Pátek 4. května

FOTBAL
MSFL: Otrokovice - Valašské Meziříčí (17), Kroměříž – Líšeň (17.30).
Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Podolí (17.30).

Sobota 5. května

ATLETIKA
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).
Napajedelské schody v Napajedlech – 3. ročník (13-18).
Běh na Lhoty – 23. ročník (15, start v prostorách křižovatky ulic Vsetínská a Výletní ve Valašském Meziříčí).

FOTBAL
I. liga: 1. FC Slovácko – Teplice (17). Krajský přebor: Luhačovice - Hluk (10.15), Holešov - Štítná n. Vl., Provodov - Baťov, Vel. Karlovice - Chropyně, Juřinka - Morkovice, Bystřice p. H. - Kvasice (16.30). I. A třída: Vlachovice - Nedašov, Vigantice - Val. Příkazy, Slušovice - Nevšová, Vidče - Val. Meziříčí B, Bojkovice - Nivnice, Osvětimany - Fryšták, Dolní Němčí - Skaštice, Jaroslavice - Buchlovice. I. B třída: Drslavice - Morkovice B (14), Hutisko - Lidečko, Horní Lideč - Ratiboř, Val. Polanka - Lhota u Vs., Mladcová - Lužkovice, Sehradice - Slavkov p. H., Staré Město - Havřice, Zborovice - Nedakonice (16.30).
Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Dolní Lhota (13.30). Zlín III. třída: Březová - Slušovice B, Nedašov B - Drnovice (16.30). Zlín IV. třída: Louky B - Veselá B (16.30).
Okresní přebor Kroměříž: Loukov - Kvasice B (16.30). Kroměříž III. třída: Bařice - Kyselovice (15), Rusava – Roštění, Pravčice – Martinice, Lutopecny-Měrůtky - Rataje (16.30).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Prakšice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Jankovice, Orel Uh. Brod – Komňa, Strání B - Pitín (16.30).
Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Zubří, Choryně – VKK B, Poličná – Jarcová, Střítež – Lhotka (16.30). Vsetín III. třída: Ústí – Střelná, Růžďka – Valašská Senice, Jablůnka – Kladeruby (16.30). Krajský přebor žen: Říkovice – Uherský Brod (10), Březnice – Holešovské holky, Valašské klobouky – Brumov (16.30).

HÁZENÁ
MOL liga žen, play-out: HC Zlín – Hodonín (17).

INLINE HOKEJ
Extraliga: Devils Zlín – Storm Praha (12), Uherský Brod – Prague Rats (12), Devils Zlín – Prague Rats (16), Uherský Brod – Storm Praha (16).

NOHEJBAL
Krajská soutěž družstev: Vsetín C – Vlčnov (9), Valašské Meziříčí – Prštné (9), Otrokovice – Kroměříž (9).

Neděle 6. května

ATLETIKA
Memoriály a rámcové závody v Uherském Hradišti – 25. ročník (10).

INLINE HOKEJ
Extraliga: Devils Zlín – Černošice (12), Uherský Brod – Černošice (16). Extraliga juniorů: Devils Zlín – Kladno (10), Devils Zlín – Storm Praha (14).

FOTBAL
Divize: Slavičín – Šternberk (10.15). Krajský přebor: Brumov B - Kelč (10), I. A třída: Kateřinice - Podlesí, Boršice - Rožnov p. R., Koryčany - V. Otrokovice B Koryčany, Ořechov - Nedachlebice Ořechov, Žalkovice - Napajedla (16.30). I. B třída: Zlechov - Tlumačov (10), Kunovice - Újezdec, Semetín - Prlov (10.15), Hrachovec - Prostř. Bečva, Zašová - Hovězí, Franc. Lhota - Halenkov, Admira Hulín - Slavičín B, Březnice - Lípa, Příluky - Louky, Veselá - Tečovice, Kostelec u Hol - Malenovice, 1. FC Slovácko B - Březolupy, Šumice - Ludkovice (16.30).
Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Mysločovice, Bylnice – Poteč, Pozlovice – Újezd, Kostelec – Štípa, Nedašova Lhota - Mladcová B, Návojná – Rokytnice (16.30). Zlín III. třída: Jasenná – Neubuz, Lhota – Kašava, Pohořelice - Napajedla B, Spytihněv - Tečovice B, Doubravy – Halenkovice, Žlutava – Lukov, Vysoké Pole – Slopné, Bratřejov – Biskupice, Loučka – Rudimov, Šanov – Vizovice, Velký Ořechov - Bohuslavice n/Vl., Štítná n/Vl. B - Březůvky (16.30). Zlín IV. třída: Tichov – Smolina (10.15), Lužkovice B - Mysločovice B (13), Mirošov – Jestřabí (14), Petrůvka – Lipová (16), Jaroslavice B – Komárov, Provodov B – Hvozdná, Lutonina - Vlachovice B, Všemina - Fryšták B, Racková – Kudlov, Hřivínův Újezd – Dobrkovice (16.30).
Okresní přebor Kroměříž: Holešov B - Němčice (10.15, hř. Všetuly), Záhlinice - Chvalčov (15), Mrlínek – Komárno-Osíčko, Zdounky – Počenice-Tetětice, Lubná - Chropyně B, Těšnovice - Skaštice B (16.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B - Zborovice B (14), Prusinovice - Tučapy (15), Žeranovice – Ludslavice, Rymice – Rajnochovice, Břest - Hlinsko p. H., Zahnašovice – Míškovice, Dřínov – Zlobice, Roštín – Střílky, Šelešovice – Záříčí, Bezměrov – Litenčice (16.30).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Topolná (15), Bílovice – Nezdenice, Uh. Ostroh – Jarošov, Vlčnov - O. N. Ves, Hluk B – Kněžpole, Bánov – Polešovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Žítková - Suchá Loz (13.30, hřiště Komňa), Uh. Ostroh B – Částkov (14), Huštěnovice – Sušice, Vážany – Kudlovice, Jalubí – Stříbrnice, Velehrad – Traplice, Babice – Kostelany, Popovice - Dolní Němčí B, Hradčovice – Mistřice, Horní Němčí – Mařatice, Boršice u Bl. - Drslavice B, Bystřice pL - St. Hrozenkov, Korytná – Záhorovice, Rudice - Přečkovice (16.30).
Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva – Bynina, Horní Bečva – Krhová, Valašská Bystřice – Hošťálková (16.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Lačnov (10.15), Leskovec – Halenkov B, Branky – Choryně B (16.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Krhová B (15), Velká Lhota – Zděchov, Študlov – Huslenky B (15.30), Police – Janová, Liptál – Ratiboř B (16.30).
Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Brumov (16.30).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem - Hustopeče (11), II. liga mužů: L. Zubří – Uničov (17).

MOTORISMUS
Slovácký okruh ve Starém Městě – 16. ročník (9-16).

Úterý 8. května

TENIS
1. turnaj ATP Valašska 2018 v Brumově (9-17).