Sobota 5. prosince
ATLETIKA

22. ročník Mikulášského běhu ve Zlíně (start na fotbalovém hřišti v Přílukách v 10).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín B – Kyjov (12), Slavičín – Uherský Brod (15), Uh. Hradiště – Žabovřesky B (hala Gymnázia Uherské Hradiště, 17), Kroměříž B – Kuřim (17.30).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Kopřivnice (Morkovice, 19). I. liga žen: Židenice B – Vsetín (10), Psycho Brno – Otrokovice (11.30), Otrokovice – Židenice B (14), Vsetín – Psycho Brno (15.30, vše SH Na Lapači Vsetín). I. liga veteránů: Bulldogs Brno – Horní Suchá (10), Hattrick Brno – Frýdlant n. O. (11), Horní Suchá – Havířov (12), Frýdlant n. O. – Bulldogs Brno (13), Havířov – Hattrick Brno (14, vše SH Morkovice).

FOTBAL

5. ročník zimní ligy v malé kopané ve Fryštáku: Poskládaní – Lešení (15), Háčko – Mikel (16.30).

FUTSAL

Krajská liga (SH na Štěrkovišti v Otrokovicích, 8).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Jiskra Kovářská (10). I. liga žen: Zlín – Neratovice (14). II. liga mužů: Slavičín – MS Brno B (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Olomouc A (9.30), Vsetín – Vyškov (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Prostějov (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž – Čejkovice (9), Slavičín B – Machová (14). Krajský přebor: Otrokovice A – Bylnice A (9). Krajská soutěž: Chropyně B – Zlín B (9), Chropyně A – Vsetín B (14), KK Kroměříž B – Bojkovice B (16), Bylnice B – Valašské Meziříčí C (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. Liga mužů: Valašské Meziříčí – Břeclav (17). Krajská liga: Uh. Brod – Velká Bíteš (16.30), Uh. Hradiště – Uh. Ostroh (17). Okresní hokejová liga mužů: Maddogs – Old Stars (ZS Uh. Ostroh, 16). Extraliga starších dorostenců: Zlín – Olomouc (ZS Luďka Čajky, 12.30), Vsetín – Havířov (14).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: Slavičín ­ Darkovice (16), Polička ­ Darkovice (16.50), Slavičín ­ Stonava (17.50), Polička ­ Stonava (18.40, vše SH Euronics ve Zlíně).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

Soutěž družstev teamgym (Chropyně, 12).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Sokol Bor (15). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Dol. Němčí D – Kunovice C (18). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel O. N. Ves B – Drslavice-Veletiny A (17), Vlčnov C – Nivnice C, Újezdec Těšov C – Vážany-Ořechov B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D – Strání A (14), Velehrad B – Vlčnov D (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Dol. Němčí F – Orel O. N. Ves D (14), Bílovice D – Břestek A (17.30), Bystřice p. L. C – Bílovice C (18.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E – Velehrad D, Orel Uh. Hradiště E – Hor. Němčí B (9), Újezdec Těšov E – Vážany-Ořechov D (12.30), Polešovice C – Strání B (17). Zlínsko I. třída: Kostelec D – Otrokovice D (14), Orel Zlín B – Zlín E, Štítná A – Mysločovice B, Val. Klobouky A – Fryšták B, Slavičín B – Napajedla A (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice C – Štítná B, Orel Zlín C – Bylnice C (13), Napajedla B – Vysoké Pole B (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice D – Val. Klobouky B (10), Bylnice D – Slopné A (13), Bohuslavice Zl. A – Jasenná B, Bohuslavice Vl. A – Kašava B, Slušovice A – Fryšták C (17). Zlínsko IV. třída: Újezd B – Rokytnice B (16.30), Vysoké Pole C – Salaš A, Luhačovice A – Slopné B, Želechovice A – Šarovy B (17).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Brno B (sportovní hala v Uherském Hradišti, 10). II. liga mužů: SKP Holešov – Ostrava (10 a 13). Krajský přebor mužů: Hošťálková – Uh. Hradiště A , Staré Město B – Vsetín, Napajedla – Bojkovice A (10 a 14). Krajský přebor žen:

Neděle 6. prosince
BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín B – Uherský Brod, Slavičín – Kyjov, Kroměříž B – Břeclav, Uh. Hradiště – Husovice (hala Gymnázia Uherské Hradiště, 10).

FOTBAL

5. ročník zimní ligy v malé kopané ve Fryštáku: Lukoveček – Lázeňská (13.30), Galaktikos – Benfika (15), Recal – Argentina (16.30).

HOKEJBAL

Moravská národní liga mužů: Vsetín – Bulldogs Brno (13). Malenovická liga: Rivermen Malenovice – HK Otrokovice (8.30), Storm Otrokovice – Kvasice (10), Rangers Zlín – HC 94 Malenovice (11.30), Tigers Malenovice – Carpo Zlín (13), Orel Malenovice – HBC Stator (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Otrokovice B – Zlín A, Machová B – Slavia Kroměříž B, Zlín C – Luhačovice C (9). Krajská soutěž: Slavičín C – Hluk (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Zlín – Karlovy Vary (17). Okresní hokejová liga mužů: Uh. Brod B – Moravians Ducks (ZS Uh. Brod, 18). Liga juniorů: Vsetín – Orlová (18). Liga staršího dorostu: Uh. Hradiště – Nový Jičín (10). Liga staršího dorostu: Uh. Hradiště – Kometa Úvoz (12.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Slavoj Praha (10). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Orel Uh. Hradiště B – Bojkovice B (8), Nivnice B – Vlčnov B, Kunovice B – Bystřice p. L. A, Velehrad A – Vážany-Ořechov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dol. Němčí E – Orel Uh. Hradiště C, Polešovice A – Bystřice p. L. B, Bílovice B – Slavkov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Újezdec Těšov D – Komňa A (8), Orel O. N. Ves C – Polešovice B, Drslavice-Veletiny B – Vážany-Ořechov C (9), Orel Uh. Hradiště D – Zlechov A (11). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Hor. Němčí A – Drslavice-Veletiny C, Kunovice D – Zlechov B, Velehrad C – Slavkov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hluk A – Vážany-Ořechov E (9). Regionální přebor Vsetínska: Sokol Vsetín – Val. Meziříčí B, MEZ Vsetín D – Karolinka, Růžďka B – Růžďka B, Vidče C – Zubří B, Oznice – Rožnov pod Radhoštěm D (9). Zlínsko III. třída: HUK A – Louky B (9.30). Zlínsko IV. třída: Kašava C – Zlín F (10).