Utkání druhé házenkářské ligy nakonec holešovské partě vyšel dle představ. Ve zbývajícím průběhu nasázela Lesaně Zubří 23 branek a zvítězila rozdílem pěti gólů.

TJ HOLEŠOV – LESANA ZUBŘÍ 28:23 (12:13)

Úvod zápasu vyšel mnohem lépe hostům ze Zubří. Téměř každá střela na branku Holešova skončila gólem. Domácím se nedařilo skoro nic. Sestava, která je na každé utkání odlišná, potřebovala čas k sehrání.

„Úplně nám utekl úvod zápasu. Byla to katastrofa. Totálně jsme selhali v první polovině prvního poločasu v koncovce a dali pouze čtyři branky. To jsem mnohokrát nezažil a doufám, že už ani nezažiji,“ řekl s hořkým úsměvem holešovský trenér Josef Votava.

V závěru poločasu stáhl Holešov náskok soupeře na rozdíl dvou branek. Po přestávce se holešovský tým rozjel na plné obrátky, zaznamenal šest branek za sebou a o vítězi utkání bylo rychle rozhodnuto. Rozhodčí připustili dost tvrdou hru, z čehož vyplynula řada dvouminutových trestů na obou stranách.

„Vypadalo to, jakoby družstvo přijelo až na druhý poločas. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme zase konečně po delší době vyhráli. Dobrý výkon podali oba brankáři, kteří se pravidelně střídali,“ konstatoval kouč Holešova.

Holešov: Rypka, Luňák – Capil 5, Kasaj 5, Murín 4, Procházka 4, Růžička 3, Šneidr 3, Konečný 2, Gahura 2, Koplík, Ponížil. Trenér Josef Votava.