„Po prvních minutách jsme prohrávali 4:12, ale po zvýšení aktivity a trojkou Mrázka skončil poločas 43:43. Pak se skóre různě přelévalo, ale nepodařilo se nám odskočit na více než tři body.

Bohužel ve 32. minutě se rozhodl jeden hráč soupeře o zlomení našeho odporu. Jedenácti body rozhodl o naší prohře. V závěru jsme sice po získaných míčích v presinku měli příležitosti ke snížení, ale prostě to nešlo,“ posteskl si trenér František Ebergenyi

„V neděli jsme narazili na jasně lepšího soupeře a přijatelný výsledek poločasu byl dílem Mrázka a jeho čtyř trojek. Pak již byl na hřišti jen soupeř. Jediným kladem bylo, že si zahráli hlavně hráči z lavičky a bodově se prosadilo všech osm hráčů,“ dodal Ebergenyi.

BK NH Ostrava – TJ Slavia Kroměříž 84:75 (43:43)

Body: Mrázek 19 TH 4/2 a 5×3, Marša 17 TH 4/2 a 1×3, Helis 16 TH 6/5 a 1×3, Skalička 9 TH 1/1, Navrátil 8 TH 2/0, Šibor 6, Kaliňák TH 2/0, Podaný, Vybíral TH 2/0, Moravčík.

BK Opava – TJ Slavia Kroměříž 78:46 (39:26)

Body: Mrázek 17 TH 4/3 a 4×3, Kaliňák P. 6 TH 2/1 a 1×3, Helis Jan 6 TH 10/4, Marša Roman 6 TH 6/4, Šibor 5 1×3, Podaný 2, Moravčík 2 TH 2/0, Vybíral 2.