Holešovský tým Telnici podlehl 2:10. Domácí sice souboj s lídrem soutěže vysoko prohráli, ale hlavnímu aspirantovi na postup do Národní ligy dlouho vzdorovali. Hanáci se dokonce už ve 2. minutě po akci Radka Nedbala a střelce Grygery ujali vedení.

Telnice v 9. minutě Charvátem vyrovnala na 1:1, v sedmnácté minutě však znovu Jan Grygera zajistil Holešovu opět jednobrankový náskok. Holešovský tým poté ještě ve druhé třetině s favoritem držel krok, v závěrečném dějství už ale poslední celek tabulky odpadl a nakonec v zápase utrpěl debakl.

,,Telnice v utkání překvapivě nastoupila pouze s deseti hráči. I proto jsme téměř polovinu střetnutí Jihomoravany přehrávali. Dařilo se nám v útoku a v obraně jsme dobře vykrývali střely. S přibývajícími minutami nám ovšem docházely síly a fyzicky zdatnější hosté nekompromisně trestali naše chyby. Většinu branek jsme však inkasovali z brejkových akcí, když jsme otevřeli naši defenzívu," informoval domácí kouč Per Šíma.

HOLEŠOV – TELNICE 2:10 (2:2, 0:1, 0:7)

Branky Holešova: Grygera 2.
Sestava: Provazník – Fridrich, Jiří Nedbal, Richter, Šiška, Grygera, Radek Nedbal, Nepraš, Stibora, Müller, Trněný. Lubomír Hotař