Pátek 19. dubna

FOTBAL

Okresní přebor Vsetín: Halenkov – Lhotka n. B. (17).

VOLEJBAL

Baráž o postup do II. ligy: Olomouc – Žabovřesky (17), Polanka n. O. – Přibyslav (19, vše SH v Nivnici).

Sobota 20. dubna

ATLETIKA

20. ročník Salašského běhu v Salaši u Zlína (start hlavního závodu v 10 hodin na louce za hasičskou zbrojnicí).

CYKLISTIKA

11. ročník Force Chřibské 50 MTB (start závodu horských kol v 11 v rekreačním areálu Kamínka u obce Roštín).

FOTBAL

MSFL: Hulín – Slovácko B (16). Divize: Spytihněv – Pelhřimov, Val. Meziříčí – Hranice, Morkovice – Karviná B (16). KP: Kateřinice – Velké Karlovice, Bystřice pod Hostýnem – Uh. Brod, Vigantice – Vlachovice, Vsetín – Holešov, Luhačovice – Slušovice (vše v 16). I. A třída: Příluky – Ořechov, Ostrožská Nová Ves – Újezdec (vše v 16). I. B třída: Kelč – Choryně, Jaroslavice – Malenovice, Tečovice – Vik. Otrokovice B, Kostelec u Holešova – Admira Hulín, Slavkov – Zlámanec, Osvětimany – Jalubí (16). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Újezd (16). Zlín III. třída: Luhačovice B – Poteč (13), Halenkovice – Hvozdná, Mladcová B – Fryšták B (vše v 16). Zlín IV. třída: Bratřejov B – Veselá B (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice – Břestek (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dol. Němčí B – Strání B (16). Základní třída Uherské Hradiště: Nedakonice B – Bílovice, Záhorovice – Hradčovice (16). Vsetín III. třída: Huslenky A – Juřinka B, Podlesí B – Police, Hutisko B – Ústí (16). Vsetín IV. třída: Lhota u Vs. B – Študlov (10.30), Krhová B – Jarcová (15), Střelná – Růžďka, Ratiboř B – Janová B, Loučka- Mikulůvka, Vidče B – Bynina (16). Kroměříž III. třída: Pravčice – Kostelec u Hol. B, Zborovice B – Bezměrov, Kvasice B – Zlobice, Kyselovice B – Litenčice, Těšnovice B – Bařice, Lubná B – Záříčí B (16). Divize žen: Val. Meziříčí – Česká Těšín (13.30). Meziokresní přebor žen: Březůvky – Babice (16).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Vsetín – MHK Karviná (17.30). Zlínská liga mužů: Uh. Hradiště – Zubří B (15.30, SH v Uh. Hradišti).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rangers Zlín – Kroměříž (8.30), Rivermen Malenovice – Boston Zlín (10.30), Stator – HC 94 Malenovice (12.30), Tigers Malenovice – HK Otrokovice (14.30).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – K. Vary (14).

VOLEJBAL

Baráž o postup do II. ligy: Nivnice – Přibyslav (9), Olomouc – Polanka n. O. (11), Přibyslav – Žabovřesky (13), Nivnice – Olomouc (15), Žabovřesky – Polanka n. O. (17, vše SH v Nivnici).

Neděle 21. dubna

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FBK Spartak Hluk B – 1. AC Uh. Brod (10), Počenice B – Orel Uh.Brod (11.20), Sp. Hluk B – Devils Val. Klobouky (12.40), Orel Uh. Brod – MEZ Vsetín (14), Devils Val. Klobouky – Počenice B (15.20), 1. AC U. Brod – MEZ Vsetín (16.40, vše hala TJ Spartak Uherský Brod). Zlínský přebor mužů: Sokol Bystřice p/H. – Sokol Zlín (10), FBK Spartak Hluk C – FbC Orel Uh. Brod B (11.20), Sokol Bystřice p/H. – FBC Orel Kelč (12.40), FbC Orel Uherský Brod B – FBK Kunovští Orli (14), FBC Orel Kelč – FBK Spartak Hluk C (15.20), TJ Sokol Zlín FBK Kunovští Orli (16.40) – vše SPŠ Zlín.

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Kroměříž (10.30, Letná). KP: Boršice – Provodov, 1. FC Valašský – Chropyně (vše v 16). I. A třída: Brumov B – Hutisko, Val. Meziříčí B – Juřinka (vše v 10), Hovězí – Vidče, Podkopná Lhota – Štítná nad Vlaří, Podlesí – Val. Klobouky, Zubří – Nedašov, Dolní Bečva – Vizovice, Hluk – Bojkovice, Kvasice – Fryšták, Žalkovice – Mladcová, Nedachlebice – Dolní Němčí (vše v 16). I. B třída: Těšnovice – Baťov (hřiště Kroměříž), Val. Příkazy – Jablůnka (10), Slavičín B – Janová (10.15), Francova Lhota – Poličná, Hrachovec – Val. Polanka, Lhota u Vsetína – Horní Lideč, Lidečko – Zašová, Březnice – Skaštice, Lužkovice – Lukov, Lubná – Louky, Ostrožská Lhota – Havřice, Nivnice – Zdounky, Sušice – Nedakonice, Strání – Koryna, Prakšice – Zlechov (vše v 16). Okresní přebor Zlín: Veselá – Kostelec, Bylnice – Napajedla B, Ludkovice – Tlumačov, Nevšová – Vysoké Pole, Dolní Lhota – Kašava, Bratřejov – Lípa (16). Zlín III. třída: Příluky B – Lhota u Mal. (10), Vlachovice B – Šanov, Mirošov – Biskupice (oba ve 14), Tečovice B – Mysločovice, Komárov – Pohořelice, Štípa – Březová (hřiště Kostelec), Všemina – Březůvky, Návojná – Drnovice, Paseky– Slopné, Štítná n/Vl. B – Ned. Lhota, Rokytnice – Pozlovice (vše v 16). Zlín IV. třída: Dobrkovice – FC Vizovice (10), Tichov – Jestřabí (10.15), Lipová – Bohusl. n/Vl., Smolina – Horní Lhota Oba ve 14), Spytihněv B – Velký Ořechov, Hř. Újezd – Provodov B, Žlutava – Doubravy, Jaroslavice B – Paseky B, Kudlov – Racková, Lutonina – Hvozdná B, Jasenná – SK Vizovice B, Neubuz – Trnava, Zádveřice – Kašava B, Divnice – Nevšová B, Loučka – Sehradice B, Rudimov – Petrůvka (vše v 16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kunovice – Košíky (10.15), Polešovice – Mařatice, 1. FC Slovácko – Šumice, Bánov – Nezdenice, Kostelany n/M. – Kudlovice, Vlčnov – Hluk B (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Tupesy (10.15), Buchlovice – Kněžpole B, Boršice u Bl. – Huštěnovice, Jarošov – Horní Němčí, Pitín – Staré Město, Traplice – Uh. Ostroh (16). Základní třída Uherské Hradiště: Rudice – Bystřice p/L., Přečkovice – Drslavice B (14), Slovácko-Vážany – Topolná, Popovice – Jalubí B, Jankovice – O. N. Ves B, Medlovice – Tučapy, Mistřice – Podolí, Babice – Uh. Ostroh B, Březová – Komňa, Korytná – St. Hrozenkov, Žítková – Orel Uh. Brod (16). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Nový Hrozenkov (10.15), Krhová A – Dolní Bečva B (15), Ratiboř A – Prostřední Bečva, Horní Bečva A – Střítež, Val. Bystřice – Valašská Senice, Lhotka n. B. – Kelč B, Halenkov – Vel. Karl.+Karol. B (16). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Prlov, Choryně B – Hošťálková, Lačnov – Liptál, Lužná – Leskovec (16). Vsetín IV. třída: Krhová B – Jarcová (15), Velká Lhota – Kladeruby (15.30), Branky – Horní Bečva B, Jablůnka B – FC Vsetín C, Zděchov – Huslenky B (16). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice – Rusava (15), Morkovice B – Záříčí, Loukov – Kyselovice, Mrlínek – Žeranovice, Střílky – Zborovice, Lutopecny – Roštění, Němčice – Slavkov p. H. (vše v 16). Kroměříž III. třída: Holešov B – Rymice (10.15, hřiště Všetuly), Tučapy – Břest, Chvalčov – Komárno, Hlinsko p. H. – Mysločovice B, Ludslavice – Rajnochovice, Martinice – Zahnašovice, Míškovice – Záhlinice, Počenice – Rataje, Kroměříž B – Dřínov (16). Divize žen: Brumov – DFK Holešov (14). Meziokresní přebor žen: Kroměříž – Napajedla (14).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Náchod (10.30). I. liga žen: J. Otrokovice – SVŠ Plzeň A (13), Kunovice – Olomouc (15). II. liga mužů: Holešov – Napajedla (10.30), Zubří B – Hranice B (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Zlínský Švec – HC 94 Malenovice (14.30), Tigers Malenovice – Rangers Zlín (16.30).

RAGBY

I. liga: Zlín – Slovan Bratislava (14, Stadion mládeže).

VOLEJBAL

Baráž o postup do II. ligy: Nivnice – Polanka n. O. (9), Přibyslav – Olomouc (11), Nivnice –Žabovřesky (13, vše SH v Nivnici).