BULLDOGS BRNO B – HOLEŠOV 11:2 (1:0, 3:0, 7:2)

Před utkáním byli domácí v tabulce těsně pod Holešovem. Zápas měl ovšem překvapivě jednoznačný průběh. Hosté se ještě v první třetině drželi, kdy Jihomoravanům dovolili vstřelit pouze jednu branku. Od druhé části ale převaha Brňanů sílila. Ti podávali zodpovědný výkon a mohli se spolehnout na pevnou obranu. Navíc se Buldokům dařily brejkové akce, na které Hanáci nenašli zbraň. Holešovské družstvo tak v zápase propadlo a jeho střelci se v něm pouze dvakrát zviditelnili. To když Tkadlec v 50. minutě korigoval stav na 8:1. O necelé dvě minuty upravil průběžné skóre na 8:2 Grygera. ,,Předvedli jsme velkou herní i poziční nedisciplinovanost. Kolektiv nebyl schopný dodržovat nastavenou taktiku. Začali jsme hrát až za stavu 8:0 a to už bylo samozřejmě pozdě," zlobil se na svoje svěřence kouč Holešova Jaroslav Fuksa.
Branky Holešova: Tkadlec, Grygera.

SOKOL ŽIDENICE – HOLEŠOV 3:9 (2:2, 1:3, 0:4)

Hosté byli na půdě posledního celku tabulky favoritem. V první třetině se však příliš neprosazovali. Až ve druhé části holešovské družstvo zúročilo útočnou aktivitu a ve třiatřicáté minutě Hanáci vedli 5:2. Židenice o tři minuty později Šimerou ještě snížily skóre na 3:5. Ve třetím dějství už hostující kolektiv v zápase kraloval a dalšími čtyřmi zásahy v síti Píše umocnil svoje vítězství. ,,Podali jsme dobrý výkon. O našem tříbodovém zisku rozhodly zejména tři využité přesilovky. Naopak domácí se v početní převaze trápili," našel podstatu úspěchu na židenické ploše autor jednoho gólu Holešova Miroslav Tkadlec.
Branky Holešova: Trněný 3, Müller 2, Tkadlec, Nepraš, Grygera, Kašný. Sestava: Ondřej Mikeška – Trněný, Jiří Nedbal, Svozil, Vysloužil, Šiška, Tkadlčík, Grygera, Radek, Nedbal, Nepraš, Kašný, Tkadlec, Müller, Mrnuštík. ⋌ (hot)