Hulín odcestoval bez tří hráčů základní sestavy, takže vpřekvapení mohl věřit jen ten největší optimista.

TJ BOJKOVICE– SK SPARTAK HULÍN 3:0 (15, 15, 15) a 3:0 (11, 11,17)

Bojkovice nezačaly dobře a po několika nevynucených chybách se hosté dostali do menšího trháku, který ovšem soupeř po krátkém „zastřelování“ ihned dotáhl. Od té chvíle působil velmi sebejistě a nedal Spartaku téměř žádnou šanci. Hulín se potýkal především sproblémy na příjmu, zčehož resultovaly útoky do připravené obrany domácích, kteří naopak spřihrávkou neměli příliš starostí.

Spartaku se začalo dařit až na konci druhého utkání, což už ovšem bylo pozdě na to, aby rozjetého soupeře „sesadil zkoně“. Bojkovičtí hráči si tak mohli vychutnat potlesk přítomných diváků a do tabulky si připsat poměrně lehce získanébody.

Hráči Hulína hostí vsobotu 26.ledna od 9hodin tým VK Napajedla.

Hulín: Valko, Lutonský, Hanák, Dostál, Kuchařík, Kvapilík.

Druhý zápas jarní části ženské krajské soutěže se odehrál vRožnově pod Radhoštěm. Hostující družstvo Spartaku Hulín přijelo scílem zopakovat dobrý výkon zprvního vzájemného střetnutí.

TJ ROŽNOV– SK SPARTAK HULÍN 3:0 (4, 17, 25) a 3:0 (21, 12,19)

První set Hulín vyzkoušel nové výchozí postavení, což se mu stalo osudným. Rožnov svým skvělým podáním Hulín udolal a první set tak získal velmi hladce. Po poradě na lavičce se postavení vrátilo do původního stavu a rázem šlo vše lépe. Začátek se nesl vpřetahování ovedení, jenže Hulín nedokázal zpracovat podání rožnovské nahrávačky a po zbytek setu už jen dotahoval zkušeně hrající Rožnov.

Třetí set byl velmi vyčerpávající. Byly vidět dlouhé výměny opepřené skvělými zákroky vpoli ina síti. Ovšem Hulín musel vždy dotahovat a konec setu opět patřil Rožnovu.

Do druhého zápasu nastoupil Hulín svírou vještě lepší výsledek ,nabuzen vynikajícím výkonem vtřetím setu prvního zápasu. Začátek prvního setu tomu také odpovídal. Jenže vsituacích, kdy podávala rožnovská nahrávačka, měl Hulín opět problémy. Hulínské hráčky se nedokázaly stakovým servisem úspěšně poprat a Rožnov si tak vytvořil náskok, který již nešel dotáhnout.

Ve druhém itřetím setu byl průběh podobný. Hulín se držel svého soupeře „zuby nehty“, nicméně vždy přišla chvilková krize vpodobě špatného příjmu a Rožnov pak neměl problém sety dohrát ve svůj prospěch.

Vobou zápasech podal Hulín opravdu solidní výkon. Ikdyž je Rožnov na druhém místě tabulky, Hulín dokázal, že istěžkým a silným soupeřem se dáhrát.

Hulín: Pallová, Sovová, Němečková, Valková, Lojková, Holásková, Chrastinová, Fuksová.