„Dokonce jsme měli i jednu účastnici. Celý turnaj proběhl v pohodové kamarádské atmosféře, kdy samotné finále bylo opravdovým vrcholem,“ ocenil Radek Kahaja, hlavní organizátor akce.

Ve vyrovnané finálové bitvě nakonec prokázal nejpevnější nervy a přesnou mušku bývalý hráč nejvyšší šipkařské soutěže z Kroměříže, který si za svůj výkon kromě putovního poháru odvezl hodnotné sponzorské dary. „Jsem rád, že i přes epidemiologická opatření a různá omezení špikařský sport dál žije a už se těším za rok na další setkání,“ dodal Kahaja.

Výsledky 20. ročníku Memoriálu Radima Hutaře:

1. Petr Helis, 2, Pik Vojtěch, 3, Kainer Radek, 4. Voloda Poljakov, 5. David Brhel a Chrastina Aleš, 7. Hurínek Joža, Alena Stratilová, 9. Kahaja Radek, Antonín Král, Peter Mičura, Svaťa Klhůfek, 13. Luděk Přílučí, Jidřich Dvouletý, Radek Tupý, Růžek Stanislav, 17. Hrubec Tomáš, Antonín Foltýn, František Vaněk, Stanislav Růžička, Miroslav Paterna, Michal Kožela, Libor Pafka.

Dlouhodobě k nejlepším šipkařům v regionu patří Petr Helis z Kroměříže. Bývalý účastník nejvyšší soutěže už se ale šipkami pouze baví a účastní se amatérských turnajů. Ten poslední v Kvasicích ovládl.
K šipkám patří v hospodě pivo a s kamarády i štamprle, směje se Helis