K prvnímu zápasu, netradičně hraném od 14 hodin, nastoupili hostující hráči vlažně. To se projevilo i na předvedeném výkonu, kdy lehce podlehli domácímu celku 3:0. Brněnští volejbalisté totiž skvělým servisem nepustili Holešov vůbec do hry.

BRNO – SKP HOLEŠOV 3:0 (16, 21, 16) a 3:2 (22, -26, -14, 24, 10)
Po skončení prvního zápasu, kdy holešovští sehráli zatím asi nejhorší zápas sezony, se v podstatě okamžitě nastoupilo do druhého zápasu. S několika změnami nastoupil Holešov k úplně jinému utkání a především díky skvělému příjmu se partie vyrovnala.

To se projevilo na nevyrovnaném výkonu domácího celku. Když byl pod tlakem, tak chyboval stejně jako Holešov v prvním zápase. Zápas po vyrovnaném průběhu dospěl až do rozhodující páté zkrácené sady. Ta byla vyrovnaná až do doby, než se do hry vložili rozhodčí a několika chybami pomohli k výhře domácímu Brnu.

První polovinu sezony zakončí hráči SKP Holešov na domácí palubovce proti nováčkovi z Hlučína. Zápasy se hrají v tělocvičně SPŠ MV v Holešově v sobotu od 10 a 13 hodin.

SKP Holešov: Nášel, Hýbner, Červenka, Karabec, Karský, Koláček, Koupil, Ohlídal, Stárek, L. Janečka, K. Janečka. Trenér Ivo Janečka.