„Ale báli jsme se o výsledek do poslední minuty," přiznal po utkání šťastný kouč Bystřice Bohumil Kolář, jemuž v sestavě chyběl Hradil (pracovní povinnosti) a se sebezapřením nastoupil Tiller (horečka).

„V první půli jsme byli lepší a vybudovali si náskok, o který jsme ale kvůli špatné střelbě a technickým chybám chvíli po změně stran přišli. V dalším průběhu jsme sice opět vedli až o pět gólů, ale další série nepřesností, kdy jsme nebyli důslední a nevážili si balonu, znamenala nečekané závěrečné drama. Naštěstí vše dobře dopadlo," zhluboka si oddechl kouč.

Ten slova chvály pěl zejména na kanonýra Dobeše, jenž držel střelecký prapor týmu.

„V obraně pak výborně boural hru soupeře Juránek. Přestože výhra byla hodně upracovaná, o to více si jí ceníme a je velkou psychickou vzpruhou do dalších odvet," potvrdil Kolář, jehož výběr o víkendu čeká výjezd do Loun.

„Zde nás ale nečeká nic snadného, neboť soupeř je hlavně doma hodně nebezpečný. Bude také záležet, zda bude mít k dispozici dva hráče, kteří hostují v Lovosicích. Určitě ale jedeme na sever Čech pro vítězství," dodal odhodlaně trenér druhého celku soutěže Bohumil Kolář.