SKP HOLEŠOV – SOKOL STŘELICE 0:3 (-22, –20, –21)

Přes výše uvedené okolnosti domácí drželi krok s hosty a o jejich výhře se rozhodovalo vždy až v koncovkách setů. Hráči SKP v zápase pokulhávali za soupeřem hlavně v příjmu podání a naopak nedokázali svým podáním donutit soupeře k chybám. Zvláště v prvním setu za příznivého stavu Holešovští zkazili podání a soupeř získal první sadu a tím i psychickou výhodu.

SKP HOLEŠOV – SOKOL STŘELICE 1:3 (-21, –16, 15 , –20)

První set druhého zápasu byl jako podle scénáře v prvním zápase a Střelice opět zvítězily až v koncovce. Ve druhém setu se hostujícím podařilo dát dvě šňůry bodů přímo z podání a domácí uhráli pouze 16 bodů. To je však nezlomilo a po zvýšené bojovnosti a skvělých smečích získali lehce třetí sadu. Závěrečný set však po zásluze vyhráli opět Střeličtí.

„Ze zápasů jsem měl obavy, protože mi opět chyběla velká část družstva. Hráči na hřišti však podali solidní výkon a hra měla celkem dobrou úroveň. V poslední době zaostáváme za soupeři v příjmu podání a z toho vyplývá zhoršený útok. Dalším problémem je naše slabší podání,“ hodnotil zápasy trenér SKP Ivo Janečka.

SKP Holešov: Chytil, L. Janečka, K. Janečka, Vaculík, Červenka, Sova, Stárek.