SK SPARTAK HULÍN – TJ BOJKOVICE 3:0 (19, 12, 22)

Začátek zápasu se nesl v duchu nezvykle velkého počtu chyb na straně Bojkovic, nicméně i když domácí vedli 11:6, tak toto vedení dokázali ztratit. Pak však hulínští hráči začali bodovat na podání a první set získali v poměru 25:19. Druhý set byl pro hulínské volejbalisty nejlehčím v této sezóně.

Soupeř kupil jednu chybu za druhou a domácí ho dokázali přesnou hrou udržet v této krizi a vyhrát 25:12. Ve třetím setu Bojkovice vyměnily nahrávače i univerzála a set byl již o něco vyrovnanější. Soupeři se přetahovali o každý bod a urvat set se domácímu družstvu povedlo až v koncovce zápasu. Hulín poprvé letos zvítězil 3:0.

SK SPARTAK HULÍN – TJ BOJKOVICE 3:1 (13, –23, 19, 24)

Také první set druhého utkání byl v režii domácích volejbalistů, kteří ho vyhráli hladce 25:13. Ve druhé sadě se však hosté výrazně zlepšili a po vyrovnaném průběhu zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Díky kvalitnímu útoku si Hulín ve třetí sadě neustále držel bodový odstup a nakonec vyhrál v poměru 25:19. Hosté se však s tímto průběhem nesmířili a boj o další set byl velmi vyrovnaný. Nakonec ho rozhodlo až eso z podání.

Hulín: Grohar, Břečka, Nášel, Dostál, Kuchařík, Hošek, Lutonský, Valko R., Vaculík, Mrhálek, Kvapilík.

1. TJ Nivnice 10 10 0 30:1 20
2. TJ Bojkovice 12 6 6 20:23 18
3. VSK Staré Město 12 5 7 17:27 17
4. SKV Hošťálková 10 6 4 23:14 16
5. TJ Slavia Uherské Hradiště 10 6 4 21:16 16
6. TJ Valašské Meziříčí 8 5 3 19:11 13
7. VK Napajedla 8 4 4 15:16 12