TJ HOLEŠOV – HÁZENÁ UNIČOV 29:20 (14:13)

Vstup do utkání byl ze strany domácích hodně špatný. V 10. minutě prohrával Holešov 0:6. Týmu se nedařilo především v obraně.

„Naši hráči podcenili nástup do utkání i soupeře. Každý si myslel, že to za něho odehraje ten druhý. Postupem času si však uvědomili, že házená je kolektivní sport a nemohou se spoléhat jeden na druhého, ale že musí hrát všichni,“ prohlásil rezolutně trenér Holešova Josef Votava. V 15. minutě byl stav 4:9.Domácí poprvé vyrovnali na 11:11 pět minut před koncem prvního poločasu. Do šaten už šli hráči Holešova s jednobrankovým náskokem.

„V závěru poločasu už jsme převzali otěže utkání,“ konstatoval holešovský kouč.

Ve druhém poločase dali hosté za dvacet minut jenom tři branky a Holešov vedl už 28:16. V brance domácích se výrazně v porovnání s prvním poločasem zlepšil Rypka.

„Ve druhém poločase už to byla jednoznačná záležitost, a kdybychom proměňovali šance, tak to mohlo být ještě výraznější. V závěru už dostali šanci i hráči z lavičky,“ dodal Votava.

Holešov: Rypka 1, Bubela – Zetík 8, Šneidr 7, Bábek 4, Tiller 2, P. Gahura 2, M. Gahura 2, Konečný 2, Murín 1, Capil 1, Procházka, Ponížil, Růžička. Trenér Josef Votava.