Jak u Vás probíhaly vánoční svátky?

Tak jako každý rok v rodinném kruhu. Udělali jsme si rodinnou pohodu. Nestává se totiž často, že se doma všichni takhle sejdeme.

Dodržovala jste nějaké vánoční tradice?

Upřímně řečeno skoro žádné. Na Štědrý den jsem se snažila držet půst. To ale byla jediná tradice, kterou dodržuji.

Co jste dělala v období mezi vánočními svátky a 1. lednem?

Protože doufám, že Český florbal brzy vyjedná vyjimku pro Extraligu žen, aby se naše soutěž po tříměsíční pauze zase mohla rozběhnout, tak jsem plnila individuální kondiční tréninky od našeho kondičního trenéra Filipa Saidla. Nemůžu si dovolit kvůli vánočním svátkům ztratit všechno, co jsem natrénovala.

Jak jste prožila Silvestra?

Silvestra nijak zvlášť neprožívám. Takže jsem si dala dvě sklenky mého oblíbeného drinku, dobré jídlo a spíš jsem čekala, až si lidé užijí střílení petard, abych mohla jít spát.

Co jste dělala 1. ledna 2021?

V Beskydech jsem si užívala jeden z posledních volných dnů v tomto období.

Jakým sportovním aktivitám se v současném období věnujete?

Vzhledem k tomu, že ve Vítkovicích splňujeme požadavky pro vrcholové sportovce, tak za patřičných hygienických podmínek od prosince trénujeme v hale. K tomu si přidávám individuální kondiční tréninky.

S jakými představami a plány vstupujete do roku 2021?

V současné době je kvůli pandemii koronaviru těžké něco plánovat. Pochopitelně si momentálně hlavně přeji, aby se brzy všechno zase vrátilo do normálu a ať žijeme život jako dřív. Možná si toho budeme i víc vážit.

Co by mělo být Vaším florbalovým vrcholem v roce 2021?

Chci s Vítkovicemi získat třetí extraligový titul v řadě. Minulou sezonu nám naše tažení za titulem překazil koronavirus. Proto doufám, že letošní sezona se v nějakém rozumném formátu dohraje. Kvůli Covidu – 19 jsme o jeden z vrcholů už přišly, když byl zrušený Pohár mistrů, který se měl uskutečnit v první polovině ledna ve Švýcarsku. Takže doufám, že dostaneme možnost dohrát alespoň českou ženskou extraligu.