SOKOL TRNÁVKA – TJ HOLEŠOV 30:28 (14:13)
Holešovský tým byl blízko bodovému zisku, ale v druhé půli spálil spoustu brankových příležitostí. Za stavu 29:28 měli domácí v závěru míč v držení. Trnávka poslední půlminutu odehrála takticky v útoku.

Holešov opět na palubovce soupeře sehrál vyrovnaný duel. Oba týmy si téměř po celý zápas přehazovaly vedení. Slušná střelecká potence udržovala hostům reálnou šanci na úspěch.

Po změně stran se však Holešov trápil v koncovce. Ve zlomových pasážích se hosté sráželi sami. Kdykoli mohli dohnat mírnou ztrátu nebo navýšit náskok, zahodili své příležitosti.

„Bodově jsme to nezvládli, ale hráčům musím poděkovat za koncentrovaný výkon. Neměli jsme tentokrát problém s technickými chybami, ale zahodili jsme vyložené šance. To byly ty maličkosti, které mohly výsledek obrátit. Chybělo nám více štěstí. Téměř celý první poločas jsme vedli. Ve druhém poločase jsme začali hrát osobně na dva domácí hráče a stav jsme stáhli na rozdíl jedné branky. Místo abychom vyrovnali, tak jsme po chybě nakonec zápas prohráli o dva góly.

Do utkání byl připraven za zraněné hráče nastoupit i trenér Josef Votava

Chyběl nám nemocný Procházka. Dlouhodobě je zraněný Tiller, který má zlomené zápěstí. Müller má vyvrtnutý kotník, pracovně zaneprázdněn byl Rypka. Chybělo tolik hráčů, že jsem byl připraven v případě vyloučení nebo zranění naskočit do utkání,“ řekl trenér Josef Votava.

Nejbližší domácí zápas odehraje Holešov 25. listopadu s vedoucím celkem tabulky SCM Karviná. „Myslím si, že to bude pěkné utkání a vyhrajeme, že na soupeře máme. Ještě 2. prosince odehrajeme dohrávaný zápas v Šumperku,“ dodal Votava.

Holešov: Bubela 1 – Galus 6, Capil 6, P. Bábek 4, Kasaj 4, Gahura 3, Konečný 2, Šneidr 1, Murín 1, Koplík, J. Votava.