Michalova předchozí bilance zčáry trestného hodu vtomto zápase na palubovce brněnské Morendy byla 6:0 a tak se nabízelo, že se už konečně trefit musí. První šestka šla příliš doprava, druhá se odrazila od obroučky vzhůru a pak (ne příliš ochotně, ale přece jen) míč zapadl dokoše.

APlus OHL ŽS Brno– Slavia MBA Kroměříž 34:35 a 29:66

Rozhodnuto a zisk dalšího cenného vítězství, tentokrát vzápase, vněmž hosté sice většinou vedli, ale dvě minuty před koncem prohrávali otři body. Střelecká úspěšnost byla mizivá (např. trestné hody 26/7) a jen Prokop Slanina dokázal zaznamenat více než desetbodů.

Ve druhém utkání se hosté již konečně zastříleli a se seřízenou muškou při střelbě ze střední vzdálenosti (Martin Procházka), zpod koše (Jirka Domanský) a díky rychlým protiútokům (Jirka Pavlů) zápas zvládli poměrně hladce, když výsledný rozdíl 37bodů může hrát významnou roli vkonečném hodnocení oblastního přeboru jižní Moravy vkategorii starších minižáků.

Body Kroměříže: Domanský 16, Procházka 14, Pavlů 14, Slanina 14, M. Kaliňák 11, Navrátil 8, Mráz 7, Šibor 7, Vrána 5, Petrák 3, Kotas2.

Slavia MBA Kroměříž– Boskovice 55:45 a 51:65

Body Kroměříže: Hlobil 27, Kubík 22, Pobořil 18, Sigmund 10, Posolda 7, Šalomon 6, Majchrák 6, Pivoda 2, Voňka 2, Škrob 2, Šindler 2, Maurer2.

Družstvo vlčat nastoupilo proti družstvu BS Boskovice na domácí palubovce. Šlo ozápasy oblastního přeboru jižní Moravy vkategorii mladších minižáků. Vprvním zápase kroměřížští chlapci soupeře porazili, ale ve druhém předvedli matný výkon a odešli poraženi. Rozhodl hlavně velký počet nevynucených chyb a špatné procento úspěšnosti střelby. Vlčata soupeře vůbec nedokázala dostat pod tlak a tak nezbývá než doufat, že si chlapci do příštích zápasů vezmou ztéto prohry ponaučení.