Českou republiku reprezentovalo osm hráčů, šest golfistů a dvě golfistky. Mezi reprezentanty byli tři hráči z MGC Holešov a dva hráči z 1. DGC Bystřice p. H. První tři dny se hrálo střídavě na eternitových a betonových drahách, čtvrtý den se hrálo k. o. systémem.

V soutěži juniorů startovali dva hráči z Holešova a jeden golfista z Bystřice p. H. Z této trojice žáků byl nejúspěšnější bystřický Matěj Novák, který na osm okruhů zahrál celkem 228 úderů a obsadil 44. místo. Z holešovské dvojice byl úspěšnější Radek Doležel, který s 235 údery obsadil 52. místo, zatímco Tomáš Klimek byl s 245 údery na 57. místě.

Pro holešovsko-bystřickou trojici žáků byla soutěž velmi náročná. Střetli se s nejlepšími světovými juniory, kteří byli navíc o několik let starší.

V soutěži juniorek reprezentovaly Česko jen dvě hráčky. Žákyně MGC Holešov a úřadující mistryně České republiky Olivia Prokopová a juniorka Karolina Jandová z 1. DGC Bystřice p. H. Obě hráčky byly vyrovnané. Prokopová zahrála 232 úderů a obsadila 15. místo. Jandová s 233 údery obsadila 16. místo. Po vyřazovací části se umístění obou hráček změnilo, když byly hned v 1. kole neúspěšné. Jandová obsadila dělené 13. místo, Prokopová skončila šestnáctá.

V soutěži družstev juniorů obsadil šestičlenný tým Česka s 1375 údery 8. místo. Na výsledku se podíleli i Novák, Doležel a Klimek. Družstvo České republiky bylo citelně oslabeno neúčastí tří výborných hráčů. Těm jejich nejbližší nemohli zajistit finanční obnos potřebný k zajištění účasti na tomto významném mezinárodním podniku. Do této chybějící trojice patřil i mistr ČR v letech 2009 a 2010 Jiří Solař z 1. DGC Bystřice p. H.

V soutěži družstev juniorek Česko nestartovalo, protože chyběla třetí hráčka. Vedoucím a trenérem české reprezentace byl předseda holešovského klubu Radek Doležel starší, který je již několik let prezidentem Českého svazu dráhového golfu.

Nejúspěšnější zemí na juniorském mistrovství světa bylo Německo, které vybojovalo tři tituly. Jeden titul putoval do Rakouska.