FBC SLOW SHOES HOLEŠOV - 1. AC UHERSKÝ BROD 5:4 (3:2, 1:2, 1:0)
Utkání proti Uherskému Brodu začalo tradičně: 1. minuta - 0:1, 5. minuta - 0:2. Od tohoto okamžiku se hráči Holešova probudili, začali hrát florbal a brankami Zapletala, Doležala a Dana Mikešky otočili skóre ve svůj prospěch.

Ve druhé třetině se hrálo v obrovském tempu, soupeř se dvěma góly opět dostal do vedení, ovšem Holešov kontroval za třicet vteřin vyrovnávací brankou Svozila. Do závěrečné části se tedy šlo za stavu 4:4. V ní Holešov vystupňoval tempo, hráči Uherského Brodu viditelně nestačili a pomáhali si tvrdými a hrubými zákroky (za což je velmi dobře pískající dvojice rozhodčích Juchelka - Vozábal po právu trestala).

Místy až drtivý tlak Holešova vyústil tři minuty před koncem ve vítěznou branku, kdy střelu Svozila dorazil pohotově do sítě Dan Mikeška. Po dalším hrubém zákroku a vyloučení se již soupeř na odpověď nezmohl a Holešov tak slavil první vítězství v této sezoně.
Holešov vyhrál hlavně díky obrovské bojovnosti a touze po vítězství, za což patří všem hráčům poděkování.
Branky: D. Mikeška 2, Zapletal, Doležal, D. Mikeška, Svozil.

FBC SLOW SHOES HOLEŠOV - TJ SOKOL BRNO ŽIDENICE 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
Opět tradiční začátek - první střela soupeře na branku - 0:1. Poté byl obraz hry stejný jako v utkání 1. kola proti Bulldogs Brno, hrálo se převážně na polovině Židenic, které hrozily nebezpečnými brejky.

Od druhé třetiny byla převaha Holešova ještě zřetelnější, paradoxně však po hrubých individuálních chybách (malý důraz před vlastní brankou) inkasoval tři branky, což vzhledem ke střelecké impotenci znamenalo téměř jistě ztrátu všech bodů.

Třetí třetina přinesla stejný obraz hry - obrovské množství příležitostí na straně Holešova, brejky na straně Židenic. Naději vykřesal ve 40. minutě tvrdou střelou Fridrich, ale po dalším brejku soupeř stanovil konečné skóre na 1:5.

Slow Shoes se dařilo jen s Brodem

Nutno konstatovat, že Holešov byl po celé utkání jasně lepším týmem, ale to, co nedokázali jeho hráči proměnit, bylo až neuvěřitelné.
Pozitivem tohoto utkání byl fakt, že i přes nepříznivý stav se hráči nepoložili.
Branka: Fridrich. Holešov: Králík – P. Mikeška, Paseka, Fridrich, Doležal, Svozil, D. Mikeška, Lánský, Zapletal, Filipčík, Sovadina, Mikšík, Nuhlíček.