Pátek 15. dubna

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Vigantice (18.30).

MOTORISMUS

Valašská rally – 35. ročník automobilového závodu v rámci Rallysprint série (slavnostní start v 17 na náměstí ve Valašském Meziříčí).

Sobota 16. dubna

ATLETIKA

Noční běh v Kroměříži – 1. ročník (20.30, start na Velkém náměstí).

CYKLISTIKA

Chřibská padesátka – 14. ročník (start na výstavišti Floroia v Kroměříži).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Mladá Boleslav (17). MSFL: Hulín – Vyškov (16). Divize: Velké Kalrovice+Karol. – Benešov (16). Krajský přebor: Napajedla – Boršice, Bystřice p. H. – Provodov, Morkovice – Chropyně, Holešov – Slušovice (16.). I. A třída: Hor. Lideč – Podkop. Lhota, Val. Meziříčí B – Kelč, Juřinka – Dol. Bečva, Vidče – Vlachovice, Mladcová – Žalkovice, Jaroslavice – Březolupy (16). I. B třída: Veselá – Slavičín B (14), Hutisko – Val. Polanka, Jablůnka – Hrachovec, Nedakonice – Zborovice, Staré Město – 1. FC Slovácko (16). Zlín III. třída: Štípa – Halenkovice, Fryšták B – Tečovice B, Příluky B – Poteč, Doubravy – Tichov (16). Zlín IV. třída: Březnice B – Provodov B, Lužkovice B – Veselá B, Hvozdná – Vlčková, Horní Lhota – Lipová (16). Okresní přebor Kroměříž: Počenice – Skaštice B (16). Kroměříž III. třída: Břest – Pravčice, Bařice – Lutopecny, Litenčice – Dřínov (16). Vsetín III. třída: Růžďka – Hutisko B, Zubří B – Jarcová, Hošťálková – Ústí (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Záhorovice – H. Němčí (15), Mistřice – Košíky, Strání – Boršice u Bl. (16). Základní třída Uherské Hradiště: Drslavice B – S. Loz (16). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Choryně B (16), Vsetín B – H. Bečva B (17.30). Krajské přebor žen: Nezdenice – Valašské Klobouky (12.30), Březnice – Žalkovice (13.30), DFK Holešov – Babice (14, hřiště Všetuly), Uherské Brod – Brumov (14).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off: Zubří – Karviná (18). I. liga žen: J. Otrokovice – SVŠ Plzeň (13), Kunovice – Havl. Brod (15). II. liga mužů: Vsetín – MHK Karviná (17).

KULTURISTIKA

Mistrovství ČR mužů a masters (10, Klub kultury Uherské Hradiště).

MOTORISMUS

Valašská rally – 35. ročník automobilového závodu v rámci Rallysprint série: start v Kopřivnici, areál Tatry (8.50), 1. RZ Hukvaldy 9,69 km (9.19), 2. RZ Tatra 7,2 km (9.43), servis (10.20), 3 RZ Lešná 10,23 km (11.35), 4 RZ Bystřička 8,1 km (12:20), 5 RZ Hukvaldy (13.14), 6 RZ Tatra (13.38), servis (14.16), 7. RZ Lešná (15.31), 8. RZ Bystřička (16.16), cíl na nám. ve Val. Meziříčí (16.51).

Neděle 17. dubna

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Velké Meziříčí (10.15, v Kunovicích), Vikt. Otrokovice – Kroměříž (10.30). Divize: Brumov – Havířov (10.15). Krajský přebor: Luhačovice – Štítná n. Vl. (10.15), Fryšták – Rožnov p. R. (16). I. A třída: Val. Příkazy – Val. Klobouky (10), Brumov B – Zubří, Nedašov – Podlesí, Bojkovice – Nedachlebice, Vlčnov – Strání, Hluk – Skaštice, Újezdec – Dol. Němčí, Kvasice – Osvětimany (16). I. B třída: Kunovice – O. N. Ves (14), Franc. Lhota – Lidečko, Kateřinice – Prostř. Bečva, Ratiboř – Vizovice, Hovězí – Zašová, Lhota u Vs. – Prlov, Tlumačov – Lužkovice, Malenovice – Lukov, Admira Hulín – Příluky, Sehradice – Tečovice, Roštění – Nevšová, V. Otrokovice B – Kostelec u Hol., Nivnice – Ořechov, Jalubí – Buchlovice, Morkovice B – Prakšice, Koryčany – Zlechov (16). Okresní přebor Zlín: Rokytnice – Ludkovice (15.30), Újezd – Mladcová B, Bylnice – Slopné, Vysoké Pole – Nedašova Lhota, Mysločovice – Dolní Lhota, Lípa – Návojná (hř. Zádveřice), Jasenná – Březnice (16). Zlín III. třída: Luhačovice B – Šanov (13.30), Trnava – Louky, Pohořelice – Kašava (hř. Baťov), Spytihněv – SK Zlín (hř. UT Vršava), Kostelec – Všemina, Březová – Žlutava, Neubuz – Bratřejov, Rudimov – Březůvky, Velký Ořechov – Drnovice, Štítná n/ Vl. B – Pozlovice (16). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Lhota (10), Napajedla B – Komárov, Slušovice B – Zádveřice (10.15), Smolina – Loučka, Mirošov – Divnice, Bohuslavice n/Vl. – Nedašov B (14), Hřivínův Újezd – Biskupice, Kudlov – Dobrkovice, Petrůvka – Jestřabí (16). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Záříčí (10.15, hř. Všetuly), Kyselovice – Těšnovice, Lubná – Zdounky, Němčice – Slavkov p. H., Loukov – Střílky, Chvalčov – Mrlínek (16). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Rusava (10), Kyselovice B – Chropyně B (13), Prusinovice – Komárno (15), Martinice – Rajnochovice, Žeranovice – Hlinsko p. H., Tučapy – Kostelec u Hol. B, Rymice – Kvasice B, Míškovice – Zahnašovice, Ludslavice – Záhlinice, Rataje – Šelešovice, Roštín – Bezměrov, Zlobice – Zborovice B (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Zlámanec – Uh. Ostroh, Sušice – Bánov, Havřice – Nezdenice, Jarošov – Hluk, D. Němčí – Drslavice, Bílovice – Slavkov (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Přečkovice – Pitín (14.30), Traplice – Kněžpole, Mařatice – Popovice, Huštěnovice – Babice, Kostelany – Částkov, Topolná – Polešovice, St. Hrozenkov – Orel UB, Březová – O. Lhota, Komňa – Žítková (16). Základní třída Uherské Hradiště: Velehrad – Uh. Ostroh, Tupesy – Vážany, Tučapy – Stříbrnice, Bystřice p/L – Rudice, Korytná – Hradčovice (16). Okresní přebor Vsetín: Semetín – Huslenky (10.15), VKK B – Bynina (15), Lhotka – V. Bystřice, Choryně – Halenkov, Lužná – Střítež, H. Bečva – Poličná (16). Vsetín III. třída: Branky – Střelná, Loučka – Krhová, V. Senice – Leskovec (16). Vsetín IV. třída: Krhová B – V. Lhota (15), Lačnov – Halenkov B, Střítež B – Mikulůvka, Zděchov – Študlov, Police – Liptál (16). Krajský přebor žen: Březůvky – Lužkovice (10.15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off: Zubří – Karviná (18). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Plzeň B (11). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Fr.-Místek B (12), Holešov – Šumperk, Zubří B – L.Zubří (14.30).