Žďár nad Sázavou – SLAVIA MBA Kroměříž „jestřábi“ 35:33 a 25:45

Od samého počátku prvního utkání hráli hosté celoplošnou osobní obranu. Po rychlých protiútocích dávali důležité body a první poločas vyhráli 28:21. Ve druhém poločase jestřábi polevili v obraně, neproměnili několik vyložených šancí a najednou domácí hráči dvě minuty před koncem utkání vedli o jeden bod 31:32. Závěr utkání však hostující hráči nezvládli a prohráli o dva body 33:35.

Do druhého utkání nastupovali jestřábi s tím, že toto utkání vyhrají, což se jim podařilo. Od začátku utkání hráli presinkovou obranu a první čtvrtinu vyhráli 20:4. Tento průběžný stav hostující chlapce uklidnil a v další části utkání začali proměňovat šance, do kterých se dostávali. Zlepšili také rozehrávku a hra se dařila podkošovým hráčům. Po bojovném výkonu mužstvo Slavie vyhrálo utkání o dvacet bodů.

Body Slavie Kroměříž: Voňka 23, Kostiha 13, Ladický 10, Legát 8, Raška 8, Matyáš 4, Tesařík 4, Trdlica 3, Vodák, 3, Miklík 2