Holešov s Přerovem prohrál 2:9. Domácí musí strávit další nepovedený zápas. Ten se od začátku vyvíjel příznivě pro Přerov. S chutí hrající sebevědomí hosté ovládli už první třetinu, po níž si vypracovali čtyřbrankový náskok. V osmadvacáté minutě to bylo dokonce 0:6 a v sedmačtyřicáté 1:8. A ani v závěru střetnutí se Holešov nezmohl na větší korekci skóre.

,,Prvních deset minut jsme byli lepším celkem. Přerov ale podržel gólman Ceh. Ve zbytku zápasu už dominovali hosté. Herně to z naší strany nebylo špatné utkání. Málo jsme však stříleli a bez koncovky se v divizi uspět nedá," uznal domácí lodivod Petr Šíma, který věří, že se jeho tým od dna odrazí v neděli v Hluku.

HOLEŠOV – PŘEROV 2:9 (0:4, 0:2, 2:3)

Branky Holešova: Tkadlčík, Tkadlec.
Sestava: Ondřej Mikeška, Provazník – Fridrich, Jiří Nedbal, Tkadlec, Richter, Šiška, Tkadlčík, Radek Nedbal, Kejík, Trněný, Daniel Mikeška.