GULLIVERS SOKOL BRNO I – SFK KOZEL POČENICE 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Základem pro úspěch Počenic v tomto utkání bylo pohlídat si první útočnou trojici Gulliverů, která okupuje první příčky v kanadském bodování soutěže. To se počenickým juniorům dařilo jen s vypětím největším sil.

Zatímco hra dozadu úspěchy slavila, útočná fáze byla slabší a těžko se prosazovala i jindy produktivní řada Hyánek – Lepič – Ryšavý. Kozlům chyběl tah na branku, a proto zůstávalo pouze u náznaků šancí. Přesto bylo utkání v první polovině vyrovnané. Postupně však Počeničtí podlehli své vlastní ofenzivní nemohoucnosti a jejich aktivita upadala. Šanci na zdramatizování zápasu jim vzal čtvrtý gól v jejich síti.

Branka: 14. Hyánek (Lepič)

SFK KOZEL POČENICE – 1. FBC ALIGATORS 1:7 (0:3, 0:1, 1:3)

Podobný průběh mělo i druhé utkání na turnaji. Obránci se mohli snažit sebevíc, ale ani jejich obětavá hra nepomohla v zabránění krutému debaklu. Nervózní utkání, s přílišným počtem vyloučených za zbytečné zákroky, jen dovršilo krizové období počenických nadějí. Že jde o krizi hlavně útočnou hovoří statistika. Dvě vstřelené branky ve třech posledních zápasech, to není dobrá vizitka týmu, který se chce prát o vedoucí pozice ve 3. lize juniorů.

Branka: Lepič (Šindelka)