KH ZBROJOVKA VSETÍN – TJ HOLEŠOV 24:22 (11:13)

Vstup do zápasu vyšel lépe hostům, kteří si vytvořili pětibrankový náskok. Až v závěru prvního poločasu se hra Vsetína zlepšila a domácí začali náskok soupeře stahovat. Ve druhé půli domácí začali hrát osobní obranu na nejlepšího střelce Holešova Zetíka, který se už mezi střelce nezapsal. Přesto ještě v polovině druhé půle vedli hosté 19:18. Potom se však holešovským hráčům přestalo dařit v útoku a domácí výsledek otočili ve svůj prospěch.

Výhře domácích nezabránil ani velmi dobře chytající Luňák, který se také jednou zapsal mezi střelce. Velmi dobrý výkon podal Bábek.

„První poločas nám vyšel. Ve druhém poločase připustili rozhodčí tvrdou hru ze strany domácích a nám pískali něco jiného. Měli jsme na vítězství, ale rozhodli rozhodčí,“ poznamenal holešovský trenér Josef Votava.

Holešov: Luňák 1 – Zetík 8, Bábek 6, Capil 2, Šneidr 2, P. Gahura 1, Procházka 1, Růžička 1, Ponížil, Pavlas. Trenér Josef Votava.