FbC Slow Shoes Holešov– 1.FbC Bedea Kroměříž 6:0 (2:0, 3:0,1:0)

První utkání začalo podle očekávaného scénáře. Holešov začal velmi ofenzivně, po celou první třetinu Bedeu svíral vjejím obranném pásmu a vytvářel si jednu šanci za druhou. Zvelkého množství šancí však Holešov dokázal skórovat jen dvakrát. Mohla za to žalostná koncovka Holešovských a také výborný výkon brankáře hostí. Ve druhé třetině Slow Shoes nepolevili a inadále se dostávali do velkých šancí. Po dvou třetinách byl stav 5:0 a bylo rozhodnuto. Bedea se dostávala do šancí jen zřídka a po celý zápas nebyla příliš nebezpečná. Pro Holešov to byl velmi pohodový zápas a nebýt jeho střelecké impotence, mohl být konečný stav klidně15:0.

Branky a nahrávky: 4.Doležal (Lánský), 15.Nuhlíček, 18.Doležal (Lánský), 28.Filipčík (Galandr), 30.Mikeška (Černoch), 32.Lánský (Nuhlíček)

Vyloučení: Sovadina (2 min.)

Holešov: Králík– Vysloužil, Galandr, Doležal, Fridrich, Nuhlíček, Svozil, Lánský, Filipčík, Mikeška, Sovadina, Černoch.

FbC Slow Shoes Holešov– FBC Akademik UASK Vyškov 8:3 (6:1, 2:0,0:2)

Ve druhém utkání čekal na tým Holešova velmi nevyzpytatelný Vyškov. Vyškov však přijel bez svého nejlepšího střelce a obráncům Holešova se tak po celý zápas dýchalo oněco lépe. Po úvodních třech minutách se Holešovským povedlo nasázet Vyškovu šest branek za třetinu a bylo prakticky rozhodnuto.

Vyškov sice po celý zápas hrozil rychlými protiútoky, ale nedokázal znich prakticky nic vytěžit. Černou kaňkou na výkonu Slow Shoes byla poslední třetina, kterou prohráli 0:2. Alarmující není její výsledek, ale průběh. Holešov rezignoval na obranu, cpal se bezhlavě dopředu a po ztrátě míčku se hráči jen dívali, jak si Vyškov sprotiútokem poradí.

Holešov splnil ziskem šesti bodů svůj cíl, ale výkon zposlední třetiny proti Vyškovu by se vpříštích kolech proti silným Bučovicícm a FATRu nemusel vyplatit.

Branky a nahrávky: 3.Svozil (Vysloužil), 5.Nuhlíček (Galandr), 7.Nuhlíček (Vysloužil), 10.Galandr (Nuhlíček), 13.Mikeška (Galandr), 14.Vysloužil (Nuhlíček), 19.Svozil (Nuhlíček), 30.Lánský (Mikeška).

Holešov: Králík– Vysloužil, Galandr, Doležal, Fridrich, Nuhlíček, Svozil, Lánský, Filipčík, Mikeška, Sovadina, Černoch.