KH OREL PASKOV – TJ HOLEŠOV 22:31 (9:15)

Po vítězství v Paskově má Holešov už náskok pěti bodů na poslední čtveřici týmů.

„Pokud bychom nastupovali v této sestavě v každém utkání, tak bychom byli určitě do čtvrtého místa. Pro nás to byl důležitý zápas, na který jsme se dovedli připravit. Byla to v podstatě jednoznačná záležitost. Už na začátku jsme vedli 4:0 a do přestávky jsme si vytvořili rozhodující šestibrankový náskok,“ pochvaloval si vystoupení svého mužstva trenér Holešova Roman Pavlas.

Po prvním poločase bylo jasné, že Holešov už zápas nemůže ztratit. Kompletní tým nedovolil domácím duel nijak zdramatizovat. Balůsek a Zetík nastříleli dvacet z jednatřiceti branek vítězů.

„Jejich bilance je zkreslená domácímu zapisovateli. Dali možná o tři góly méně, ale samozřejmě se oba výrazně podíleli na našem vítězství. Domácí se soustředili na Plška a od začátku na něho hráli osobku. Pro Zetíka jako další spojku tak zůstalo na hřišti dost místa a Balůsek dával branky hlavně z rychlých protiútoků,“ dodal trenér Pavlas.

Holešov: Luňák, Rypka – Balůsek 11, Zetík 9, Plšek 3, Uruba 2, Kasaj 2, Gahura 1, Růžička 1, Bábek 1, Titkov 1, Ustohal, Rys. Trenér: R. Pavlas.