Holešovská rezerva nejprve nezvládla zápas dvou nejlepších týmů soutěže a prohrála s celkem 1. AC Uherský Brod 9:11.

,,Obě družstva předváděla fyzicky náročný florbal okořeněný spoustou branek v síti soupeřů. Bohužel my jsme do zápasu nastoupili vzhledem k velké marodce pouze s Bajzou v brance a šesti hráči v poli. Naopak slovácký kolektiv ze základní sestavy nikoho nepostrádal. Absence na naší straně se projevily hned v první třetině, kterou jsme prohráli 1:5. Od druhé části jsme ale zpevnili obranu a podařilo se nám korigovat stav na 4:6. V závěru střetnutí měl ovšem Uherský Brod přece jenom víc sil a duel dotáhl do vítězného konce," smutnil po zápase autor tří branek Holešova Radek Nedbal.

,,Byl to mezi muži můj první hattrick v kariéře. Jenom škoda, že to na body nestačilo," zalitoval ještě Radek Nedbal. Holešovské béčko si spravilo náladu alespoň výhrou nad Vsetínem 8:5.

,,V partii s Valachy jsme sestavu vyztužili o Jiřího Nedbala, Fridricha, Tomáše Trčku a Müllera. I proto jsme duel dvou technických týmů měli dlouho pod kontrolou a v polovině střetnutí jsme vedli 5:2. Vsetín však tři minuty před koncem srovnal stav na 5:5. Naštěstí však hned při dalším střídání Černoch tečoval střelu Jiřího Nedbala a tato situace nám znovu vrátila vedení. Záhy ještě dali góly Mikšík a znovu Černoch, kteří tak definitivně podtrhli náš skalp třetího celku tabulky," oddechl si Radek Nedbal. ⋌(hot)

Výsledky 17. a 18. kola:

1. AC UHERSKÝ BROD – HOLEŠOV B 11:9 (5:1, 1.3, 5:5)

Branky Holešova B: Radek Nedbal 3, Kopp 2, Mikšík 2, Křepelka, Košák.

VSETÍN – HOLEŠOV B 5:8 (2:2, 1:2, 2:4)

Branky Holešova B: Fridrich 2, Mikšík 2, Černoch 2, Košák, Křepelka.

Holešov B: Bajza – Kopp, Košák, Radek Nedbal, Mikšík, Černoch, Křepelka, Jiří Nedbal, Fridrich, Tomáš Trčka, Müller.