PÁTEK 3. KVĚTNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, nadstavbová část o EL: Fastav Zlín – Sigma Olomouc (18).

Vsetín III. třída: Lačnov – Val. Polanka B (17).

Sobota 4. května

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Kroměříž (10.15), Hulín – Frýdek-Místek (14), Valašské Meziříčí – Uherský Brod (16.30)

Krajský přebor: Luhačovice – Nevšová (10.15), Juřinka – Holešov, Brumov – Skaštice, Morkovice – Štítná n. Vl., Vel. Karlovice – Baťov, Bystřice p. H. – Hluk (16.30). I. A třída: Buchlovice – Újezdec (10), Vlachovice – Vidče , Slušovice – Rožnov p. R., Napajedla – Kvasice, Ořechov – Dolní Němčí, Bojkovice – Žalkovice (16.30). I. B třída: Luhačovice B – Březnice (13.30), Hutisko – Ratiboř, Halenkov – Lidečko, Jaroslavice – Příluky, Louky – Admira Hulín, Lužkovice – Holešov B, Staré Město – Drslavice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Jasenná, Sehradice – Štípa (16.30). Zlín III. třída: Nedašov B – Bratřejov, Dolní Lhota – Hvozdná (16.30). Zlín IV. třída: Racková – Kudlov, Jestřabí – Příluky B, Horní Lhota – Loučka (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Kvasice B, Lubná – Skaštice B (16.30). Kroměříž III. třída: Loukov – Rajnochovice (hř. Býškovice), Martinice – Žeranovice, Tučapy – Roštění, Pravčice – Zlobice, Šelešovice – Kyselovice, Záříčí – Bezměrov (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Polešovice, O. N. Ves – Slavkov (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Kostelany (14), Orel Uh. Brod – Přečkovice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Zubří, Valašská Bystřice – SD Nový Hrozenkov/VKK (16.30). Vsetín III. třída: Choryně B – Branky (16.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Mostkovice (13).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Brno (18). I. liga žen: Kunovice – Plzeň (16). II. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Ostrava (16).

MOTORISMUS

Slovácký okruh ve Starém Městě – 17. ročník: 1. trénink (9), 2. trénink (14),

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Valašské Meziříčí – Sokol Prštné (9), Vlčnov – Vsetín C (9).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Slavia Praha (14).

Neděle 5. května

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Příbram (15.30). Divize: Slavičín – HFK Olomouc (10.15), Strání – Polná (16.30).

Krajský přebor: Boršice – Provodov (16.30). I. A třída: Val. Příkazy – Kelč (10), Kunovice – Koryčany (10.15),

Val. Meziříčí B – Vigantice (14.30), Kateřinice – Hrachovec, Val. Klobouky – Podlesí, Nedašov – Brumov B, Nedachlebice – V. Otrokovice B, Nivnice – Osvětimany (16.30).

I. B třída: Semetín – Poličná (10.15), Prostř. Bečva – Slavičín B, Franc. Lhota – Hovězí, Prlov – Choryně, Val. Polanka – Horní Lideč, Slavkov p. H. – Tečovice, Malenovice – Kostelec u Hol., Veselá – Fryšták, Chropyně – Mladcová, Tlumačov – Ludkovice, Uh. Ostroh – Šumice Morkovice B – Březolupy, Nedakonice – 1.FC Slovácko B, Zlechov – Havřice (16.30).

Okresní přebor Zlín: Mysločovice – Návojná, Pozlovice – Kostelec, Poteč – Slopné, Bylnice – Nedašova Lhota, Újezd – Slušovice B (16.30).
Zlín III. třída: Lípa – Březůvky (10), Napajedla B – Zlín SK (10.15), Rokytnice – Šanov (15.30), Petrůvka – Vysoké Pole (16), Halenkovice – Tečovice B, Březová – Lukov, Kašava – Žlutava, Pohořelice – Vizovice, Spytihněv – Doubravy, Biskupice – Drnovice, Rudimov – Velký Ořechov, Štítná n/Vl. B – Bohuslavice n/Vl. (16.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Lutonina (10), Smolina – Tichov, Lipová – Mirošov (14), Zádveřice – Lužkovice B, Neubuz – Louky B, Lhota – Všemina, Trnava – Fryšták B, Hřivínův Újezd – Provodov B, Komárov – Veselá B (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Mrlínek, Střílky – Zdounky, Počenice – Zborovice, Chvalčov – Záhlinice, Němčice – Těšnovice (16.30).
Kroměříž III. třída: Prusinovice – Hlinsko p. H. (15), Zahnašovice – Míškovice, Rymicce – Ludslavice, Lutopecny – Žalkovice B, Dřínov – Rataje, Troubky – Litenčice, Bařice – Roštín (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Horní Němčí – Bílovice, Ostrožská Lhota – Bánov, Jarošov – Strání B, Vlčnov – Březová, Topolná – Jankovice (16.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dobrkovice – Boršice u Bl. (10), Částkov – Hluk B, Drslavice B – Mistřice (10.15), Uh. Ostroh B – Mařatice, Žítková – Podolí (14), St. Hrozenkov – Suchá Loz (15), Babice – Jalubí, Sušice – Stříbrnice, Traplice – Velehrad, Kudlovice – Vážany, Popovice – Prakšice, Dolní Němčí B – Hradčovice, Korytná – Bojkovice B – Pitín, Rudice – Bystřice p.L., Komňa – Záhorovice (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Bynina – Dolní Bečva (15), Zašová – Krhová, FC Lhota – Ústí, Horní Bečva – Střítež, Hošťálková – Jarcová (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Kladeruby (15), Liptál – Janová, Ratiboř B – Huslenky, Halenkov B – Leskovec (16.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Valašská Senice (15), Velká Lhota – Krhová B, Police – Huslenky B, Loučka – Růžďka (16.30).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Liberec (13.30, hřiště Kněžpole). MSDŽ: Holešovské holky – Fastav Zlín (14).

HÁZENÁ

MOL liga žen - sk. o udržení: Zlín – Písek (17). II. liga mužů: Luhačovice – Vsetín (12.30).

MOTORISMUS

Slovácký okruh ve Starém Městě – 17. ročník (9-16).