VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínské kraji?

Zlínský kraj - Nabídka sportovních událostí ve Zlínském kraji

23.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik

Pátek 23. září

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jasenice – Lipník (hala stavební průmyslovky, 19.30). Sdružený okresní přebor mužů: Zbrojovka Vsetín – VŠB Ostrava B (19.30), Rožnov p. R. – Nový Jičín B (20).

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů: Vsetín – Opava (20).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – USK Plzeň (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 18.30). I. liga žen: Uherské Hradiště – Břeclav (sportovní hala v Uherském Hradišti, 19).

Sobota 24. září

ATLETIKA

Běh městem Valašské Meziříčí (start závodu dětí v 9.30, hlavní kategorie v 10.30 na náměstí).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Gullivers Brno (sportovní hala SŠIEŘ, 19). III. liga mužů: Otrokovice – Znojmo B (10), Počenice – Skurut Hai Brno (11.30), Holešov – Otrokovice B (13), Znojmo B -Počenice (14.30), Skurut Hai Brno – Holešov (16, vše SH Štěrkoviště Otrokovice). Zlínský přebor mužů: Sokol Bystřice p. H. – Hluk C (10), Orel Uherský Brod B – Ostrožská Nová Ves (11.20), Hluk C – Nivnice (12.40), Ostrožská Nová Ves – Val. Klobouky (14), Nivnice – Orel Uherský Brod B (15.20), Sokol Val. Klobouky – Sokol Bystřice p. H. (16.40, vše Bystřice p. H.).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Most (19). MSFL: Hulín – Frýdek-Místek, Kroměříž – Líšeň (16). Divize: Valašské Meziříčí – Šumperk (UT), V. Otrokovice – Žďár n. S. (16). Krajský přebor: Velké Karlovice + Karolinka – Holešov, Provodov – Valašské Meziříčí B, Morkovice – Slušovice, Kateřinice – Dolní Němčí (15.30). I. A třída: Juřinka – Vidče, Vlachovice – Valašské Klobouky, Březolupy – Prakšice (15.30). I. B třída: Jalubí – Sušice (10), Tečovice – Zdounky, Kelč – Fryšták, Míškovice – Louky (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Rataje – Slavkov p. H. (15.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Tučapy, Skaštice B – Martinice, Těšnovice B – Dřínov, Zborovice B – Počenice (Troubky), Kyselovice B – Lutopecny (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice – Košíky, Nezdenice – Horní Němčí (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kněžpole B – Staré Město (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Březolupy B – Tučapy (12.30), Kostelany n. M. B – Nedakonice B (15.30). Vsetín III. třída: Choryně B – Lužná, Podlesí B – Lačnov (15.30). Vsetín IV. třída: Ústí – Študlov, FC Vsetín C – Lidečko B, Ratiboř B – Zděchov, Hutisko B – Branky, Krhová B – Vidče B (15.30). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Kostelec, Veselá – Napajedla B, Dolní Lhota – Újezd, Jaroslavice – Vysoké Pole (15.30). Zlín III. třída: Březová – Fryšták B, Nevšová – Vlachovice B (15.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Kudlov, Mladcová B – Racková, Paseky Zlín B – Žlutava (UT), FC Vizovice – Lipová (Zádveřice), Kašava B – Štípa B (15.30). Divize žen: Nezdenice – Březnice (12), Holešov – Mutěnice (Všetuly, 15), Napajedla – Podivín (2. ZŠ UT, 16).

HÁZENÁ

liga žen: Zlín – Liberec (13), Kunovice – Havlíčkův Brod (15). II. liga mužů: Vsetín – Přerov B (sportovní hala Na Lapači, 13.30), Rožnov p. R. – Zubří B (hala SŠIEŘ v Rožnově p. R., 15.30). Středomoravská liga mužů: Uherské Hradiště – Uničov (16). II. liga staršího dorostu: Vsetín – Přerov, Rožnov p. R. – Kuřim (11.30). II. liga mladšího dorostu: Rožnov p. R. – Brno (13.30).
liga mladších dorostenek: Kunovice – Jindřichův Hradec (13).

HOKEJBAL

Národní liga: Vsetín – Jihlava (14).

KUŽELKY

I. liga žen: Valašské Meziříčí – Jičín (12.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Olomouc (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Frýdek-Místek, Uherské Hradiště – Přerov (17). Příprava: Uherský Brod – Uničov (16.30).Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (ZS Luďka Čajky, 12.30).

MOTORISMUS

Autogames RallyShow Uherský Brod 2010, 2. ročník exhibiční soutěže (13).

SOFTBAL

Extraliga mužů, o 8. místo: Kunovice – Most (13 a případně 15).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Brno (17). I. liga mužů: VSK Staré Město – EGE České Budějovice (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 17). I. liga žen: Uherské Hradiště – Břeclav (sportovní hala v Uherském Hradišti, 10).

Neděle 25. září

FLORBAL

III. liga mužů: Aligators Klobouky – Pohoda VSC (10), Blansko – Brno Židenice (11.30), Hluk – Aligators Klobouky (13), Pohoda VSC – Blansko (14.30), Brno Židenice – Hluk (16, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Kravaře (10.15). Krajský přebor: Luhačovice – Bystřice p. H. (UT, 10.15), 1. Valašský FC – Vsetín, Boršice – Vigantice, Hluk – Uherský Brod (15.30). I. A třída: Brumov B – SK Vizovice (10.15), Podkopná Lhota – Lukov (Trnava), Štítná n. Vl. – Slavičín B, Hovězí – Hutisko, Zubří – Dolní Bečva, 1. FC Slovácko C – J. Otrokovice, Příluky – Ostr. Nová Ves, Kněžpole – Nedachlebice, Újezdec – Kvasice, Chropyně – Mladcová, Žalkovice – Ořechov (15.30). I. B třída: Lhota u Vsetína – Zašová, Nedašov – Lidečko, Hrachovec – Janová, Poličná – Horní Lideč, Francova Lhota – Valašská Polanka, Podlesí – Choryně, Val. Bystřice – Jablůnka, Kostelec u Holešova – Admira Hulín, Březnice – Lubná, Lužkovice – Malenovice, Těšnovice – Zborovice, Koryčany – Osvětimany, Bojkovice – V. Otrokovice B, Nedakonice – Slavkov, Zlámanec – Zlechov, Strání – Kudlovice, Šumice – Havřice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Prusinovice, Němčice – Střílky, Rajnochovice – Roštění, Mrlínek – Holešov B, Skaštice – Žeranovice, Kyselovice – Rusava (15.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Komárno (12.30), Ludslavice – Břest, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Loukov – Rymice, Chvalčov – Mysločovice B, Rataje B – Kvasice B, Litenčice – Šelešovice, Bezměrov – Bařice, Zlobice – Lubná B, Záhlinice – Roštín (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Hluk B, Kostelany n. M. – Traplice, Polešovice – Uh. Ostroh, Ostr. Lhota – Břestek, Nivnice – Mařatice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Ostr. N. Ves B – Huštěnovice, Kunovice – Pitín (10.15), Boršice u Bl. – Babice, Bánov – Jarošov, Korytná – Tupesy, Buchlovice – Strání B (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Částkov – Jankovice (10.15), Orel Uh. Brod – Komňa (10.30), Suchá Loz – Drslavice B (15), Medlovice – Bílovice, Slovácko-Vážany – Uh. Ostroh B, Mistřice – Popovice, Topolná – Stříbrnice, Žítková – St. Hrozenkov, Rudice – Bystřice p. L., Podolí – Bojkovice B, Březová – Záhorovice, Dolní Němčí B – Hradčovice (15.30). Okresní přebor Vsetín: Val. Příkazy – Vsetín B (10), Prlov – Nový Hrozenkov, Horní Bečva – V. Karlovice a Karolinka B, Huslenky A – Prostř. Bečva, Dolní Bečva B – Střítež, Ratiboř A – Val. Senice (15.30). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Kelč B (10.15), Kateřinice B – Hošťálková (14), Leskovec – Police, Krhová A – Liptál, Jarcová – Janová B (15.30). Vsetín IV. třída: Huslenky B – Střelná (10), Lhota u Vs. B – Jablůnka B (12.30), Velká Lhota – Kladeruby (15), Juřinka B – Bynina, Loučka – Růžďka, Jasenice – Mikulůvka (15.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Bylnice, Kašava – Bratřejov, Štípa – Tlumačov (15.30). Zlín III. třída: Březůvky – Paseky Zlín (10.15), Pozlovice – Luhačovice B (10.30), Mirošov – Štítná n. Vl. B, Smolina – Nedašova Lhota, Drnovice – Návojná (14), Příluky B – Hvozdná, Komárov – Halenkovice, Lhota u Malen. – Mysločovice, Tečovice B – Lípa, Pohořelice – Lukov B, Poteč – Biskupice, Slopné – Rokytnice (15.30). Zlín IV. třída: Provodov B – Velký Ořechov (Velký Ořechiv), Jestřabí – Loučka, Horní Lhota – Bohuslavice n. Vl. (10), Spytihněv B – Doubravy, Jaroslavice B – Hřivínův Újezd, Všemina – Veselá B, Zádveřice – Trnava, Lutonina – Hvozdná B, Jasenná – Lužkovice B, Neubuz – SK Vizovice B, Petrůvka – Sehradice B, Šanov – Rudimov, Divnice – Tichov (15.30). MSL žen: Brumov – Holešovské holky (16).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – Košutka (15). I. liga žen: Otrokovice – Kobylisy (15). II. liga mužů: Napajedla – Ostrava, Lesana Zubří – Stavomontáže Olomouc (17).

HOKEJBAL

Národní liga: Vsetín – Heřmanův Městec (14).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Zlín – Pardubice (17). Příprava: Uherský Brod – Kroměříž (17). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Valašké Meziříčí (12.30). Liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště – Šumperk (10). Liga žen: Vsetín – Uničov (15).

PLOCHÁ DRÁHA

I. ligy družstev, závěrečné 10. kolo mistrovství ČR (Březolupy, 14).

SOFTBAL

Extraliga mužů, o 8. místo: Kunovice – Most (12, případný 5. zápas).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz

23.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z kovů Mechanik - montér. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Měrůtky, - příprava, kompletace a montáž komunálních nástaveb na podvozky nákladních vozidel, - vzdělání nižší střední odborné/vyučení, podmínkou jsou základní zkušenosti a znalosti a alespoň tříměsíční praxe v oboru a alespoň základní zkušenosti se svařováním, případně svářečský průkaz, absolventy v oboru firma zaškolí, - Benefity: stravenky a podnikové stravování, 5 týdnů řádné dovolené, půlroční odměny 2 x 4 000 Kč + věrnostní odměny, sociální zázemí, nový výrobní závod, - Kontakt osobně na pracovišti Po-Pá 7:00 - 14:00 hod. (Měrůtky 80, 767 01 Lutopecny) nebo telefonicky Po-Pá 7:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obchod@fornal.cz. Pracoviště: Fornal trading s.r.o., 767 01 Kroměříž 1. Informace: Jitka Kunčarová, +420 573 514 011,775 310 951.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 23 000 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Výrobní dělník - navěšování a svěšování materiálu. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Pravčice - nový výrobní areál, - Náplň práce: navěšování materiálu určeného k pozinkování, vstupní kontrola materiálu, svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu, výstupní kontrola materiálu, - Požadavky: vzdělání nižší střední odborné, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, zdravotní stav k výkonu práce, - nástup možný ihned, PD Po-Pá 6:00-14:30, - benefity: 5 týdnů dovolené, prémie za produktivitu, roční odměny, příspěvek na stravování, další benefity, - kontakt osobně na pracovišti pouze každé pondělí v čase 12:00 - 16:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: antonin.kozubik@wiegel.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.). Pracoviště: Wiegel pravčice žárové zinkování s.r.o. - pravčice, 768 24 Hulín. Informace: Antonín Kozubík, +420 733 124 148,576 779 922.

Výroba - Výroba Montážní dělník 100 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů pracovník na montáž a výrobu dopravních značek- DPP. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kvasice - dle zakázek, - vyučení, vhodné i pro absolventy, podmínkou ŘP sk. B, spolehlivost, - většinou každodenní návrat domů, víkendy volné, nástup možný dle dohody, práce na dohodu o provedení práce, - kontakt osobní Po-Pá v čase 8:00-10:00 hod. (pan Šindelář, Zelenka) nebo kontakt telefonicky Po-Pá 7:00 - 15:30 hod., příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: sindelar@vydoz.cz. Pracoviště: Výdoz s.r.o., Parková, č.p. 488, 768 21 Kvasice. Informace: Milan Šindelář, +420 775 358 377.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních uklízeč/ka nebytových prostor - OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., - úklid kancelářských prostor a laboratoří v areálu firmy NAVOS v Kroměříži, - ZŠ vzdělání, HPP se zkráceným pracovním úvazkem nebo DPP/DPČ: 4 - 5 hod. denně v odpoledních hodinách, nástup možný ihned, - prvotní kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) nebo emailem: premyslovska@iffacility.cz. Prosíme nechodit na pracoviště!. Pracoviště: If facility a.s. - prac. kroměříž - ul. čelakovského, Čelakovského, č.p. 1858, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Hana Přemyslovská, +420 778 763 787.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

I.B: Staré Město se vrátilo na Širůch, kde deklasovalo morkovickou rezervu

Kvalifikace a shakedown Barum Czech Rally 2017. Alexej Lukjaňuk

S jedničkou odstartuje Barum Rally Lukjaňuk. Chybí Kresta, Kostka i Valoušek

Morkovický Pavel Žák vybojoval na Salašském drtikolu třetí místo

Sto třicet čtyři cyklistů z různých končin České a Slovenské republiky se v sobotu úderem poledne vydává z hřiště v obci Salaš na trasu III. ročníku závodu horských kol s názvem Salašský drtikol.

Okresní přebor: nováček z Břestu zaskočil Lubnou

Na podtrženou jedničku vstoupili po roční přestávce opět do okresního přeboru OFS Kroměříž fotbalisté Břestu. Nováček doma povedenou druhou půlí doma rozcupoval Lubnou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT