Uh. Hradiště C, Bystřice p. Lop. B – Nivnice C (9), Orel Ostrožská Nová Ves B – Bojkovice B (17). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov C – Újezdec-Těšov D, Polešovice B – Komňa A (9), Orel Uh. Hradiště D – Orel Ostrožská Nová Ves C (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Břestek A – Slavkov B, Drslavice-Veletiny C – Kunovice D (9). Uherskohradišťsko V. třída: Polešovice C – Spartak Hluk B (9), Horní Němčí A – Velehrad D (10.30), Vážany-Ořechov E – Horní Němčí B (14.30). Vsetínsko: Rožnov p. R. D – Oznice A, Zubří A – Valašské Meziříčí B, Valašské Meziříčí C – Gumárny Zubří OST B, SK Karolinka A – Sokol Vsetín A, Vidče C – Růžďka A (9). Zlínsko II. třída: Louky A – Slušovice A (9). Zlínsko IV. třída: Slopné C – Racková A (10).