SKP HOLEŠOV – VS DRÁSOV 1:3 (-18, –16, 24, –24) a 0:3 (-25, –17, –21)

Volejbalisté Holešova, kteří se vrátili opět do tělocvičny policejní školy, nastoupili jen se šesti hráči. „Kvůli vyšší teplotě v hale jsme se vrátili zpět do nám dobře známého prostředí. Myslím si, že nám to pomohlo k lepším výkonům,“ vysvětlil kouč Holešova Antonín Nášel.

Od samotného začátku prvního setu byli domácí neškodní a do hry se pomalu dostávali až v průběhu utkání.

„Rychle jsme prohrávali 0:2. Potom jsme se ale trošku otrkali a začali jsme hrát lépe. Chyběla nám větší síla v útoku. Přesto si myslím, že jsme mohli pomýšlet na vítězství,“ řekl hrající trenér Holešova Antonín Nášel.

Až ve třetí sadě Holešovští využili hrubého uspokojení v týmu Drásova a získal ji pro sebe. V posledním setu drželi hráči SKP krok, ale nakonec prohráli rozdílem dvou míčů.

Ve druhém utkání sice nedokázal Holešov získat ani set, ale jeho hra už byla lepší. O konečném výsledku rozhodla už první sada, kterou Holešov prohrál 25:27 a nakonec i celé utkání 0:3.

„Všechny tři sety byly vyrovnané. Byla škoda, že jsme nedokázali vyhrát úvodní sadu. Pokud bychom zvládli koncovku, mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek. Ze II. ligy budou sestupovat dvě mužstva, proto i nadále budeme bojovat o záchranu,“ dodal Nášel.

Pořadí: 1. TJ Sokol Bučovice 43 bodů, 2. TJ Sokol Palkovice 38, 3. VS Drásov 37, 4. TJ Sokol Střelice 34, 5. Volejbal Vyškov 34, 6. TJ Hlučín 33, 7. TJ Holubice 30, 8. SK UP Olomouc 29, 9. SKP Holešov 26, 10.