KRNOV – HOLEŠOV 14:6 (7:1, 3:2, 4:3)

Holešov zažil další florbalový kolabs. Hosté sice v osmé minutě Jiřím Nedbalem stačili vyrovnat průběžný stav na 1:1, ale potom zažili třetinu hrůzy. Krnov jim totiž do konce úvodního dějství vstřelil dalších šest gólů. Teprve ve druhé části se Hanáci mírně zlepšili a brankostroj Severomoravanů zastavili. Nicméně holešovský klub už jenom stačil zmírnit svoji vysokou porážku. ,,Před solidní diváckou kulisou nám domácí ukázali, jak se hraje florbal. My jsme ofenzívě jednomu z nejlépe střílejícímu družstvu divize nedokázali čelit. Navíc jsme vyprodukovali spoustu chyb. Přísnější měřítko snese snad jenom forvard Jiří Nedbal," hodnotil nevydařený duel kapitám Holešova Kamil Nepraš.
Branky Holešova: Jiří Nedbal 2, Müller 2, Tkadlec 2.

ŠUMPERK – HOLEŠOV 6:8 (2:4, 2:2, 2:2)

Hosté se z debaklu v Krnově poučili a v zápase s kvalitním šumperským týmem podali daleko koncentrovanější výkon. Holešov byl od začátku střetnutí pozorný v obraně a už v průběhu druhé minuty, kdy se během osmi sekund do sítě Severomoravanů trefili Jiří Nedbal a Müller, si vypracoval dvoubrankový náskok. V dalším průběho zápasu Hanáci vedli 4:1, ale ve třiatřicáté minutě to bylo 4:4. Na konci druhé části se ovšem střelecky znovu prosadil Jiří Nedbal a poté ještě Mikšík upravil skóre na 4:6. Další vedení už holešovský celek do konce střetnutí nepustil, a proto si ze šumperské půdy odvezl důležité a trochu překvapivé tři body.
,,Uklidnil nás vydařený nástup do utkání. Domácí ale byli pořád nepříjemným soupeřem. V klíčových chvích nás ovšem výrazně podržel brankář Daniel Mikeška," chválil svoji oporu Kamil Nepraš.

Branky Holešova: Tkadlčík 3, Jan Nedbal 2, Müller 2, Mikšík.
Sestava: Ondřej Mikeška, Daniel Mikeška – Trněný, Karas, Jiří Nedbal, Svozil, Tkadlčík, Grygera, Radek Nedbal, Nepraš, Tkadlec, Müller, Mikšík. (hot)