VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem?

4.10.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Pátek 5. října

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Plzeň (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Třinec (15), VHK Robe Vsetín – Vítkovice (17.30).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Liberec (18). MSFL: Kroměříž – Hlučín (18). Krajský přebor: Baťov - Brumov (18.30).

Sobota 6. října

ATLETIKA
Beh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).
Noční běh v Holešově – 3. ročník (19.30, start v Zámecké zahradě).
BASKETBAL
II. liga mužů: Kroměříž – Karviná (14), Valašské Meziříčí – Basket Opava 2010 (17),
CYKLISTIKA
Závod horských kol na Ploštině (10-14).
FLORBAL
I. liga žen: Vsetín – Bulldogs Brno (16.30). Regionální liga mužů: Blansko – Zlín Lions B (10), Bučovice B – Panthers Otrokovice B (11.30), Hornets Brno – Blansko (13), Zlín Lions B – Bučovice B (14.30), Panthers Otrokovice B – Hornets Brno, 16, vše SH v Morkovicích).
FOTBAL
MSFL: Uherský Brod – Líšeň, Valašské Meziříčí - Hulín (15). Divize: Vsetín – Slavičín (15).
Krajský přebor: Vel. Karlovice - Morkovice, Holešov - Bystřice p. H., Skaštice - Luhačovice, Provodov - Hluk (15). I. A třída: Kelč - Nedašov, Vigantice - Kateřinice, Rožnov pR - Vlachovice, Kvasice - Buchlovice, Osvětimany - Ořechov, Bojkovice - Nivnice (15). I. B třída: Ratiboř - Horní Lideč (13), Poličná - Hutisko, Choryně - Franc. Lhota, Mladcová - Příluky, Tečovice - Louky, Veselá - Malenovice (15).
Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Poteč (15). Zlín III. třída: Lukov – Lípa, Drnovice - Štítná n/Vl. B, Hvozdná – Rokytnice, Dolní Lhota - Nedašov B (15). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Komárov, Louky B – Racková, Fryšták B – Neubuz (15).
Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Němčice (15). Kroměříž III. třída: Žeranovice – Ludslavice, Roštění – Martinice, Rajnochovice – Tučapy, Rusava – Zahnašovice, Litenčice – Pravčice, Lutopecny - Záříčí (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Jarošov, Strání B – Topolná (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice B - Uh. Ostroh B (15).
Okresní přebor Vsetín: Střítež – Jablůnka, Ústí – Bynina, Krhová – Hošťálková (15). Vsetín III. třída: Janová – Liptál, Huslenky – Ratiboř B (15). Vsetín IV. třída: Růžďka - Študlov (15).
MSDŽ: Uherský Brod – Fastav Zlín (13).


HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – Bohunice (16). II. liga mužů: Luhačovice – Žeravice (12.30).
HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín - Benátky nad Jizerou (17.30). Krajská liga: Uherský Brod – SHKM Hodonín (17). Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Rebels (17.15), HC Senators – Rymice (19), Jiskra Chropyně – Tovačov (21).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Stator (9), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (11), Loozers – Boston Zlín (13).
VOLEJBAL
Extraliga mužů: Fatra Zlín – Ústí nad Labem (17). II. liga žen: Vsetín – Juliánov (10 a 14). Krajský přebor Zlín muži: Napajedla – Holešov (10 a 13), Valašské Meziříčí – Nivnice (11 a 15), Staré Město B – Uherské Hradiště (10 a 13). Krajský přebor Zlín ženy: Slavičín – VSK Univerzita Zlín (9 a 12), Kroměříž – Uherské Hradiště (10 a 13), Uherský Brod – Hošťálková (10 a 13). Krajský přebor Uherské hradiště ženy: Orel Veselí – Bojkovice (10. a 12)

Neděle 7. října

BASKETBAL
II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Karviná (10), Kroměříž – Basket Opava 2010 (10).
FLORBAL
Národní liga: Hluk – Aligators klobouky (18). I. liga žen: Vsetín – Šitbořice (15.30).
FOTBAL
Krajský přebor: Nevšová - Boršice, Štítná n. Vl. - Juřinka (15). I.A třída: Brumov B - Vidče (10), V. Otrokovice B - Napajedla (10.15), Val. Meziříčí B - Val. Klobouky (14.30), Hrachovec - Val. Příkazy, Podlesí - Slušovice, Dolní Němčí - Kunovice, Újezdec - Koryčany, Žalkovice - Nedachlebice (15). I. B třída: Holešov B - Jaroslavice (10.15), Prlov - Halenkov, Slavičín B - Val. Polanka, Hovězí - Semetín, Lidečko - Prostř. Bečva, Kostelec u Hol - Lužkovice, Fryšták - Slavkov p. H., Admira Hulín - Chropyně, Havřice - Drslavice, Březnice - Zlechov, Ludkovice - Staré Město, Šumice - Luhačovice B, Březolupy - Tlumačov, 1. FC Slovácko B - Uh. Ostroh, Nedakonice - Morkovice B (15).
Okresní přebor Zlín: Jasenná – Bylnice, Štípa – Újezd, Návojná - Mladcová B, Mysločovice – Sehradice, Kostelec – Slopné, Nedašova Lhota – Pozlovice (15). Zlín III. třída: Březůvky – Spytihněv (10.15), Tečovice B - Napajedla B, Vizovice – Doubravy, Zlín SK – Pohořelice, Žlutava – Halenkovice, Kašava – Březová, Šanov – Petrůvka, Bratřejov – Biskupice, Velký Ořechov - Bohuslavice n/Vl., Vysoké Pole - Rudimov (15). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Smolina (10), Tichov – Jestřabí (10.15), Mirošov - Příluky B (14), Trnava – Lhota, Všemina – Zádveřice, Provodov B - Veselá B, Kudlov - Hřivínův Újezd, Loučka – Lipová, Lutonina - Horní Lhota (15).
Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Břest, Mrlínek – Počenice, Zdounky – Lubná, Střílky – Komárno, Záhlinice – Těšnovice, Kvasice B - Chvalčov (15). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Šelešovice (12.30), Hlinsko p. H, - Loukov, Míškovice – Rymice, Zlobice – Rataje, Dřínov – Bařice, Kyselovice – Troubky, Bezměrov – Roštín (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Nezdenice, Bílovice – Vlčnov, Bánov - O. N. Ves, Ostrožská Lhota - Horní Němčí, Jankovice – Polešovice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Popovice (10.15), Přečkovice - Bojkovice B – Pitín (14.30), Velehrad – Vážany, Kostelany – Traplice, Jalubí – Kudlovice, Huštěnovice – Košíky, Stříbrnice – Babice, Sušice – Kněžpole, Mistřice - Dolní Němčí B, Boršice u Bl. - Hluk B, Prakšice – Dobrkovice, Hradčovice – Částkov, Bystřice p.L. - Orel Uh. Brod, Záhorovice – Korytná, Rudice – Žítková, Suchá Loz – Komňa, St. Hrozenkov - Podolí (15).
Okresní přebor Vsetín: Lhota u Vsetína – Zašová, Jarcová – Valašská Bystřice, Dolní Bečva – Horní Bečva, Zubří – SD N. Hrozenkov/VKK B (15). Vsetín III. třída: Branky – Choryně B, Kladeruby – Střelná, Leskovec – Halenkov B, Val. Polanka B – Lačnov (15). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Krhová B, Police – V. Lhota, Val. Senice – Huslenky B (15).
MSDŽ: Holešovské holky – Březnice (14).
HÁZENÁ
II. liga mužů: Vsetín – Holešov (11.30), L. Zubří – Napajedla (17).
HOKEJ
Krajská liga: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (17), Brumov+Bylnice – Boskovice (17). Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (18.30), Slušovice – Holešov Gators (20.15).

Pondělí 8. října

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Red Devils Míškovice (20).

Autor: Martin Břenek

4.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Operátor/ka robotického svařovacího pracoviště. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - obsluha robotického pracoviště, výroba svařenců pomocí CNC robota v požadované kvalitě a kvantitě, - vyučení ve strojírenství, praxe práce na robotickém svařovacím pracovišti výhodou, základní svářečský kurz MIG/MAG - CO2, znalost výkresové dokumentace, znalost práce na PC, znalost používání základních měřidel, manuální zručnost, přesnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, - PD pondělí-pátek 6:00 - 14:30 hod., Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, - kontakt osobně v sídle firmy (7:00 - 15:30 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: motalik@lestet.cz. Pracoviště: Dr. schulze s.r.o., Hulínská, č.p. 1814, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marek Motalík, +420 602 555 642. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - vzdělání není rozhodující, požadujeme manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - práce ve stoje, práce náročná na zrak - uchazeč musí před nástupem na danou pozici absolvovat vstupní manuální testy ( Po, Stř v 8:00 hod.), na vstupní testy je nutné se hlásit 2 dny předem, - PD denní 6:00-18:00 / noční 18:00-6:00 hod., Benefity - příspěvek na stravu, výkonnostní prémie, - Kontakt osobně na pracovišti je možný po předchozí telefonické dohodě vždy v pondělí v rozmezí 8:00-9:00 hod. (pí.Tsubera - 774 739 410) . K prvotnímu kontaktu životopis s sebou., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.. Pracoviště: Ap continental s.r.o. - kroměříž - agentura práce, Jožky Silného, č.p. 2824, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Cubera György, +420 774 739 410. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavavač/ka - pokladní maso/uzeniny. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Holešov, - práce v obsluhovaném úseku maso/uzeniny, - vzdělání nižší střední odborné - nevyučené v oboru zaškolíme, pracovitost, spolehlivost, příjemné a ochotné vystupování, doba určitá 2 roky s možností přechodu na dobu neurčitou, dvousměnný provoz - PD 5:30-14:00 / 11:00-19:30 hod., - benefity: příspěvek na stravování 100,- Kč, příplatky dle směn, zvláštní prémie, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Luko, s.r.o., Grohova, č.p. 1267, 769 01 Holešov. Informace: Milada Chytílková, +420 606 909 075. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 25 000 Kč Ostatní stavební technici stavební technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž - práce v rámci celé ČR, - SŠ vzdělání - pozemní stavitelství, doložená praxe v oboru minimálně 5 let, autorizace výhodou, ŘP sk. B, práce na PC (word, excel, RTF), - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástupní mzda 20.000,-Kč + benefity, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: dohorakm@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy. Pracoviště: Temini stav s.r.o.- pracoviště kroměříž, Hlávkova, č.p. 1879, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Michal Dohorák, +420 777 161 278.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bývalý majitel Baníku Ostrava Libor Adámek pomáhá českým házenkářkám.

Bývalý majitel Baníku Adámek pomáhá házené. „Beru to jako oběť,“ tvrdí

České házenkářky (v červených dresech) prohrály ve druhém zápase základní skupiny mistrovství Evropy s Norskem 17:31.  Foto: Autor: Robert Grim/chf.cz
21

České házenkářky podruhé prohrály, přesto budou hrát s Němkami o postup

AKTUALIZOVÁNO

Kostka se stal svým pátým vítězstvím na Mikuláši rekordmanem

Zlínský pilot Tomáš Kostka se spolujezdcem Ladislavem Kučerou a vozem Škoda Fabia R5 se stali vítězi sobotní IX.Mikuláš Rally is Life ve Slušovicích.  

Luzumová plánuje svatbu. „Po sezoně začnu uvažovat o dítěti,“ přiznává

ROZHOVOR / Brest (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Vyřazení po základní skupině na mistrovství Evropy ve Francii si absolutně nepřipouští. Do posledního zápasu v Brest aréně dá všechno.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT